Calico Jack Pub Debrecen

Calico Jack Pub Debrecen
Calico Jack Pub DebrecenCalico Jack Pub Debrecen
Calico Jack Pub DebrecenCalico Jack Pub Debrecen

Calico Jack Pub Debrecen bemutatkozása

Éttermünk nemzetközi konyhával, széles étel- és italválasztékkal várja kedves vendégeit.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Calico Jack Pub Debrecen vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2013. szeptember 17.a párjával járt itt
Az étterem választéka, legalább is ami az én izlésemet illeti nagyon jó, izletesek az ételek és a választék is jónak mondható. Valószínű nemcsak az én izlésemnek megfelelően főznek és sütnek hanem a másénak is mert szinte alig van napszak, hogy ne legyen az étterem legalább 50-60%-ban foglalt.
Kiváló 2013. szeptember 17.barátokkal járt itt
Központi helyen elhelyezkedő, hangulatos étterem. Az étlap folyamatosan frissül, nem ugyanazokat az ételeket kínálják éveken keresztül. A kiszolgálás szuper, és a szakács rettentő jól főz. Nem egy feszélyezőhely, ahol a vendég kihúzott háttal feszengve ül. Tökéletes választás jókedvű baráti társaságok számára, de az intimitásra vágyó párok is megtalálják itt a helyüket.
2013. július 18.családjával járt itt
Körülbelül egy éve tartotta itt az unokatestvérem a diplomaosztóját. Tél volt, hideg, és havazott. Nagyon jó érzés volt belépni a meleg helyiségbe, ahol egy mesés kis világ fogadott. Már az elején azt az érzést keltették bennem a kalózfigurák és a hajóelemek, mintha a Pán Péter című rajzfilmben szerepelnék.
Kiváló 2013. június 17.barátokkal járt itt
Jól megközelíthető ! A kerthelyíség nyáron aranyat ér. Szuper az ételek minősége és mennyisége is .A kiszolgálás rendben van .kedvesek segítőkészek.AZ ételpon mindenki megtalálja a neki tetsző ételt. Többször voltam a vendégük és mindig elégedetten jöttem el tőlük .Jó szívvel ajánlom mindnekinek!
Kiváló 2013. június 11.a párjával járt itt
At étterem hangulatában és berendezésében is egyedi volt számomra. A vendéglátó hely hangulata magával ragadó. Központi helyen található az étterem, könnyű megközelíteni, és parkolni is lehet. A választék bőséges, a kiszolgálás kedves és udvarias. Ár-érték arányban nagyon el van találva a kínálat, mindenki talál saját ízlésének megfelelő ételt korrekt áron.
Calico Jack Pub Debrecen a térképen
4026 DebrecenBem tér 15.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték
H-V
magyar, nemzetközi, olasz