Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj vélemények

Kiváló 2017. október 9.a párjával járt itt
Férjem a baráti társaságunktól kapott szállásutalványt a születésnapjára, és a Relax Hotelt néztük ki, amit nem bántunk meg. Nagyon szép a környezet, tisztaság van kint is bent is. A recepciós hölgy nagyon kedves, felvilágosított bennünket mindenről, amit tudnunk kell.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2017. szeptember 29.családjával járt itt
Számomra összességében jó volt, mert messziről utaztam ide(5 átszállással)és a csábítást a HÉVÍZ szó jelentette. (igaz ez különálló település,kicsit körülményes volt tömegközlekedéssel a híres tavat megközelíteni,csak a személyautóval érkezőknek tudnám ajánlani). Az ellátással elégedett voltam.
Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - Külső képHévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - Környék
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. szeptember 11.családjával járt itt
Vegyes benyomások. Szép, tágas szoba, kényelmes fekhely, laptévé--kár , hogy mindezt a pozitívumot teljesen lerontotta a minimális, vaksi világítás. Képtelenség volt olvasni este, talán 25-ös égők lehettek a szobában. A reggeli választéka jó, kivéve a felvizezett italokat, s híg kávét.
2017. augusztus 4.családjával járt itt
A recepciót nehezen lehet elérni telefonon, viszont ha végre sikerül, akkor kedvesen segítenek mindenben. 3 nap/ 2 éjszakát töltöttünk itt. Földszinti szobánk volt, amivel nem teljesen voltunk megelégedve, képek alapján jobbat vártunk és hiányosságok is voltak.
Kiváló 2017. május 31.gyerekekkel járt itt
Két éjszaka,három napot töltöttünk itt. Csodás környezetben. Az elhelyezés szuper volt,2 légterű,családi szobában. A kiszolgálás,illetve a személyzet első osztályú volt. Az ételek finomak voltak,reggelinél a választék bőséges volt,a az ebéd és a vacsora szintén ízlett. A welness részleg szép,tiszta,a víz kellemes hőmérsékletű.
Kiváló 2017. május 30.a párjával járt itt
Két éjszaka/három napot töltöttünk a szállodában. Kényelmes elhelyezésünk volt teraszos szobában, gyönyörű zöld környezetben. Aki kikapcsolódásra vágyik és pihenni akar, annak csak ajánlani tudom a helyet, csend és nyugalom fogja körülvenni. A személyzet szolgálatkész, kedves, az ellátás pedig nagyszerű.
2017. május 20.a párjával járt itt
Nagyon szép környezet! A konyha szuper, Lajos segített a gluténmentes étkezésben. A jacuzzi működését javaslom átprogramozni, mert most akkor is működik mikor senki nincs, amikor sokan vannak akkor meg nem elégszer működik! Egy nyomógomb kellene amivel el lehet indítani! Csak két nap tudtuk használni, mivel 10. ó-kor indul.
Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - Medence/kert
2017. április 17.a párjával járt itt
Közvetlenül 1-2 km-re van a Hotel Hévíztől, Cserszegtomajon. Családi szobában voltunk férjemmel. Minden kifogástalan volt, egyetlen dolog a hajszárító hiánya (csak a recepción van). Igaz ez nem is előírás a besorolás szerint. A konyha viszont nagyon rendben van. A FŐÉTELEK KIFOGÁSTALANOK voltak, a desszertek szépen néztek ki, de az ízvilággal voltak gondjaink.
Szörnyű 2017. február 21.családjával járt itt
Egy nagy nulla az egész! ! Télen jàrtunk itt a parkoló elhanyagolt volt,tükörjég volt az egész,balesetveszélyes főleg úgy h a welness részleg külön épületben van és mindig keresztül kell menni a parkolón napi szinten. Annak ellenére h a sok semmit mondó költség mellett a parkolàsi díj 1300 ft/nap. . mire fel? ? ! !
Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - KörnyékHévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - EgyébHévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - Egyéb
2017. február 2.a párjával járt itt
Kupon akcióban vásároltam a párom szülinapja alkalmával ezt a lehetőséget. A kupon vásárlásakor nagyon jó akciós árnak tűnt a megállapított összeg a többi ajánlathoz képest. Később jöttem rá, hogy a plusz járulékos költségek, mint időszaki felár, parkolási díj stb. kifizetése után már semmivel sem jobb az ára, mint a többi kínálat.
Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - KörnyékHévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - Külső kép