Villa Bagatelle Budapest
1126 Budapest, Németvölgyi út 17.

Villa Bagatelle Budapest a térképen

Villa Bagatelle Budapest értékelése:

H-P 08:00-19:00
Szo-V 09:00-18:00
étterem, bisztró, pékség
nemzetközi
bio alapanyagú ételek ...
Gépzene:
Szervízdíj:
Visa
nincs

Villa Bagatelle Budapest bemutatkozása

1929-ben a Szent Rókus Gyógyszertár tulajdonosa villát építtetett a Németvölgyi úton. 2010-ben egy lelkes családi vállalkozás adott új szellemet és szellemiséget a felújított épületnek - így született a Villa Bagatelle. A villa földszintjén levő pékségben a Villa Bagatelle saját pékségében készült kenyerek és péksütemények kaphatók, az első emeleten található kávéház és étterem pedig egész napos reggelivel, ebédmenüvel és különleges cukrászsüteményekkel várja vendégeit.

Villa Bagatelle Budapest képei

Villa Bagatelle Budapest vélemények

Kôszeg
Gyöngyös
Mátrafüred
Nagykovácsi

2016. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. december 28.
A 12. kerületben, a Németvölgyi úton csodaszép kertben álló 3 szintes, tornyos, hófehér mesekastély a Villa Bagatelle. Az 1929-ben épült villát 2010-ben családi vállalkozás keretében alakították át, és nyitották meg, mint többfunkciós gasztronómiai komplexum. A földszinten a Brótpékség található, ahol saját sütödében és műhelyben készülnek a pékáruk.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ezt egyszer mindenkinek ki kell próbálni. A zajos fővárosban igenis van olyan nyugodt hely, ahol elfeledheted a gondjaidat. Hogy Budán van a hegyen az némiképpen indokolja is a magas árakat. Nem lennének, ha mindenki drágának találná. Nekünk feltétlenül megtetszett a szombat délelőtt itt eltöltött idő. Ja és a Brot-pékség még adja az ötletet, hogy haza is vigyél ebből a csodálatból.

csak 1 vendég TOP fotófeltöltő
2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
vasárnap reggeliztünk itt. Kellemes, igényes, tiszta, udvarias kiszolgálás, úri közönség, stb. Nem olcsó, de a minőség tükrözi az árakat. Az én reggelim (ára : 2900. - ft. ) debreceni sült kolbász,lágytojás,backen szalonna, pácolt friss koktélparadicsom, 2szelet sajtos-pirítóskenyér, kávé, 1dl friss narancslé. Nem volt túl nagy adag, pont elég.

2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. július 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A meleg sör megbocsáthatatlan, még egy kocsmában is. Hát még ha 4 deci mexikói Corona sör, majdnem 1000 forintért! És mindössze kétféléből áll a sörválaszték! A pincérnek van mentsége - eleinte kedves, udvarias, de a növekvő délutáni forgalommal így egyedül nehezen boldogul.

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Rendszeresen járunk el a szépen felújított villa előtt, mindig kíváncsiak voltunk, vajon belülről milyen lehet a hely. Ma délután betértünk egy sütire és kávéra. Alaposan végiggondolt, igényesen kivitelezett, barátságos hangulatú a hely; kellemes háttérzenével. A választék nem rossz, de igen "finomkodó", némileg sznoboknak való.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártam már itt, így több alkalom tapasztalatát tudom összefoglalni. Tündérkastély-szerű csodás fehér villa vár bennünket, nagy kerttel. Két különálló részből áll, fent az emeleten egy csodás kávézó, és bisztro étterem, lent pedig a BRÓT pékség önkiszolgáló kis étterme plusz kert, játszótér amely pékség és közért is egyben.

2012. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 17.
Nagy reményekkel érkeztünk ide, mert rengeteg jót olvastam erről a helyről, főleg a pékségről. azt tudtam, h nem olcsó, de nagyon drága, és szervízdíjat is felszámolnak (ezt azonban külön jelezte a pincér). nagyon udvariasak, az ételek nagyon finomak (a poharas leves különösen, a sütik is mind különlegesek), de állatira drágálltam mindent, csak 1-1- falat volt.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.568 - 23.107,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.12.31.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 28.000 - 30.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.17. - 2022.04.28.
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.29. - 2020.12.31.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.959 - 29.729,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2021.12.23.
2 nap/1 éjszaka 11.571 - 13.972,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.28. - 2020.12.31.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 8.330,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.31. - 2021.10.31.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 8.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, kedvezményekkel, parkolással
2020.10.01. - 2020.11.30.

Szállodák Budapesten és környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Libra Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Őszi szünet (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Adventi ajánlat (min. 2 éj)

Villa Bagatelle BudapestX