Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj vélemények

Kiváló 2014. november 30.a párjával járt itt
Elolvastam az eddigi -sajnos igen nagy számban- negatív kritikákat. Én a férjemmel töltöttem el a szállodában 3 napot, (2014. november 28, 29, 30. ) A recepción egy kedves, udvarias fiatalember, Sándor állt mindenben a szolgálatunkra-aki egyébként a 3 ott töltött nap alatt folyamatosan leste a vendégek kívánságait.
Gyenge 2014. szeptember 4.a párjával járt itt
Hol is kezdjem. Pici pontokba szedném a gondolataim a helyről. Pozitívum: Felszolgáló fiatalember nagyon kedves, segítőkész és érti azt amit csinál. A megérkezést követően körbevezettek minket a hotel főbb részein. 3*-os szállodától elfogadható méretű wellness. És úgy nagyjából ennyi is lenne a pozitívum. . .
Gyenge 2014. szeptember 1.a párjával járt itt
Nem akarok olyat írni amit már előttem leírtak, nekünk is negatív élményünk volt, a többiek által tapasztaltakat mi is átéltük.
Soha senkinek nem ajánlanám. A tulaj egy modortalan, arrogáns ember aki lesi minden pillanatban, hogy ki mit csinál.
A pincéren kívül a személyzet teljesen alkalmatlan a vendéglátós feladatra, az idegenforgalom szégyene a hely.
Nagyon gáz hely:(
Szörnyű 2014. augusztus 21.a párjával járt itt
A szeméyzettel nem volt probléma,de a tulajdonos lekezelően viselkedik a vendégekkel,nagyon flegma. Mindenert fizetni kell(a kupon tiszta felesleges mert igy is mindenhez rengeteget kell hozza fizetni). Az italok felvizezettek amit reggel 8-tol este 8-ig lehet csak fogyasztani az étteremben tehát szobára nem lehet elvinni.
Gyenge 2014. augusztus 21.a párjával járt itt
Azt hittük, hogy az összes negatív kritikát elolvasva mi már felkészülten érkezünk a hotelbe. Azt nem kalkuláltuk bele, igen kevés csak olvasni, érezni is kell! P. l. a szörnyű, kávénak még a színe alapján se nevezhető folyadékot. Az biztos, nem ettől megy fel a pihenni vágyó vérnyomása. A többi italt sem lehet annak nevezni aminek ki volt írva.
Gyenge 2014. július 26.családjával járt itt
Tiszta hotelszobank volt, viszont mindig tv 7 csatornával. :(
A felszolgalo jofej, viszont a kínálat nem uti meg a superior színvonalat. Reggeoihez osszes zoldseg a paradicsom, tobbi luxus. Azert felfedeztem nemi kaja recycling :)))) jelet is. . . . Deli maradekbol este leves. Kave es uditok borzalom, borokhoz nem értek, de azok sem lehettek jobbak.
2014. július 24.a párjával járt itt
Tegnap jöttünk haza a férjemmel voltunk, két éjszakát töltöttünk el. A szálloda nagyon tiszta, kellemes környezetű. Személyzet rendkívül segítőkész, barátságos, kedves. Az étkezés változatos, mennyisége kielégítő. Mindenkinek ajánlom, aki csendes ,nyugodt pihenésre vágyik. Mi összességében jól éreztük magunkat.
2014. május 3.a párjával járt itt
Április elején töltöttünk 2 éjszakát ebben a szállodában. Megvoltunk elégedve a kiszolgálással,tiszta egyszerű szép szoba várt minket. A kaja finom volt,kedvesek voltak velünk,a pincér nagyon kedves és segítőkész volt! A szauna is kiváló,a benti medence picit hideg volt :(
A parkolásért nem tetszett ,hogy fizetni kelet :( Összességében egy jó kis hétvégét töltöttünk el a férjemmel a Hotel Superior Hévízben!
Szörnyű 2014. április 27.a párjával járt itt
Ritka nagy lehúzás, igazi Hungarikum! Jót nem tudok róla írni, fertelem, csak néhány fontosabb gondolat:
1. , erősen gombás a medence széle 2. , fertelmesen, klórosan habzik a jakuzzi 3. , welness nek nehezen mondható az az elnyűtt valami, ahol a medence meg a jakuzzi és egy szauna árválkodik. 4. , ár/érték teljesen aránytalan, nagyon drága a semmiért.
Átlagos 2014. április 13.a párjával járt itt
Férjemmel voltunk a szállodában. Kicsit nagyobb szállásra és wellnessre gondoltam a fényképek és a leírás alapján. De fáradságűző hétvégének tökéletes volt. A személyzet kedves és mosolygós volt. Mondjuk a parkolásért szerintem nem kellene pénzt kérniük, de ez van/volt.