Vintage Garden Budapest

54.910 Ft / 2 fő / 2 éj-től büféreggelivel

Vintage Garden Budapest vélemények

2076
Kiváló 2023. november 16.egyedül járt itt
Kicsit bolyongtam a bulinegyed határán, fejemben még a Capa-kiállítással, meg hát azért indultam hogy egyek végre valamit, a Gólem be volt zárva, mentem tovább, Király utca, Kazinczy, mi legyen? A sötétülő Budapesten jobbnál jobb helyek mellett elsétáltam, de nem döntöttem, mert nem tudtam, hogy mi alapján döntsek. Aztán végre.
Vintage Garden Budapest - BelsőVintage Garden Budapest - EgyébVintage Garden Budapest - EgyébVintage Garden Budapest - BelsőVintage Garden Budapest - BelsőVintage Garden Budapest - MosdóVintage Garden Budapest - MosdóVintage Garden Budapest - Étel/italVintage Garden Budapest - EgyébVintage Garden Budapest - Külső kép
2019. szeptember 26.barátokkal járt itt
Nemrég egyik barátnőmmel jártunk itt. Előre foglaltunk időpontot. A pincérek kedvesek voltak, rendelésünkre sem kellett sokat várni. Nekem talán kicsit sok volt a rózsaszínből, de maga a hely hangulatos, romantikára vágyó pároknak ideális. Hamburgert és kenyérlángost rendeltünk. A hamburgerhez sültkrumpli is járt.
Kiváló 2018. augusztus 4.a párjával járt itt
Már több helyütt leírtam, hogy milyen módon állok neki a vendéglátó egység, vagy szálloda értékeléséhez. Jelen esetben is így akaram kezdeni. Kerestem a honlapot, de nem találtam. Hogyhogy nincs honlapja? Mégis találtam a neten étlapot, majd odamentünk - és végülis nem bántuk meg. Aránylag hamar odajött a kedves pincérlány.
2018. március 17.barátokkal járt itt
Már régóta terveztem barátnőmmel, hogy meglátogatjuk, kipróbáljuk ezt a híres helyet. Valóban kis csinos, szezonálisan kialakított díszítés, könnyű, áttekinthető menüsor. Az árak pesti hely révén teljesen normálisnak számítanak. Kedves pincérek, fényképeket is szívesen csinálnak, már hozzászoktak szerintem a felhajtáshoz.
2016. május 20.barátokkal járt itt
Mikor először tértem be ide a barátnőimmel, azonnal magával ragadott a finom elegancia és a gyönyörűen kialakított környezet. Azóta már többször is visszatértem, és mindig azt tapasztaltam, hogy az alkalmazottak kedvesen és segítőkészen állnak a vendégekhez. Apróbb figyelmetlenségek akadtak, de ha fel is merült valamilyen probléma, megpróbálták egyből orvosolni a helyzetet.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. február 25.gyerekekkel járt itt
Eső, hideg, némi éhség. És akkor betatáltunk ebbe az üdítően hangulatos, tavaszias kedves helyre. Csak kicsit voltunk éhesek, de az étlap és a szomszéd asztalokhoz hordott tálak láttán nem álltunk ellen. "Csak" hamburgert kértünk, de hazaérve a Balaton mellé sem voltunk éhesek! Isteni volt a tálalás, a hagymachutney, minden. Kedves kiszolgálás, üde belső tér! Igazán jó hely! ! ! ! !
Vintage Garden Budapest - Étel/ital
2015. március 26.barátokkal járt itt
Igen népszerű hely a Dob utcában. Dekorációban érdekes keveredése a megagiccsnek a szolid, ízléses elemekkel. A kiszolgálás kedves, bár eléggé leterhelt, a pincérlány nem kerüli a vendég tekintetét, mint sok helyen, de azért nem könnyű kontaktusba kerülni vele.
Vintage Garden Budapest - Étel/italVintage Garden Budapest - Étel/italVintage Garden Budapest - Étel/italVintage Garden Budapest - BelsőVintage Garden Budapest - Étel/ital