Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő ★★★★

Cserkeszőlő és környéke
4,6
a 30 cserkeszőlői szállás közül
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel CserkeszőlőAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Igazi pihenés Cserkeszőlőn
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő vélemények

Gyenge 2013. december 28.barátokkal járt itt
2013. februárban töltöttünk el 3 napot a szállodában. A benti medence vize hideg volt, a kinti pezsgőfürdő sokszor leállt így nem igazán lehetett élvezni. A személyzet nem tudta kezelni sem a medencék hőfokát sem a pezsgőfürdőt! A faházak szobái nagyon kicsik kényelmetlenek,két családnak egy közös fürdőszoba WC van.
Kiváló 2013. december 26.a párjával járt itt
Nagyon jó hely,mindenkinek csak ajánlani tudom!Már kétszer voltunk itt,és bármikor visszamennék.Kedves személyzet,tiszta környezet.A meleg termálvizes pezsgőfürdő az udvaron ,téli időszakban is fantasztikus.Hétköznapokon csendes ,nyugodt pihentető környezet.Finom ételek,bő választék.
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Cserkeszölő Aqua Spa Wellness és Konferencia **** Hotel az út mellet a fürdővel szemben helyezkedik el. Rendkívül szimpatikus környezetben minden igényt kielégítő szálloda. Wellness része is tiszta minden igényt kielégítő kinti és benti része. Köntöst a hotel biztosítja! Az étterem és a kiszolgálás megfelelő! Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. november 11. járt itt
Csendes környéken, de a központhoz és a fürdőhöz közel fekszik a szálloda. A szobák kényelmesek,a kinti medence szép és jó,napozóágyak,bár is vann. A benti medence is megfelelő, a szauna is jó. A masszázs fantasztikus volt. Az étterem és a kínálat nem négycsillagos.
Kiváló 2013. október 14.a párjával járt itt
Faházban nyaraltuk Május végén! Nagyon szép,kényelmes,jól felszerelt,barátságos kialakitásuak a házikók,rendezett környezetben! Élmény volt a külön lak,jobban tetszett mind az eddigi szállodai szobáink! A wellness tiszta,kényelmes volt,igaz előszezon volt,de kint is,bent is minden adott a jó időtöltéshez!
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Külső képAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Wellness
2013. április 23.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hely. Udvarias, barátságos személyzet, szép, kulturált szoba és környezet. Szerencsénkre jó idő volt így a kinti medencét használtuk, de a benti wellnes bár kicsi, de jó. Visszamennénk családostól, de a nyári telt ház miatt erre még várnunk kell. Az étkek jók, a választék elfogadható
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Külső kép
Kiváló 2013. április 23.gyerekekkel járt itt
2012 nyarán töltöttünk itt el egy hetet a családommal. Először is el kell mondja mindenki hízott ez idő alatt, ugyanis a konyhájuk egyszerűen kitűnő volt! ! ! ! A szálloda környezete rendezett és tiszta. Medencék tiszták voltak,Wellness részleg lehetne kicsit nagyobb,kardió gépből lehetne több. De mindent összevetve jó kis hely. Ajánlani tudom másnak is.
Átlagos 2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Apartmanban volt a szállásunk, 3 gyerekkel ez nagyon kényelmes volt. A játszótér csapnivaló volt, kicsi, tönkrement játékokkal tele. A belső medence egész jó, tiszta, a külső viszont jéghideg volt augusztus közepén. Az étkezések választéka egyáltalán nem 4*-os színvonalnak megfelelő, az elfogyott ételek utántöltése is nagyon döcögősen történt.
A személyzetből sajnos nem mindenki volt kedves és szolgálatkész.