Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés

4,7
a 2 császártöltési szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés
Pincelakat Borház & Szálloda CsászártöltésPincelakat Borház & Szálloda Császártöltés

Katarina Birtok Nemesnádudvar - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Katarina Birtok Nemesnádudvar
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja

Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés vélemények

2015. október 28.a párjával járt itt
Összességében meg voltunk elégedve a hellyel. Nagyon kedves, segítőkész, szimpatikus személyzet dolgozik a Szállodában. A szobák maximálisan felszereltek, kényelmes ágyakkal találkoztunk. Negatívum, hogy nem volt sehol feltüntetve, hogy a parkolás díja 1000 Ft, ami abból a szempontból sem érthető és érdekes tényként konstatáltuk, mert a szállóvendégek számára általában ingyenes parkolást tesznek lehetővé.
2015. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
A legnagyobb hiányosságot a szoba takarításának minőségében és a számunkra hiányzó szobaszervízben találtuk. A személyzet rendkívül segítőkész volt és kedves. Az ételek finomak voltak és bőségesek. A szolgáltatások magas színvonalúak, változatosak és ha az ember az egész idejét ott tölti akkor is kellemesen telnek a percei.
2015. augusztus 9.barátokkal járt itt
Az épület és a kényelmi felszereltség tetszett. A szolgáltatást végző személyzet figyelmes volt, és igyekeztek a vendég kívánságait teljesíteni. Mivel mi a sós víz gyógyhatása miatt látogattunk el a szállodába, hiányoltuk,
hogy nem volt a vizes fürdőruháknak és törölközőknek szárítási eszköze. Ezt
ugyan mi megoldottuk.
2015. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
A foglalást követően egy nagyon irreális értékelést olvastam a szállodáról, így hát szorongva érkeztem. Aztán kellemesen "csalódtam". A szálloda a maga kategóriájában nagyon jó. Tisztaság mindenütt, szolgálatkész személyzet, jó ételek. Szép, új bútorok a szobában és szép a fürdőszoba is.
2015. augusztus 2.a párjával járt itt
A szoba tisztaságával volt kifogásom, ugyanis amikor átvettük a szobát a bútorok és a padló is tiszta por volt. Biztos, hogy nem takarították le, csak az ágyneműt cserélték ki. Ezt ott is leírtam. Összességében jól éreztük magunkat. Teltház esetén a medence és a jakuzzi viszont kicsi, sokat kell várni másokra amíg kijönnek a vízből. Esetleg azt lehetne bővíteni.
2014. augusztus 26.családjával járt itt
A párommal és a fiammal voltunk ott két éjszakát. Nagyon barátságos volt a személyzet minden tagja. Csendes szép környezetben van a szálloda. Tényleg a pihenni vágyóknak ajánlom. Mi jól éreztük magunkat, finomak voltak az ételek és a borok. Ajánlani tudom mindenkinek. A szobák kényelmesek és tiszták, a wellness részleg az lehetne, egy kicsit nagyobb, de azért megfelelő.
Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés - VendéglátásPincelakat Borház & Szálloda Császártöltés - Vendéglátás
Kiváló 2021. június 27.a párjával járt itt
Kimondottan kevésbé ismert borvidéket és települést kerestem egy születésnapi program kedvéért. Császártöltés, és a borhotel kiváló választásnak bizonyult. Igazán vendégbarát fogadtatással és kiszolgálással, minden tekintetben figyelmességgel találkoztunk. (Annyira, hogy a személyzet két tagjáról azt hittük, ők a tulajdonosok vagy az üzemeltetők).
Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés - Külső képPincelakat Borház & Szálloda Császártöltés - Külső kép
Kiváló 2020. október 12.barátokkal járt itt
Október elején jártunk itt egy barát-házaspárral. Tetszett az épület, a fogadtatás, az "ügyintézés" gyorsasága, rugalmassága. Üdvözlőitallal köszöntöttek bennünket, a melegben jól esett a limonádé. Tiszta, kényelmes szoba, a hűtőbe bekészített meglepetés pezsgővel.
Kiváló 2019. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Ebben az évben egy kis kutyával gyarapodott a családunk. Mivel nem volt kire bízni, olyan szállást kerestünk, ahová magunkkal tudtuk vinni. Ezt a
helyet találtuk. Érkezéskor nagyon barátságosan fogadtak. A szoba szép tiszta volt. A kutyust kis meglepivel várták. A reggeli és a vacsora finom és bőséges.
Kiváló 2019. július 15.a párjával járt itt
Érkezésünkkor már a szálloda külső, impozáns megjelenése megalapozta elvárásainkat. A recepción a személyzet szívélyessége és segítőkészsége ezt még fokozta. A parkoló megközelíthetősége és kialakítása minden igényt kielégítő. A szobák és a közösségi terek tisztasága kimagasló.