Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj

25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj vélemények

Népszerű író - 26 hasznos szavazat
Szörnyű 2013. december 9.a párjával járt itt
Én párommal voltam múlthétvégén a Hotelben, mondván, hogy lesz 3 csodálatos napunk, sok extrával, wellnessel, stb. 3 nap 2 éjszakával lett meg hirdetve, de akárhogy nézzünk, összességében 2 nap sincs az egész, ugyanis péntek délután 3 után vehettük át a szobánkat, és vasárnap dél előtt 8 és fél 11 között el kell mennünk vagy rá fizetünk még 2500 Ft-ot fejenként és maradhatunk délutánig.
Gyenge 2013. november 5.a párjával járt itt
Nem mondom, hogy szörnyű volt, de igazán nem volt messze a szörnyűtől! Soha többé nem mennék vissza!
A szaunát nem akarták befűteni, mert akkor csak épp mi kértük volna! Semmit nem lehetett használni a nagy hatalmas welness hotelben! az étterem és a szállás elviselhető lett volna ezért az árért! de összességében én azért nem ajánlanám!
Szörnyű 2013. november 4.a párjával járt itt
Csalódás volt számunkra a szállás. . Amilyen jól hangozott a leírásban, sajnos olyan gyenge lett a végeredmény. A szobában hideg van, a fűtés nem igazán működik, a fürdőszobában a zuhanyfüggöny és a zuhanyzó fala penészes,ami szerintem elég undorító, bár lehet csak én vagyok túl finnyás. .
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Szörnyű 2013. október 23.barátokkal járt itt
Párommal,és barátainkkal voltunk tavaly októberben ebben a Wellnes szállodának sem mondható valamiben,amit elfelejteni képtelenek vagyunk. nagyon rossz emlékeink vannak,ami összesítve nagyon-nagyon rossz, az étel minösíthetetlen,mindenért fizetni kell,talán még a levegöért is,meg az álottvizes szagú köntösért,távirányítóért.
Gyenge 2013. október 7.a párjával járt itt
A hotel szerintem csak a kuponoldalon kínált csábításnak köszönhetően van tele. Viszont amit ott ajánlanak korántsem felel meg a valóságnak. Valóban nagyon csábítóan hangzik az all inclusive, és ennek ahogy sokan, mi is bedőltünk. De higgyétek el jobban jártok egy szinvonalas félpanzióval! Már az felháborító, hogy külön kell fizetni a parkolásért.
Gyenge 2013. október 7.a párjával járt itt
Mi a párommal tavaly decemberben voltunk a Hotel Superiorban. Nekem sincsenek olyan jó emlékeim. A személyzet kedves volt, a szoba is elég szép és tiszta. Viszont a kuponban feltüntetett terasz nem olyan volt, mint ahogy elképzeltem. Inkább csak egy folyosóféle a szobák előtt. Számomra az volt katasztrófa, hogy a wellness részleg külön van a szobáktól.
Népszerű író - 22 hasznos szavazat
Szörnyű 2013. szeptember 30.a párjával járt itt
Ajándékba kaptam a páromtól ezt a Romantikus nyárutó a Hotel Hévíz Superiorban nevezetű csomagot. Korlátlan étel-ital fogyasztással A mai napig nem tudom, mit értenek ez alatt. . . Megérkeztünk. . . a papír lapokon feltüntetett útbabigazítást követően rájöttünk, hogy a félig felhajtott műanyag ajtón kell bejutnunk az étterembe ahol bejelentkezhettünk.
Szörnyű 2013. szeptember 25.gyerekekkel járt itt
Egyáltalán nem is értem mit várnak el, hogy visszatérjen az ember vagy ajánlja bárkinek is! ? Még az ellenségeimnek sem ajánlanám annyira borzalmas egy hely! Augusztus elején töltöttünk el 3 nap 2 éjszakát itt, mivel 10 hónapos kisgyerekkel érkeztünk, akinek kialakult napirendje van ezért kértük, hogy korábban foglalhassuk el a szobát.
2013. szeptember 16.a párjával járt itt
A párommal, 3 nap 2 éjjelt voltunk kuponnal. Az ár érték arány szerintem rendben volt. Minden zökkenőmentesen és simán zajlott. A személyzet kedves és szolgálat kész. A szoba is tiszta volt. Jól éreztük magunkat! A kupon áráért nem vártunk csodát de amit kaptunk érte az megfelelő volt. Gyorsan eltelt az idő, csak jó élményekkel távoztunk a helyszínről.
Szörnyű 2013. szeptember 8.a párjával járt itt
Kedvesem hívta fel nemrég a figyelmem egy Kupon világ által kínált pihenési lehetőségre, miszerint 30 000 forintért az ember a párjával kettesben két éjszakát, és három napot tölthet el all inclusive körülmények között egy wellness szállodában. Azt gondoltam ez még a Budapest-Cserszegtomaj-Budapest útiköltséget beleszámítva sem egy indokolatlan befektetés, így megegyeztünk, hogy belevágunk.
Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - EgyébHévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - Egyéb