Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj vélemények

Szörnyű 2015. október 12.családjával járt itt
Egy szóban kifejezve. Katasztrofális. Ellenségeimnek szívesen adnám ajándékba 2-3 napra. Nagy átverés az egész. Kifizetted, ezek után nem foglalkoznak semmivel. Ha a párommal lettem volna valószínűleg már nem állna ez a kupleráj. Kéjencnek tűnő masszőr /Kora nem megállapítható/ folyamatosan zaklatott.
Szörnyű 2015. szeptember 15.a párjával járt itt
Borzasztó rossz tapasztaltunk van a hellyel kapcsolatban! 2 éjszaka 3 nap wellness hétvégére érkeztünk, az első nap délelőtt szerettünk volna bemenni reggelit követően szobánkba ám a szobánk zára meghibásodott, tönkrement!
Szörnyű 2015. augusztus 19.barátokkal járt itt
- Érkezéskor szerették volna ha még egyszer kifizetnénk a már elutalt díjat. - A masszőr,kertész,szakács bácsi jó fej volt de inkább a maga szórakoztatására simogatta a hölgy vendégeket. . . - Az All inclusive fogalom újragondolása érdekes, de semmiképp nem vendégbarát, inkább fejadag/jobb éttermekben a napi menű 2x több és jobb.
Gyenge 2015. augusztus 15.a párjával járt itt
Barátom kapta a szülinapjára ezt a bónuszt, mi pedig nagyon örültünk neki, hogy elmegyünk mert a képek nagyon szépek voltak. Aztán jött az email, hogy mennyi mindenért kell még pluszban fizetni. . . szerencsétlen anyuka fizethette tovább az összegeket ha már ajándékba szánta alapból lerakott 28.
Kiváló 2015. június 18.a párjával járt itt
Kicsit félve indultunk útnak párommal június közepén, miután rengeteg negatív kritikát olvastam. Az anyagi részével megbékéltünk, ebben a parkolást sokalltuk csak, illetve az érkezéskor majdhogynem ránk erőszakolt privát jacuzzis kupont, ami ugye 1500 ft, aminek ha lefoglalod az időpontját, ha mész ha nem, fizetni kell.
2015. május 14.a párjával járt itt
Május elején voltunk itt a párommal -szintén egy kuponos csábításnak engedve. Az valóban meglepő volt, hogy nem Hévízen van, de minket igazából nem zavart. Pihenni mentünk, nem bulizni. A hotel környezete nagyon szépen gondozott, parkosított. A szoba is kellemes volt - földszinten voltunk. Az ételek finomak voltak és frissek.
Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - Környék
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2015. március 25.a párjával járt itt
2015 március 21-22-23-án voltunk a Hévíz Resort & Spa-ban a párommal. A szálláshely és a környéke is nagyon szép és hangulatos, közel van Hévíz és Keszthely, ahol ezer a látnivaló. A kiszolgáló személyzet munkája kifogástalan: körültekintőek, udvariasak,kedvesek, figyelmesek. . . A szakács nagyon tudja a dolgát és az adagok is kiadósak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt márNépszerű író - 38 hasznos szavazat
2015. március 13.a párjával járt itt
A szüleimtől kaptam karácsonyra egy all inclusive kupont ebbe a hotelbe. Megmondom őszintén rettegve indultunk útnak, miután elolvastuk az értékeléseket. . . Felkészültem a legrosszabra: Éhen fogok halni, ha előbb nem visz el a szomjúság, vagy nem esznek meg éjjel a csótányok a lepukkant szobában. . .
Szörnyű 2015. március 2.a párjával járt itt
Személyes tapasztalat. Szóval én is beugrottam a kuponnak. Mentségemre legyen szólva, nagyon fáradt voltam és nagyon el akartam menni, valami rövidke pihenésre. És ez bizony olcsó volt. Most már tudom, nem véletlenül. Az indulás előtti héten Kedvesem kicsit jobban utána nézett a véleményeknek és nekem komolyan elment a kedvem az egésztől.
Szörnyű 2015. február 12.családjával járt itt
Személyes "élményeimet írom". Összefoglalva: még véletlenül se! ! ! ! A kupon egy átverés, a helyszínen rengeteg pluszt kell fizetni! A vállalkozás legutóbb 2014 augusztusban változtatott az elnevezésén,
tucatnyi fogyasztóvédelmi eljárás folyik ellene, én is indítottam ellenük csak most már a Fogyasztó védelemnek is észre kénbe venni, hogy milyen szintű átverés folyik itt.