Magyar Zene Háza Budapest

3,9
A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
185. helyezett
Magyar Zene Háza BudapestMagyar Zene Háza Budapest
Magyar Zene Háza BudapestMagyar Zene Háza Budapest
75 fotó

Magyar Zene Háza Budapest bemutatkozása

A Magyar Zene Háza a budapesti Városligetben található, közvetlenül a Városligeti tó szomszédságában, a Vajdahunyad vára közelében. Az egyetemes zenetörténet mellett a magyar zenetörténet bemutatása is fontos szerepet kap az itt megtekinthető kiállításban.
Tovább olvasom >>

9 vendég értékelése alapján

Kihagyhatatlan
Érdekes
Kihagyható
Időpazarlás
Érdekes

9 vélemény
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Forest Hills Hotel & Golf Zirc - Két éjszakás ajánlat
Forest Hills Hotel & Golf Zirc
78.840 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Magyar Zene Háza Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 745 városban járt márFelfedező - 2395 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 46563 feltöltött kép
Átlagos 2023. szeptember 8.a párjával járt itt
Mivel tegnap este jártam itt, kérdés, hogy ez a ház javított vagy sem a korábbi megítélésén? Az épület ugyanolyan hangulatos különféle napszakokban, évszakokban, mint régebben, a dolgozók viselkedése egy dolog, bár, most éppen nem volt semmi személyes konfliktusom, na, de egy egészen más dolog a benne lévő attrakció, és ha most felpontozom, azért, mert jó előadás volt benne, nem lennék igazságos, de akkor sem, ha egy nekem nem tetsző műsorért lepontoznám.
Itt fényképeztem:
Magyar Zene Háza Budapest - EgyébMagyar Zene Háza Budapest - Külső képMagyar Zene Háza Budapest - BelsőMagyar Zene Háza Budapest - BelsőMagyar Zene Háza Budapest - BelsőMagyar Zene Háza Budapest - BelsőMagyar Zene Háza Budapest - BelsőMagyar Zene Háza Budapest - BelsőMagyar Zene Háza Budapest - EgyébMagyar Zene Háza Budapest - Külső képMagyar Zene Háza Budapest - EgyébMagyar Zene Háza Budapest - EgyébMagyar Zene Háza Budapest - Külső képMagyar Zene Háza Budapest - Külső képMagyar Zene Háza Budapest - BelsőMagyar Zene Háza Budapest - EgyébMagyar Zene Háza Budapest - EgyébMagyar Zene Háza Budapest - Külső képMagyar Zene Háza Budapest - Külső képMagyar Zene Háza Budapest - Külső képMagyar Zene Háza Budapest - Külső képMagyar Zene Háza Budapest - Külső képMagyar Zene Háza Budapest - EgyébMagyar Zene Háza Budapest - Külső képMagyar Zene Háza Budapest - Külső képMagyar Zene Háza Budapest - Külső képMagyar Zene Háza Budapest - BelsőMagyar Zene Háza Budapest - BelsőMagyar Zene Háza Budapest - EgyébMagyar Zene Háza Budapest - EgyébMagyar Zene Háza Budapest - Külső kép
Még több kép (28 db) >>
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 104 helyen első értékelőNépszerű író - 383 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2802 feltöltött kép
Érdekes 2023. augusztus 7.a párjával járt itt
Lehet, hogy ha nem ennyire várom a találkozást az épülettel, amiről már annyit olvastam hallottam, az élmény pozitivabb lett volna. Az építmény, a környezettel, a kinti zenei hatásokkal érdekes és izgalmas. Olvastam, hogy valóban kellett-e, ilyen kellett-e, és pont ide erre nem térnék ki, inkább a szubjektív benyomásokra.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 71 városban járt márFelfedező - 94 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1499 feltöltött kép
Érdekes 2023. június 4.barátokkal járt itt
Első látogatásunk, első találkozásunk volt a hétvégén a Magyar Zene Házával a Városligetben. Számítottunk rá, hogy erősen más jellegű építménybe megyünk, mint az idelátszó rakétasiló x ipari raktár hibrid (hivatalosan Néprajzi Múzeum), és így is volt: Nagyon szépen kialakított és gondozott, profi kertészet színvonalú parkon keresztül lehet eljutni a lyukacsos nagy ementáli sajthoz.
Még több kép (4 db) >>
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 93 városban járt márFelfedező - 73 helyen első értékelőNépszerű író - 429 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 474 feltöltött kép
Átlagos 2022. június 15.a párjával járt itt
Kíváncsi voltam a nagy hírrel beharangozott díjeső cunamit létrehozó Zene Házára. Mi benne a remek? Mi benne a jó hangzás? Egy lukacsos ementáli sajt alatt egy üvegkalitka. Így néz ki. Sajnos semmilyen zenei hangot nem hallottam az épületbejárás során, csak a sok üveget láttam, semmi derékszög, mind "tompaszögben" lett egymáshoz téve, egyenként 25 millió forintért.
Még több kép (7 db) >>
Átlagos 2022. május 25.egyedül járt itt
Na jó, mondjuk azt, hogy vegyes elvárásokkal közelítettem meg az épületet. Éppen végigjártam a nagy Kőlibikókát, ami a Felvonulási téren keletkezett "Néprajzi Múzeum" néven, és elég zavart elmével fordultam a Magyar Zene Háza felé. Igen, jól látszik már messziről, a nagy sárga megrágott sajt a nagy ementáli lyukakkal, na, akkor ez az.
Még több kép (28 db) >>
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 48 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 100 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. április 14.egyedül járt itt
Teljesen elvarázsolt úgy az épület, mint az állandó kiállítása. Annyira élvezetes, gazdag, ötletes a "hangzó" kiállítás, hogy bizony négy óra elteltével a fáradtság miatt fejeztem be a nézelődést és a zeneélvezetet. Ismétlésre érdemes. A hangdóm számomra egy alkalomra volt érdekes.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3377 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96900 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. április 6.egyedül járt itt
A magyar kortárs építészet legfrissebb remeke a Magyar Zene Háza, tervezője, a japán Fujimoto már több díjat is bezsebelt, nem érdemtelenül. Nagyon különleges, egyedi, én még nem láttam hasonlót sem ehhez.
Itt fényképeztem:
Magyar Zene Háza Budapest - EgyébMagyar Zene Háza Budapest - EgyébMagyar Zene Háza Budapest - EgyébMagyar Zene Háza Budapest - EgyébMagyar Zene Háza Budapest - EgyébMagyar Zene Háza Budapest - EgyébMagyar Zene Háza Budapest - EgyébMagyar Zene Háza Budapest - EgyébMagyar Zene Háza Budapest - EgyébMagyar Zene Háza Budapest - EgyébMagyar Zene Háza Budapest - EgyébMagyar Zene Háza Budapest - EgyébMagyar Zene Háza Budapest - EgyébMagyar Zene Háza Budapest - EgyébMagyar Zene Háza Budapest - EgyébMagyar Zene Háza Budapest - EgyébMagyar Zene Háza Budapest - EgyébMagyar Zene Háza Budapest - EgyébMagyar Zene Háza Budapest - EgyébMagyar Zene Háza Budapest - EgyébMagyar Zene Háza Budapest - EgyébMagyar Zene Háza Budapest - EgyébMagyar Zene Háza Budapest - EgyébMagyar Zene Háza Budapest - EgyébMagyar Zene Háza Budapest - EgyébMagyar Zene Háza Budapest - EgyébMagyar Zene Háza Budapest - Egyéb
Még több kép (24 db) >>
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Érdekes 2022. február 9.egyedül járt itt
Étterem a földszinten, kávézó az emeleten (lift van). A kávézót választottam, annál is inkább, mert az étterem mintha még csak próbaüzem szakaszban működne,
Úgyhogy most csak a kávézóról. . . és a kávéról. A kávézó, akárcsak az egész épület, szinte csupa üveg. Ez egy vitathatatlan jó pont. A berendezés viszont nem az esetem.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 1 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.
Magyar Zene Háza Budapest a térképen
1146 BudapestOlof Palme sétány 3-5.
Kapcsolódó cikkek
Legnépszerűbb cikkek