Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő ★★★★

Cserkeszőlő és környéke
4,6
a 30 cserkeszőlői szállás közül
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel CserkeszőlőAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Igazi pihenés Cserkeszőlőn
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő vélemények

Kiváló 2017. május 5.a párjával járt itt
Ajándékban kaptuk a kupont 30. házassági évfodúlónkra, amivel érkeztünk ebbe a szép szállodába. A recepciós hölgy Anita nagyon kedvesen fogadott bennünket. Mivel busszal érkeztünk és már fél 12-kor ott voltunk nem jeletett gondot a szoba elfoglalása. Szép tágas,erkélyes szoba volt. Tisztaság volt minden nap takarítottak.
Kiváló 2017. április 20.a párjával járt itt
2017. márciusában jártunk a hotelben férjemmel. A szállodai szoba nagyon szépen berendezett, modern, és kényelmes volt. A személyzet nagyon kedves és illedelmes! Az ételek finomak és változatosak, valamint bőséges a kínálat. A wellness részleg is elnyerte tetszésünket,tiszta, és a víz hőmérséklete is kellemes.
Kiváló 2017. január 13.a párjával járt itt
Többször jártunk már itt. Pozitív változás, hogy a beltéri medence ezúttal már megfelelő hőmérsékletű volt (korábban túl hidegnek találtuk). A faházat továbbra is imádjuk! A személyzet nagyon kedves és segítőkész. A tisztaság példaértékű. A közelben levő, gyalog megközelíthető cserkeszőlői nagy fürdő az egyik kedvencünk, pedig legalább 20-ban voltunk már.
2016. december 16.a párjával járt itt
Egy hete jártunk itt a párommal 3 nap 2 éjszakát. Az apartman szép, tágas, jól felszerelt, kényelmes volt. A wellness részleg nem volt túl nagy, de volt benne 3 szauna, a medencében mindenféle élményelem. Az udvaron egy melegvizes jakuzzi is üzemelt. Egyedül a gőzfürdő volt kissé nevetséges (egy zuhanykabin két üléssel, és még nem is működött).
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - SzobákAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - WellnessAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - WellnessAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - WellnessAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - WellnessAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - BelsőAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Külső képAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Külső képAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Medence/kertAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Külső képAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - SzobákAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Wellness
2016. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Nemrég jártam családommal ezen szállodában. Most voltunk itt első alkalommal. Azért választottam ezt a szállást, mert legfőbb szempontjaimat tekintve kiváló helyszínnek gondoltam. A hotel szép, jó fekvésű, könnyen megközelíthető.
2016. augusztus 17.a párjával járt itt
Csalódást okozott a négy csillagos szálloda, mivel a testvérszállodája 3 csillagos amelyben már többször voltunk ezért többet vártam itt. Ugyanazt kaptam reggelire mint a 3 csillagos szállodában, nem volt semmivel sem több. Ilyen helyeken már látványkonyha is szokott reggelire üzemelni.
Kiváló 2016. július 11.kollégákkal járt itt
Külön köszönetet érdemelnek a recepción, a rugalmas érkezési és távozási időt illetően, illetve Orsi, a kozmetikus, aki nem csak megfiatalított, de belső harmóniát is teremtett a kisugárzásával és Mariann aki remek manikűrt és tartós lakkozást készített! !
Szörnyű 2016. július 9.a párjával járt itt
Tavaly decemberben szerettünk volna 3 éjszakát itt tölteni pihenéssel de nem jött össze. Az első álmatlan éjszakánk után másnap haza is mentünk. Az étel siralmasan szegényes volt. Alig volt választék. A wellnes részlegen hideg volt, a víz pedig még hidegebb, amiben nem esik jól ücsörögni. A superior szobát kértük a pezsgőfürdős kád miatt.
2016. május 18.a párjával járt itt
Párommalmár többször jártunk a Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotelben, Cserkeszőlőn ! Voltunka hotel épületben,és legutóbb a Finn típusú faházban szálltunk meg ! Nekünk nagyon tetszett ! Kényelmes,nagyszerűen berendezett,minden igényt kielégítő volt számunkra ! Két hálószoba,4 főnek kényelmes szállást nyújt,de még 6 főnek is mgfelelő lehet !
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Medence/kertAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Medence/kertAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Medence/kertAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - KörnyékAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Külső képAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - WellnessAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Medence/kert
Kiváló 2016. május 9.barátokkal járt itt
Nagyon ritkán jutunk el pihenni,többek között,mert nem tudjuk kire hagyni a kutyákat! De amikor meglátom,hogy akció van Cserkeszőlőn,akkor nem tudom megállni,hogy ne nyomjak a megrendelem gombra! Imádom azt a helyet! Szeretem a bungalók közegét, azt hogy este a csillagos ég alatt jakuzzizhatunk! A kaja fenomenális!