Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő
5465 Cserkeszőlő, Fürdő utca 30.

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő a térképen

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő értékelése:

1. helyezett a 29 cserkeszőlői szállás közül
9. helyezett Észak Alföldön - 680 szállás közül

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő bemutatkozása

A Solaris Apartman & Resort Magyarország legdinamikusabban fejlődő üdülőfalujában, Cserkeszőlőn, a Gyógy-és strandfürdővel szemben helyezkedik el.

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő képei

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő vélemények

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 24.
Idén harmadik alkalommal jártam a szálláshelyen, de ha még nem jártam volna itt, biztos,hogy visszafordulok a recepció láttán. Egy szétvert helyiség, kempingasztalnál ülő recepciósokkal. Ahhoz képest, hogy a koronavírus járvány miatt hónapokig zárva volt az épület, vajon miért nem akkor készült el az új fogadóhelyiség.
2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 22.
Az apartman felszereltsége, szépsége, kényelme rendkívül meglepett minket! Nagyon jó volt minden! Az ételek isteniek voltak, az ágy nagyon kéynelmes! Az pedig,hogy a fürdőhöz az apartman ennyire közel volt, az külön dícsérendő, főként a mi számunkra! Köszönjük szépen az élményt, és kikapcsolódást! Üdv.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 3.
Nagy és kényelmes a háló ,sok a rakodási felület a konyha jól felszerelt,a n
nappaliban kényelmes ülő garnitúra van fürdőszoba nagy és világos !

Amit hiányoltam,hogy kisméretű törülköző nem volt ! A konyhában a , mosogatónál jó lenne egy tálca ,hogy a csepegő víz ne folyon szét !

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 28.
Központban lévő tiszta, rendes, szálláshely udvarias személyzettel , a félpanzió 25 méterre lévő Elizabeth étteremben mely a korábbi rossz tapasztalattal szemben kedvezően megváltozott, félpanziós ellátással . Az apartmanok tágasak jól felszerelt kényelmesek . A fürdő 30 m-re a hoteltől a belépő a szoba árban benne van. Ajánlani tudom a pihenni vágyóknak.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párszor már jártunk a Solarisban, idén ősszel ismét visszatértünk. Mindennel nagyon meg voltunk elégedve, tiszta szobák, kedves személyzet, jól megközelíthető, közel a fürdő, de a leszerződött étterme nyomdafestéket nem tűrő. Újramelegített, langyos, nem friss ételek. A reggeli még úgy ahogy tűrhető, de a félpanzió másik része garantált gyomorrontás.

Alexandra1 TOP szállásértékelő
Alexandra1 TOP étteremértékelő
Alexandra1 TOP egyébhely értékelő
2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 11.
3 éjszakát töltöttünk az apartmanban 2 kisgyerekkel. Tiszta és tágas (bár a poharak koszosan maradtak ott az előző lakóktól és a mikro is hagyott némi kívánnivalót maga után), otthonos, kényelmesen elfértünk. A fürdő nagyon közel van, még így hűvös (nappali 10 fok) időben is át tudtunk menni köntösben. A csengő nem működött, az égő ki volt égve.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 26.
Kényelmes szállás,hátrány a wc. a fürdőszobában van ami egy apartmannál jobb lenne külön,a konyha felszereltsége lehetne jobb,önellátó vendégek voltunk,az ár kicsit magas,de még elviselhető a fürdő belépővel,ami visszatérő,tehát szabadon jártunk a szállásra ebédelni,pihenni,remek megoldás,visszajövünk még. A fürdő kellemes.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 13.
Nagyon kellemes pihenésben volt részünk az apartmanház nagyon szép, tágas és barátságos. Az ember otthon érzi magát megvan az öszkonfortos hangulat is - "mintha csak otthon lenénk". Tiszta, rendezett környezet, jól feszerelt és kellemes meleget árasztó kislakás. A fürdőben található medencék hangulata is csodás élményeket nyújtott.

2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. december 31. - 3 látogató hasznosnak vélte
2 éjszakát töltöttünk az apartmannba 3-an 2 felnött 1 gyermek ami tiszta volt jó elrendezésű és a fürdőkádba tényleg termálviz folyott amit nagyon kiélveztünk még a szemben lévő termálfürdő után is mert köntösbe futkároztunk át és azért addig fáztunk mig visszaértünk! A fűtés nekem külön nagyon tetszett hogy csak 1 gomnyomás és 5 perc sem kellett már megfelelő hömérséklet volt bennt!

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 18.
A fürdő kiváló! ! ! ! A szállás szemben van a fürdővel, így akár egy szál köntösben is át lehet menni. A panzió szobái nagyok és kényelmesek. Modern konyhával és nappalival. A recepción finom kávét lehet venni. Szemben a Korona étteremben isteni ételekkel és kedves kiszolgálással találkoztunk, a fürdőből is be lehet menni, ha nem akar visszamenni a szállásra.

Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvíz használattal, parkolással
Érvényes: 2021.05.31-ig
Cserkeszőlő
2 nap/1 éjszaka 7.450 - 9.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Dream Horse Apartman
Érvényes: 2022.01.03-ig
Barack Thermal Apartmanok
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, Gyógy- és Élményfürdő használattal, parkolással
Érvényes: 2021.12.04-ig
Hotel Aquarell
Cegléd
4 nap/3 éjszaka 23.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, karácsonyi ételkülönlegességekkel, családbarát programokkal, parkolással
2021.12.23. - 2021.12.30.
Tünde Vendégház
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 4.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Príma Vendégház
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
2-3 éjszaka 18.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, lovaglás oktatással, fürdőbelépővel, wellness részleg és sportpálya használattal, állatsimogatással, parkolással
Érvényes: 2021.12.31-ig
Alföld Gyöngye Hotel
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/szoba/éj ártól: félpanziós ellátással, kávé és tea bekészítéssel, fürdőbelépővel, sportolási lehetőséggel, parkolással
2021.07.01. - 2021.08.29.
Tisza Alfa Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 5.213 - 9.495,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.09.30-ig
Cserkeszőlő
2 nap/1 éjszaka 7.700 - 9.700,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Cserkeszőlő környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Karácsony ünnepe (min. 3 éj)
1956-os Forradalom ünnepe (min. 2 éj)
Kisteleki feltöltődés (min. 3 éj)

CserkeszőlőX