Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő ★★★★

Cserkeszőlő és környéke
4,6
a 30 cserkeszőlői szállás közül
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel CserkeszőlőAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Igazi pihenés Cserkeszőlőn
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő vélemények

2014. október 27.a párjával járt itt
2014 október 20-22-én voltunk itt párommal és St. Pétervári rokon vendéggel. A szállás bungalowban volt, nagyon jó, kényelmes, tiszta, kettő hálószoba, nappali, konyha, fürdőszoba, terrász, stb. A bungalow a kinti termalvíz és úszómedencéhez csupán 10 m gyalog, szép gyönyörű parkzona. A személyzet kedves.
Kiváló 2014. augusztus 27.a párjával járt itt
2014 május végén voltunk itt párommal. A szálloda rendkívül kellemes, kényelmes szálláslehetőség. Különösen tetszett a szobák színvilága, a színek összhangja, még ilyen látszólag kevésbé fontos "apróságra" is nagy figyelmet fordítottak. Az étel-italválaszték kifogástalan.
2014. augusztus 26.a párjával járt itt
2014 márc. hóba voltunk itt. Nagyon elégedettek voltunk. Tudom ajánlani másoknak is. Csak egy a baj aki nem kocsival megy az nem sok látni valót lát a településből. Kora tavasszal még minden nagyon kihalt és ha esetleg az idő is szomorkás az a hangulatot is nagyon befolyásolja . A kinti fürdő ami üzemelt nagyon lelakott, csempék hiányosak, viz hideg és elég piszkos volt.
Kiváló 2014. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Ötödik éve nyaralunk itt, már a következő évi időpontot is lefoglaluk elutazáskor. Szerintem ez mindent elmond! ! ! Az első szálloda, ahol fejlesztéseket is találunk, nem hagyják romlani a minőséget! A fazáh tiszta és kényelmes, a reggeli és vacsora is kitűnő. A személyzet kedves és segítőkész. Nagyon szeretjük a kinti medencét, amit folyamatosan tisztán tartanak.
Kiváló 2014. augusztus 20.a párjával járt itt
februárban jártunk itt párommal felüdülni elbújni érkeztünk ebbe a szállodába
amikor megérkeztünk a bejelntkezés és minden más adminisztráció hamar elintéződött
a szoba tiszta volt és kényelmes tetszett a fürdőszoba is
a személyzet kifogástalan az étkezésekkel meg voltunk elégedve bőségesen kaptunk és volt választék
a wellness részleg belső medencéjében lévő viz nekünk kissé hideg volt lehetett volna melegebb is de kárpótolt bennünket a kinti szabadtéren található jakuzzi amitől az elején kicsit ódzkodtunk de hamar megszerettük .
Kiváló 2014. július 29.gyerekekkel járt itt
A legjobb és legkényelmesebb családi nyaralásunkat töltöttük itt! Családi faházakban voltunk elszállásolva, ami igazán megfelelt minden elvárásunknak! Tiszta, tágas, kellemes, modern, felszerelt konyha, légkondi, tágas terasz, szóval minden megvolt, ami egy 4 csillagos szállodában elvárható.
Kiváló 2014. június 30.a párjával járt itt
Fantasztikus hely, kedves szemelyzet, tokeletes ellatas, kis gyermekes csaladok reszere is nagyon kellemes hely. Nagyon jol ereztuk magunkat! Tokeletesen meg voltunk elegedve mindennel, a szobank hangulatos volt es kellemes nyugodt kornyezetben tokeletesen pihenteto volt a 3 nap amit eltoltottunk itt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. június 3.családjával járt itt
Ma jöttem haza. . . . nagyon szomorúan. Nagyon-nagyon jól éreztem magam(magunkat). Az apartman gyönyörű(olyan ,mint a neten),kényelmes,nagyon tágas(kevés helyen van az embernek saját szaunája). Kilátás a szép nagy medencére,rengeteg zöld,madárcsicsergés.
Kiváló 2014. január 21.a párjával járt itt
2013. októberben töltöttünk el egy hétvégét a szállodában.
A hotel luxus apartmanjában szálltunk meg,ahol jacuzzi volt a fürdőszobában, a többi helyiség is nagyon szép, ízléses, és nagyon tiszta volt.
Mi nagyon jól éreztük magunkat, tetszett a wellness részleg is, az ételek nagyon finomnak voltak, a személyzet kedves volt,úgyhogy mi bármikor szívesen visszamennénk oda. . . csillagos ötös. . . szerintünk:-)
Kiváló 2014. január 4.gyerekekkel járt itt
Wellness részlege a fürdő részlegben hiányoltuk belső medencénél a termálvizet csak kint volt az udvaron. Télen szerintem nem egy előnyös. Mi hotelbe voltunk nagyon szép, az étkezés lehetett volna nagyobb választék szerintem nem 4 csillagos rész. Személyzet helyes kedves emberek. Elhelyezése a hotelnek jó helyen van. Ajánlom mindenkinek szerintem nyáron sokkal szebb mint télen.