Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő ★★★★

Cserkeszőlő és környéke
4,6
a 30 cserkeszőlői szállás közül
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel CserkeszőlőAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Igazi pihenés Cserkeszőlőn
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő vélemények

Kiváló 2015. június 10.a párjával járt itt
Egy játék során jutottunk el ide a szállodába, eredetileg faházban lettünk volna, de a helyhiány miatt szobát kaptunk, amit kiválónak értékelek. Kényelmes, tiszta, külön tetszett a szobák színösszhangja. Kiválóak a medencék, úgy a külső mint a fedett rész. Félpanziós étkezésünk volt, ami bőséges, ízletes szuper kiszolgálással.
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Külső képAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Külső képAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Wellness
2014. június 4.a párjával járt itt
A hotel apartmanjában volt a szállásunk, ami nagyszerű volt. Kényelmes bútorok , tágas tér, tágas erkély és egy infra szauna a fürdőben. A csomagajánlatban felsorolt szolgáltatások 100%-ban teljesültek. A személyzet kedves, segítőkész, a hotel színvonalához méltóak. Külön ki kell emelnem a szaunamestert, aki remek szauna programot szervez kis csoportok számára.
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Maximális elégedettséggel tudok csak beszélni a szállodáról. Gyönyörű környezet, szép, tiszta, kényelmes szoba, kedves személyzettel, finom ételekkel, megfelelő Wellness részleggel kiegészítve, mindenkinek csak élmény lehet. Aki csendes, nyugodt, szép környezetben szeretne kikapcsolódni, az itt megteheti.
Kiváló 2013. augusztus 12.barátokkal járt itt
2012-ben egy baráti társasággal töltöttünk ott 3 napot. Már a megérkezésünkkor elbűvölt minden. A főépület nagyon szép, a szobák tiszták, kényelmesek. Az udvaron a medence a napozóágyakkal, a jakuzzival fantasztikus, nem is beszélve a fedett élményfürdőről. A kertben jól felszerelt, klimatizált terasszal ellátott apartmanházak vannak.
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Medence/kertAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Medence/kert
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
Kiváló 2022. június 2.barátokkal járt itt
Remek akciós ajánlata volt a hotelnek, ezért igénybe vettük. Nem bántuk meg, mert kifogástalan volt minden.
A recepción csomagmegörző is volt. A szálloda wellnesse tágas és kint is üzemelt melegvízű medence.
4 féle szaunnájuk is van. Az ételek bőségesek és finomak. A szobák tágasak.A személyzet udvarias, segítőkész.
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - EgyébAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - EgyébAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Egyéb
Kiváló 2022. március 26.a párjával járt itt
Ajánlom mindenkinek! Tiszta szoba, finom ételek. Kedves személyzet. 3 csodás napot töltöttünk itt. Csodás volt minden.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2021. szeptember 12.a párjával járt itt
Ajándék kuponnal mentünk szeptember elején. A szállodát már látásból ismertük, a környék is ismerős volt számunkra. Nekem kicsit egyszerű, átlagos volt az ellátás, a wellnes rész is. Számomra nem igazán jelentett 4 csillagos szállodát. A wellnesben nagyon hideg volt a viz és a levegő is, sajnos élvezhetetlen volt.
Kiváló 2019. július 30.a párjával járt itt
Nagyon szép, minden igényt kielégítő, tiszta, nyugodt volt a hotel. Az ételek változatosak, a választék bőséges és finom. A medencék hőfoka megfelelő, a napozó ágyak és a bár a kényelmünket szolgálta. A gyermekek részére hiányoltam a kinti és a benti játékokat! / hinta, mászóka, homokozó, csúszda, illetve játszószoba. Mindent egybe vetve tökéletes volt és még vissza fogunk térni!
Kiváló 2019. május 24.a párjával járt itt
Május elején voltunk ebben a hotelban. Már a külső része nagyon tetszett,a szoba szuper volt,tisztaság,kényelem. Tetszett hogy a tv-n nem csak alap csatornák voltak , hanem számos csatorna illetve a fürdőszobában a hajszárító és a "nagyítós- smink" tükör.
Az éttermi résznél tetszett,hogy volt kinti fedett illetve benti rész, volt bőven választék és amint elfogyott gyorsan pótolták. A wellnesss részlege is megfelelő volt. Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)
Kiváló 2019. március 27.gyerekekkel járt itt
Karácsony után voltunk 2 kisgyerekkel. Kényelmesen elfértünk az apartmanban, az étteremmel, ételválasztékkal kiszolgálással teljes mértékben meg voltunk elégedve. A wellness nagyon jó, a környezet nyugodt, a személyzet kedves. Ők voltak értünk! Igazi pihenés volt mindenkinek! Tiszta szívből ajánlom!