Calico Jack Pub Debrecen

Calico Jack Pub Debrecen
4026 Debrecen, Bem tér 15.

Calico Jack Pub Debrecen a térképen

Calico Jack Pub Debrecen értékelése:

10. helyezett a 210 debreceni étterem közül
21. helyezett Észak Alföldön - 718 étterem közül

étterem, pub, vendéglő
francia, magyar, olasz
bio alapanyagú ételek ...
magyar, angol
Pilsner Urquell, Heineken, Soproni, Edelweiss

Calico Jack Pub Debrecen - vélemények, kritkikák

Calico Jack Pub Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 12.
A szerelmem elhívott vacsorázni névnapom alkalmából. Amikor Ő elment a ruhás boltba addig felkerestem az ittjartam. hu oldalát és kiválasztottam ezt az éttermet. Adok mások véleményére. Ajánlom bárkinek. Modern kornak megfelelő. Kiszolgálás megfelelő. Az ételek változatosak és sok félèk, nehezen is sikerült választanunk.

Mobilról küldte. | 2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
10 éve az egyik legjobb (ha nem a legjobb) hely volt Debrecenbe! De ugy latszik kezdenek belefasulni...lassult a kiszolgálás, a pincerek enervaltak, s sajnos az ételek egy kisebbik reszenek minősége is hagy kivanni valót (souvlakit ne itt próbáljatok ki)

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
Nem először jártunk az étteremben, de most sem kellett csalódnunk sem az ételek minőségét sem a kiszolgálást tekintve. Mivel párszor már pórul jártunk és nem kaptunk szabad asztalt, ezért már rutinosan asztalt foglaltunk. A hely kalandos, de barátságos fogadtatásával igen hívogató az unott napok elől menekülőknek.

2016. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. április 15.
Egy másik házaspárral jártunk ott egy névnapot ünnepeltünk. Előre foglaltunk asztalt így nem volt probléma a telt ház. A pincér nagyon udvarias volt a kiszolgálással. A kaja amit fogyasztottunk, mind mennyiségben, mind minőségben teljesen klassz volt. Az étel ár érték aránya elfogadható, bár nyilván nem olcsó. Az italok egy kicsit drágák, de melyik jó étteremben nem az.

2016. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 16.
A múltkor helyhiány miatt nem jutottunk be, de most asztalt foglaltunk. Parkolás az étterem előtt megoldható, a hely jól megkozelithető. Most is telt ház volt. . hangulatos hely, egy kalózhajó imitáció, mi a tatfedélzeten kaptunk asztalt. Az étlap megfelelő, az árak viszont eléggé borsosak. A leves 35 perc! Alatt érkezik meg, eddig ez a negatív rekord.

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 8.
Gyakran járunk ide és még nem untuk meg. Az ételek finomak, az étlap gyakran frissül. Az adagok "emberesek", még a saláták is hatalmas tálakon érkeznek. Kissé borsosak az árak magyar pénztárcához viszonyítva, de ez mit sem ront a hely népszerűségén. Ajánlom a koktélokat is. Eddig bármit is ettem náluk, minden ízlett.

2015. szeptemberben járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 16.
Rendszeresen járunk ide, de többször tapasztaltuk már ezt a hullámzó minőséget. Egyszer nagyon szuper minden, máskor meg átlagos, kritikán aluli. Ha ilyen helyre "vágyom", akkor nem ide jövök legközelebb. Azért is szerettem ezt a helyet, mert itt mindig magas színvonal várt minden téren. A felszolgálók:
Van egy asztalnál és van egy fizettetős.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 23.
A tegnapi nap folyamán jártunk a családdal az étteremben. A hellyel semmi bajom, de az ételeknek semmi íze nem volt. A szűzpecsenye száraz volt, a mártások ízetlenek ráadásul négy fajta ételt rendeltünk, de mintha egyet kértünk volna, mert mindegyiknek ugyan olyan volt az íze. Ráadásul a férjem ételéra a felszolgáló bele öntötte a kólát,az ételt kicserélte, de az inni való helyet nem hozott volna másikat.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 17.
Korábban már rendeltem innen, és nagyon meg voltam elégedve az étellel. Úgyhogy most személyesen jártam ott. Teltház volt. Az étterem jól néz ki. Kellemes a hangulata. A megkóstolt ételek finomak voltak. Bár a tatár beafstek nem itt a legjobb. Finom volt, és ha nem ettem már volna jobbat, akkor semmi kifogásom nem lenne. Az ételekkel nem volt bajom.

2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 13.
Családdal mentünk, hármasban. Én már voltam többször üzleti ebéden itt, az ételek finom íze miatt úgy gondoltam elhozom a családomat is. A kiszolgálás, rendelésfelvétel, várakozás teljesen emberi időben, körülmények között történt. Minden amit rendeltünk, friss, finom volt. A kiszolgálás kedves, minden plusz kérésünket azonnal, gond nélkül teljesítették.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Lycium
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.12.22.
Hotel Korona Hajdúszoboszló
2021.01.19. - 2022.01.20.
Járja Panzió
5 nap/4 éjszaka 4.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással
2018.09.16. - 2021.12.21.
Silver Hotel
5 nap/4 éjszaka 14.651 - 25.874,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.08.29.
Centrum Panzió
2021.01.20. - 2021.12.31.
Hotel Pávai
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2021.01.20. - 2022.01.20.
Hotel Négy Évszak
2 nap/1 éjszaka 8.900 - 12.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.11.02. - 2021.12.23.
Hotel Nagyerdő
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, gyógykezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.12. - 2021.03.31.
Deák Vendégház
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, bekészítéssel, meglepetéssel
2021.03.05. - 2021.03.08.
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 13.305 - 15.144,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness- és termálrészleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
2021.02.02. - 2021.12.20.
Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat
Füzesgyarmat
3 nap/2 éjszaka 3.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.20. - 2022.01.20.
Hotel Rudolf
2021.04.02. - 2021.12.31.

Szállodák Debrecenben és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi ár 2 vagy több főre
Nyári Silver napok (min. 4 éj)

Calico Jack Pub DebrecenX