Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő ★★★★

Cserkeszőlő és környéke
4,6
a 30 cserkeszőlői szállás közül
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel CserkeszőlőAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Igazi pihenés Cserkeszőlőn
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő vélemények

Kiváló 2017. október 16.a párjával járt itt
Nagyon tiszta, kiváló, segítőkész, barátságos személyzettel rendelkező hely. Mi a szálloda részén voltunk de a többi részleg is barátságos rendezett volt.
Konyha finom. Változatos.
Medencék tiszták. Udvar rendezett.
Imádtunk itt lenni. Szuper élmény volt.
Kiváló 2017. szeptember 15.a párjával járt itt
Párommal jártunk itt a múlt hétvégén. Nyereményjátékon nyertünk ide egy wellness hétvégét. Nagyon tetszett a hely,a csendes vidék,aki pihenni vágyik távol a város zajától,annak kitűnő választás! Úgy éreztük itt magunkat,mintha a nyugalom szigetén lennénk. A finom ételekről nem is beszélve.
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - EgyébAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - EgyébAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - VendéglátásAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Külső kép
Kiváló 2017. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Második alkalommal voltunk itt, először faházban laktunk, most másodszor apartmanban. Az apartman beosztása nagyon jó, tágas nappali konyha résszel, sok ülő felülettel, két hálószobával. A fürdőszobában volt egy pici infraszauna, ami nagyon jó ötlet, de sajnos csak egy fő fér el benne kényelmesen, kettőnek már nagyon szűk.
2017. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Nyolcadik alkalommal voltunk itt, 5 napot töltöttünk el. Faházban laktunk, ahol a tavalyi évhez képest történtek pozitív változások. A jelzett problémákat orvosolták. Az ellátás változatlanul kiváló, félpanziós ellátás megfelelő, a személyzet a külön kéréseket is teljesíti.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Másodszorra jártunk a szállodában és újra az apartmant választottuk. Ez nagyon tágas és kényelmes egy négytagú, de akár nagyobb családnak is. A nagy szekrényekben bőven elfért minden, nem kellett bőröndből élni. A külső medence nagyon jól használható volt a kánikulában, nem volt zsúfolt, pedig csúcsidőben érkeztünk.
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Környék
Kiváló 2016. december 4.kollégákkal járt itt
Ebben a szállodában már nem először jártunk, 2016 tavaszán márciusban már voltunk a szállodában 3 nap 2 éjszakás Wellness hétvégéztünk kolléganőkkel. Az első élmény nagyon meghatározta, hogy igénybe vesszük-e legközelebb is a szálloda nyújtotta kényeztetéseket, és lám újból itt voltunk.
Kiváló 2016. november 5.barátokkal járt itt
November elején voltam itt barátnőimmel és gyermekemmel. Nagyon meg voltunk elégedve a hotel szolgáltatásaival. Az ételek nagyon finomak voltak és bőséges a választék. A szobák szépek, tiszták, tágasak, világosak. A wellness részleg tiszta. Pár évvel ezelőtt voltunk már itt, akkor is meg voltunk elégedve, ezért is választottuk megint ezt a hotelt.
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Medence/kert
Gyenge 2016. október 21.családjával járt itt
Már negyedszerre tértünk vissza, de többet nem megyünk. Egyre gyengébb kiszolgálás,étkezés, szolgáltatás. Bele csöppentünk egy fiatalokkal teli
"konferenciába", az nem zavart, hogy mulatnak, de másnap nem tudtuk használni a medencéket a buli következményei miatt, az már igen.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márLelkes fotózó - 104 feltöltött kép
2016. október 6.a párjával járt itt
Egy szeptemberi hosszú hétvégét töltöttünk ott, nyári melegben. A szállodát választottuk, és ott tudtuk meg, hogy kényelmes faházak és luxus apartmanok is vannak a területen, ezzel igyekeztek széles közönség számára vonzóvá tenni a szálláshelyet, amely valóban nagyon közel van a gyógyfürdőhöz.
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - SzobákAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - VendéglátásAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Medence/kertAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - KörnyékAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Külső képAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - WellnessAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - VendéglátásAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Külső képAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Külső képAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Külső képAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - SzobákAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - SzobákAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Külső kép
Kiváló 2016. június 2.a párjával járt itt
Csodálatos hely gyönyörű környezet kiváló wellness. A párommal ketten mentünk nyaralni , számunkra ez az álom nyaralás volt amely valóra vált ! ! ! ! Pihenést biztosít a wellness részleg és a csodaszép szoba, de az aktív pihenésre is van lehetőség futás kerékpározás lovaglás.
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - WellnessAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Medence/kert