Szépművészeti Múzeum Budapest

Szépművészeti Múzeum Budapest
Szépművészeti Múzeum BudapestSzépművészeti Múzeum Budapest
Szépművészeti Múzeum BudapestSzépművészeti Múzeum Budapest

Szépművészeti Múzeum Budapest bemutatkozása

A Szépművészeti Múzeum Budapest világörökségi helyszíneihez tartozik a Hősök tere műemlékegyüttesének részeként. Schickedanz Albert és Herzog Fülöp Ferenc tervei alapjén épült 1900 és 1906 között neoreneszánsz és neoklasszicista stílusban. A múzeum gyűjteményen keresztül az európai képzőművészet minden korszakával megismerkedhetnek a látogatók.

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
2024.10.14-ig
Sungarden Hotel Siófok

Szépművészeti Múzeum Budapest vélemények

Kihagyhatatlan 2023. július 3.barátokkal járt itt
A festő születésének 170. évfordulója tiszteletére összeállított gyűjtemény.. A kiállításban olyan ikonikus műveket csodálhatunk meg mint a Magányos cédrus vagy a 32 m2-es Baalbek, Vihar a pusztán, Önarckép, és még sorolhatnám. Az élmény leírhatatlan.
Kihagyhatatlan 2022. július 19.csoporttal járt itt
A zseniális Hieronymus Bosch kiállítást a záró hétvégén sikerült még elcsípni a Szépművészeti Múzeumban. Menny és pokol között, szólt a kiállítás mottója, s valóban. Egy varázslatos mesevilág, mai szemmel is felfoghatatlan kreativitás, aprólékos kidolgozás jellemzi a műveit.
Szépművészeti Múzeum Budapest - Szépművészeti Múzeum Budapest - Szépművészeti Múzeum Budapest - Szépművészeti Múzeum Budapest - Szépművészeti Múzeum Budapest - Szépművészeti Múzeum Budapest - Szépművészeti Múzeum Budapest - Szépművészeti Múzeum Budapest - Szépművészeti Múzeum Budapest - Szépművészeti Múzeum Budapest - Szépművészeti Múzeum Budapest - Szépművészeti Múzeum Budapest - Szépművészeti Múzeum Budapest - Szépművészeti Múzeum Budapest - Szépművészeti Múzeum Budapest - Szépművészeti Múzeum Budapest - Szépművészeti Múzeum Budapest - Szépművészeti Múzeum Budapest - Szépművészeti Múzeum Budapest - Szépművészeti Múzeum Budapest - Szépművészeti Múzeum Budapest - Szépművészeti Múzeum Budapest - Szépművészeti Múzeum Budapest - Szépművészeti Múzeum Budapest - Szépművészeti Múzeum Budapest - Szépművészeti Múzeum Budapest - Szépművészeti Múzeum Budapest - Szépművészeti Múzeum Budapest - Szépművészeti Múzeum Budapest - Szépművészeti Múzeum Budapest - Szépművészeti Múzeum Budapest - Szépművészeti Múzeum Budapest -
2082
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2238 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42703 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2020. február 11.csoporttal járt itt
Mivel számtalan alkalommal voltam korábban ebben a múzeumban, talán fél évszázada járok ide, ma egy olyan napon voltam itt, amikor a többi kiállítótermet nagyvonalúan hanyagoltam, és csak a Rubens, Van Dyck kiállításra koncentráltam.
Szépművészeti Múzeum Budapest - BelsőSzépművészeti Múzeum Budapest - EgyébSzépművészeti Múzeum Budapest - BelsőSzépművészeti Múzeum Budapest - EgyébSzépművészeti Múzeum Budapest - EgyébSzépművészeti Múzeum Budapest - EgyébSzépművészeti Múzeum Budapest - BelsőSzépművészeti Múzeum Budapest - EgyébSzépművészeti Múzeum Budapest - BelsőSzépművészeti Múzeum Budapest - EgyébSzépművészeti Múzeum Budapest - EgyébSzépművészeti Múzeum Budapest - EgyébSzépművészeti Múzeum Budapest - EgyébSzépművészeti Múzeum Budapest - EgyébSzépművészeti Múzeum Budapest - EgyébSzépművészeti Múzeum Budapest - BelsőSzépművészeti Múzeum Budapest - EgyébSzépművészeti Múzeum Budapest - BelsőSzépművészeti Múzeum Budapest - BelsőSzépművészeti Múzeum Budapest - Külső képSzépművészeti Múzeum Budapest - EgyébSzépművészeti Múzeum Budapest - BelsőSzépművészeti Múzeum Budapest - BelsőSzépművészeti Múzeum Budapest - BelsőSzépművészeti Múzeum Budapest - BelsőSzépművészeti Múzeum Budapest - BelsőSzépművészeti Múzeum Budapest - BelsőSzépművészeti Múzeum Budapest - BelsőSzépművészeti Múzeum Budapest - BelsőSzépművészeti Múzeum Budapest - BelsőSzépművészeti Múzeum Budapest - BelsőSzépművészeti Múzeum Budapest - BelsőSzépművészeti Múzeum Budapest - BelsőSzépművészeti Múzeum Budapest - BelsőSzépművészeti Múzeum Budapest -
Kihagyhatatlan 2018. június 3.egyedül járt itt
Az előző értékelőhöz hasonlóan én is a Román Csarnok felújítását követő rendkívüli újranyitás keretében jártam legutóbb a Szépművészeti Múzeumban. Korábban, a bezárást megelőzően természetesen megfordultam már itt számos alkalommal, mind az állandó kiállítást, mind a számomra izgalmasnak ígérkező időszakos kiállításokat megnéztem az elmúlt években.
2092
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2092 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2018. március 16.barátokkal járt itt
70 évnyi zárva tartás után végre sikerült restaurálni a Szépművészeti Múzeum Román Csarnokát, mely most ingyenesen megtekinthető. Ezt mi sem hagytuk ki. Nagyszerű, csodálatos munka, lenyűgöző precizitás jellemzi. Videókon, fényképeken látható, hogy a háború mit tett az épülettel, és mennyi ideig volt raktár.