Budapest Hotel Budapest ★★★★

Budapest Hotel Budapest
Budapest Hotel BudapestBudapest Hotel Budapest
Budapest Hotel BudapestBudapest Hotel Budapest

Budapest Hotel Budapest bemutatkozása

A körpanorámás, egyedi stílusban épült Budapest Szálloda gyönyörű panorámát nyújt a fővárosra. A várnegyed szomszédságában helyezkedik el, mindössze pár percnyi távolságra a nyüzsgő belvárostól.

Hotel Yacht Siófok - Napi ár félpanzióval
04.02-05.31.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Budapest Hotel Budapest vélemények

Kiváló 2023. szeptember 22.családjával járt itt
A személyzet, a szálloda vezetője kiváló emberek. Segítőkészek, türelmesek, jó fejek. Az étterem megfelelő, nagyon finom ételek. Vacsora étlapról, de nagyon friss és ízletes minden. . Reggeli önkiszolgáló jellegű, svédasztalos. A szobák nem nagyok, de tiszták. Ár érték arányban kiváló. Büfé, előtér retro. Kiülős, budai panorámás.
Budapest Hotel Budapest - EgyébBudapest Hotel Budapest - EgyébBudapest Hotel Budapest - EgyébBudapest Hotel Budapest - Egyéb
Kiváló 2022. június 25.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk itt a 15. emeleten junior lakosztályban. Ami külön is tetszett, hogy a lakosztályon belül 2 wc volt, ez szerintem praktikus. Tágas, kényelmes, a reggeli bőséges. A kilátás csodálatos. Személyzet segítőkész.
Budapest Hotel Budapest - Egyéb
Átlagos 2020. február 14.kollégákkal járt itt
Továbbképzésen jártunk itt. A hotel nagyon jó helyen van. Tetszett a kialakítása is. A szoba felejtős volt, a bútorok régiek,kopottak. A minibár üres- bár lehet, hogy azért mert nem rendes fizetős vendégek voltunk. A fürdő kopott, itt-ott penész foltok. A kilátás nagyon szép volt- főleg, ha ki tudtuk volna nyitni az ablakot, mert csak az egyiken volt kilincs vagy mi a többinek csak a helye.
Gyenge 2019. október 18.a párjával járt itt
Csalódtam a szállodában! Igaz, hogy csak egy éjszakára foglaltunk szobát, de nem ezt vártam egy Danubius szállodától. Az érkezésünkkor fogadó recepciós úr közönyös volt velünk, rideg, nem adott semmilyen útbaigazítást, segítséget, az alapvető információkat sem közölte velünk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. szeptember 3.kollégákkal járt itt
Uniós programból finanszírozott budapesti képzéshez foglaltuk szálláshelyet a munkatársaimmal. Már eleve nehézséget okozott, hogy a három alkalomra fix árra lett volna szükségünk. Az ár-érték arány nem a legjobb. A szálloda erősen lepukkant. Megmaradt a 60-70-es évek színvonalán.
Gyenge 2016. március 6.barátokkal járt itt
Egy érdekes időutazásban volt részünk ebben a hotelben. Kb 25 éve ez volt az egyik büszkesége a budapesti szállodaiparnak, csak azóta elfelejtették modernizálni. Minden maradt a régiben csak már minden kopottas és ideje múlt. Elképzeltem, hogy külföldi turista csoportok e szállás alapján ítélik meg a Magyarországot, hát elég negatív képet alkotnak majd rólunk.
2015. augusztus 29.családjával járt itt
A szép kilátás szobafüggő, szerencsés esetben (jó elhelyezkedésű szoba esetén)valóban gyönyörű. A recepción akad nagyon-nagyon kedves és figyelmes, segítőkész személyzet, aki a foglalás miatt elkevert dolgokat is nagyon ügyesen korrigálta. A hely maga megállt az elmúlt évtizedek hangulatában, ha valaki azt keresi, akkor remek nosztalgia.
Kiváló 2013. szeptember 1.a párjával járt itt
Semmihez nem hasonlítható élmény,hogy az ablakon kinézve - akár az ágyból- az Országházat, a Várat, a Bazilikát láthatja az ember a szállásáról. Az esti kivilágítás különösen varázslatos. A tisztaság, az ízléses kényelem csak fokozzák a jó érzést.