Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő ★★★★

Cserkeszőlő és környéke
4,6
a 30 cserkeszőlői szállás közül
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel CserkeszőlőAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Igazi pihenés Cserkeszőlőn
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő vélemények

Kiváló 2017. február 13.a párjával járt itt
2éjszakát töltöttünk el, semmittevéssel.
Szuper volt. Az apartmanban beépített infraszauna különös kényeztetés volt. A design harmonikus és elegáns. A környezet nyugodt és megtervezett, szemet pihentető.
A termálvizes külső jakuzzi a holdfényben még csábítóbb.
Finom fogások, kedves, figyelmes, fiatal személyzet.
Kiváló 2017. január 20.családjával járt itt
Az elmúlt évben második alkalommal,most decemberben vettük igénybe a Hotel szolgáltatásait. A Karácsonyi Ünnepeket itt töltöttük,családi körben. Most a faházra esett a választásunk és nem bántuk meg,mivel nagyon kényelmes,mindennel felszerelt amire szükségünk van,és ami fontos még ilyenkor télen: nagyon jó meleg is volt!
Kiváló 2017. január 13.a párjával járt itt
Többször jártunk már itt. Pozitív változás, hogy a beltéri medence ezúttal már megfelelő hőmérsékletű volt (korábban túl hidegnek találtuk). A faházat továbbra is imádjuk! A személyzet nagyon kedves és segítőkész. A tisztaság példaértékű. A közelben levő, gyalog megközelíthető cserkeszőlői nagy fürdő az egyik kedvencünk, pedig legalább 20-ban voltunk már.
Kiváló 2016. december 4.kollégákkal járt itt
Ebben a szállodában már nem először jártunk, 2016 tavaszán márciusban már voltunk a szállodában 3 nap 2 éjszakás Wellness hétvégéztünk kolléganőkkel. Az első élmény nagyon meghatározta, hogy igénybe vesszük-e legközelebb is a szálloda nyújtotta kényeztetéseket, és lám újból itt voltunk.
Kiváló 2016. november 5.barátokkal járt itt
November elején voltam itt barátnőimmel és gyermekemmel. Nagyon meg voltunk elégedve a hotel szolgáltatásaival. Az ételek nagyon finomak voltak és bőséges a választék. A szobák szépek, tiszták, tágasak, világosak. A wellness részleg tiszta. Pár évvel ezelőtt voltunk már itt, akkor is meg voltunk elégedve, ezért is választottuk megint ezt a hotelt.
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Medence/kert
Kiváló 2016. július 11.kollégákkal járt itt
Külön köszönetet érdemelnek a recepción, a rugalmas érkezési és távozási időt illetően, illetve Orsi, a kozmetikus, aki nem csak megfiatalított, de belső harmóniát is teremtett a kisugárzásával és Mariann aki remek manikűrt és tartós lakkozást készített! !
Kiváló 2016. június 2.a párjával járt itt
Csodálatos hely gyönyörű környezet kiváló wellness. A párommal ketten mentünk nyaralni , számunkra ez az álom nyaralás volt amely valóra vált ! ! ! ! Pihenést biztosít a wellness részleg és a csodaszép szoba, de az aktív pihenésre is van lehetőség futás kerékpározás lovaglás.
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - WellnessAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Medence/kert
Kiváló 2016. május 24.családjával járt itt
Egy milliomos amerikai úri ember egyszer azt mondta, hogy nem érdemes tárgyakra költeni - úgy is mindenből szemét lesz - hanem inkább élményeket kell gyűjteni. Ezeket a sorokat a múlt héten olvastam, de rájöttem, hogy én már több mint 10 éve így élek - élményeket gyűjtök.
Kiváló 2016. május 15.gyerekekkel járt itt
Korábban sok jót hallottunk a párommal Cserkeszőlőről. A budapesti feltörekvő, kisgyermekes családok egyik kedvenc pihenőhelyeként kezdik emlegetni ezt a kis alföldi falucskát. Kicsit kétkedve, ámde megfelelő lelkesedéssel indultunk útnak egy születésnapi wellness-hétvégére 3 gyermekkel egy általunk kiválasztott luxusapartmanba.
Kiváló 2016. május 9.barátokkal járt itt
Nagyon ritkán jutunk el pihenni,többek között,mert nem tudjuk kire hagyni a kutyákat! De amikor meglátom,hogy akció van Cserkeszőlőn,akkor nem tudom megállni,hogy ne nyomjak a megrendelem gombra! Imádom azt a helyet! Szeretem a bungalók közegét, azt hogy este a csillagos ég alatt jakuzzizhatunk! A kaja fenomenális!