Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj vélemények

Szörnyű 2014. január 26.a párjával járt itt
"Romantikus pihenés a Hotel Hévíz Superiorban,KORLÁTLAN ÉTEL-ITAL FOGYASZTÁS All Inclusive ellátással" Később minden szónak jelentősége lesz. Mi volt elfogadható? Néha az étel minősége és az ágy kényelme. Mi nem volt elfogadható? Mennyi időtök van? Megérkezés előtt: visszaigazolást nem kaptunk.
Szörnyű 2014. január 23.a párjával járt itt
Egyszerűen botrányos az egész,fogalmuk sincs,hogy mit jelent az all inclusive mivel semmi választási lehetőség sem volt a vacsoránál ők hozzák ki neked a vacsit és te abból repetázhatsz ha van merszed. A piák van citromszörp és kiwi meg víz és 3 féle tablettás bor. . .
2014. január 22.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, kellemes volt a környezet, nagyon finomak voltak az ételek, italok. Igazán figyelmes a személyzet, flexibilisek voltak, ételallergiám sem okozott problémát nekik. Kocsival érdemesebb látogatni, elég messze van minden gyalog, de szép a környék, úgyhogy kirándulni is érdemes.
2014. január 22.a párjával járt itt
Mi is kicsit félve érkeztünk meg a Hotelbe,miután annyi negatív kritikát olvastunk itt. Szerencsére, a megérkezésünk pillanatától kezdve, minden nagyon jól alakult! A kilátás csodaszép, a Hotel családias hangulatú. Az étterem,a szobák és a fürdő is tiszta és igényesen berendezett.
2014. január 21.a párjával járt itt
Párommal látogattuk meg a hotelt. Korábban nem nézegettük az internetes fórumokon írt kritikákat, így előítélet nélkül érkeztünk, de nem is csalódtunk. A hotel szép, a szoba amelyben voltunk teljesen tiszta volt, a fűtés rendben működött. A kilátás pazar volt. A wellness részlegre se lehetett panaszunk. Kicsi de igényes volt.
2014. január 20.a párjával járt itt
A sok negatív hozzászólás/értékelés ellenére csak jó tapasztalataink voltak a hétvége során. A személyzet nagyon segítőkész és kedves volt, a kiszolgálásra sem lehetett panaszunk. Az ételek nagyon finomak voltak,és a tálalás is ízléses volt, a pincér készségesen szolgált fel minden fogásból ráadást, kérés esetén.
Kiváló 2014. január 12.barátokkal járt itt
A személyzet nagyon udvarias,segítőkész. A hotel egész területe tiszta. Az ételek nagyon finomak voltak,bőséges választék volt. A hotel wellness részén hiányoltuk,hogy a szaunában nem működött a vészjelző. Sok vendég volt,így a wellness részleg kissé kicsinek bizonyult. Szilveszterkor voltunk,sajnos a zenész hibájából a fergeteges buli elmaradt.
Kiváló 2014. január 5.a párjával járt itt
2014 január elején jártunk itt a párommal. Nagyon sok negatív véleményt olvastunk indulás előtt a szállásról, ami miatt ódzkodva indultunk útnak, vajon mi várhat ránk? A többi vendégtársunk is ugyanilyen érzésekkel érkezett. Ezekből mi (és állíthatom a többiek is) igazán semmit nem tapasztaltunk, SŐT ! ! !
Szörnyű 2014. január 4.a párjával járt itt
Ez a cserszegtomaji kóceráj egy undorító, becsapós, gagyi hely. . . Nem is értem, miért nem záratják be? ? ? ? ! ! ! Míg ott voltunk, kínunkban tudtunk csak nevetni. . . még jó, hogy nem vittük a barátainkat is magunkkal! ! ! Ocsmány egy hely! Jól meg kellene büntetni őket, az biztos! Ennél csak JOBB wellnessek léteznek. . .
Gyenge 2013. december 31.a párjával járt itt
Ez a második akciós utunk nem sikerült olyan jól. Csak a foglaláskor derült ki,hogy nem Hévízre megyünk,hanem Cserszegtomajra. Mível a busz közlekedés nem a leg jobb oda ,autóval kellett mennünk ami megdrágitotta a dolgot. Annyi elönye volt,hogy bejártuk a környéket. A szálloda vezetője nem egy vendégbarát illető/persze lehet,hogy csak azért mert"akciósok" voltunk. /Minden esetre többet nem megyünk! !