Calico Jack Pub Debrecen

Calico Jack Pub Debrecen
4026 Debrecen, Bem tér 15.

Calico Jack Pub Debrecen a térképen

Calico Jack Pub Debrecen értékelése:

10. helyezett a 210 debreceni étterem közül
21. helyezett Észak Alföldön - 718 étterem közül

étterem, pub, vendéglő
francia, magyar, olasz
bio alapanyagú ételek ...
magyar, angol
Pilsner Urquell, Heineken, Soproni, Edelweiss

Calico Jack Pub Debrecen - vélemények, kritkikák

Calico Jack Pub Debrecen vélemények

2014. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. február 16.
Egy ideje minden hónapban egyszer itt ebédelünk a barátnőimmel. A hely nagyon kellemes, az ételek finomak, semmi kivetni valót nem találtunk az étkekben. Viszont az egyik barátnőm megjegyezte, hogy távozásnál az egyik pincér nem köszönt vissza neki, amiről azt gondolom, hogy kirívó hiba! Velem ez nem fordult elő, viszont ez a barátnőm nem szeretne mégegyszer oda menni.

2013. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. január 27.
2 alkalommal voltunk itt, mindkétszer nagyon tetszett . Elsönek céges év végi bulink alkalmával voltam, nagyon hangulatos látszik hogy nem csak összehányták a helyet, hanem igazi hozzáértő kezek épietették. Másodjára egy ebédre ugrottam be ,egy menüre. De ott se volt gond se a kiszolgálással se az étettel. Nagyon jó a parkolás , a helyszin is megfelelő a füredi kapuban.

2013. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. december 27.
A munkahelyem 10. születésnapját ünnepeltük a kollégákkal. A hely hangulatos, az ételek többnyire finomak. Az én a baconbe tekert fetasajton a bacon kicsit sós volt, de ettől még a csirkemellel kiegészülve finom volt. Kollégám bárányt rendelt, ami viszont hideg volt, visszavitték, nem kellett kifizetni. Egyikünk a csapatból megéhezett egy kis dióra a bor mellé.

2013. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. december 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tényleg kalózhajó kialakítású a belső tér, a külső teret nem láttam a sötétben. Pub? ? ? -kocsma? ! Nem. . . . ez egy olyan hely, ahová beül az ember, és vonzana, de nem tud a helyiség. . . Az étel isteni, maximális pont, remek, és tényleg azon van a hangsúly, de a felszolgálás hiányos, fejlődő. A tisztaság tényleg. . . .

2013. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. november 8.
Szerbuszok! Itt ünnepeltük a névnapomat Párommal és kedves Szüleivel! Mindenkinek csak ajánlani tudom. Az elhelyezkedése kiváló, megjelenésből 5-ös, kialakítás és élmény szempontjából is szintén jeles osztályzatot érdemelt Nálam és Családomnál! u. i. : A húsokkal rendkívül jól bánnak, a fűszerezésük intenzív!

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A debreceni kirándulás egyik estéjén kerestünk párommal egy éttermet. Az internet is ezt a helyet dobta ki több esetben, és gyalog 10 perc volt a szálláshelyünktől (belváros). Az exkluzív kialakítás azonnal elragadott minket a kalózok világába. A berendezés igényes és egyedi, ezért már érdemes betérni. Az érkezésünkkor azonnal fogadtak minket, és egy asztalhoz vezettek.

Fülöp TOP szállásértékelő
2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 17.
Az étterem választéka, legalább is ami az én izlésemet illeti nagyon jó, izletesek az ételek és a választék is jónak mondható. Valószínű nemcsak az én izlésemnek megfelelően főznek és sütnek hanem a másénak is mert szinte alig van napszak, hogy ne legyen az étterem legalább 50-60%-ban foglalt.

2013. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 17.
Központi helyen elhelyezkedő, hangulatos étterem. Az étlap folyamatosan frissül, nem ugyanazokat az ételeket kínálják éveken keresztül. A kiszolgálás szuper, és a szakács rettentő jól főz. Nem egy feszélyezőhely, ahol a vendég kihúzott háttal feszengve ül. Tökéletes választás jókedvű baráti társaságok számára, de az intimitásra vágyó párok is megtalálják itt a helyüket.
2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 29. - 3 látogató hasznosnak vélte
Sziasztok! A barátnőmet leptem meg egy vacsorával a Calico-ban. Nagyon elégedettek voltunk a kiszolgálással az ételek pedig nagyon ízletesek voltak (én külön ajánlom a csirkés quesadilla-t) és az ételek elkészültéig sem unatkoztunk, ugyanis csupa ötletes és egyedi kialakítással találkozhattunk a vendégtérben. Azóta is csak ajánlani szoktam mindenkinek!

zsoci8888 TOP szállásértékelő
zsoci8888 TOP étteremértékelő
zsoci8888 TOP egyébhely értékelő
2012. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. július 18.
Körülbelül egy éve tartotta itt az unokatestvérem a diplomaosztóját. Tél volt, hideg, és havazott. Nagyon jó érzés volt belépni a meleg helyiségbe, ahol egy mesés kis világ fogadott. Már az elején azt az érzést keltették bennem a kalózfigurák és a hajóelemek, mintha a Pán Péter című rajzfilmben szerepelnék. Az egész estét ebben a szellemben töltöttük el.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 17.500 - 35.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, állatsimogatással, parkolással
2020.10.29. - 2021.05.31.
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.20. - 2022.01.20.
Skorpió Lak
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
2021.01.20. - 2022.01.20.
Anna Vendégház
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.02. - 2022.01.20.
Park Hotel Ambrózia
4 nap/3 éjszaka 15.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti bekészítéssel, masszázskuponnal, wellness-részleg használattal
2021.04.02. - 2021.04.05.
HRC Panzió
2021.05.01. - 2021.10.30.
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 13.305 - 15.144,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness- és termálrészleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
2021.02.02. - 2021.12.20.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 43.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
2021.02.05. - 2022.01.02.
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 8.640,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel, beltéri és kültéri medencék használatával, egészséghét programokkal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.19. - 2021.03.31.
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
2021.02.01. - 2021.12.31.
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda
Füzesgyarmat
2 nap/1 éjszaka 11.750 - 12.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, játszó szobával, billiárd, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.03. - 2021.12.31.
Járja Panzió
5 nap/4 éjszaka 4.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással
2018.09.16. - 2021.12.21.

Szállodák Debrecenben és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi ár 2 vagy több főre
Nyári Silver napok (min. 4 éj)

Calico Jack Pub DebrecenX