Calico Jack Pub Debrecen

Calico Jack Pub Debrecen
4026 Debrecen, Bem tér 15.

Calico Jack Pub Debrecen a térképen

Calico Jack Pub Debrecen értékelése:

10. helyezett a 210 debreceni étterem közül
21. helyezett Észak Alföldön - 718 étterem közül

étterem, pub, vendéglő
francia, magyar, olasz
bio alapanyagú ételek ...
magyar, angol

Calico Jack Pub Debrecen - vélemények, kritkikák

Calico Jack Pub Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Véleményem szerint Debrecen legjobb étterméről beszélünk! Nagy választék az étlapon, nincs olyan étel amit ne választanánk szîvesen!Ízletes, jó fűszerezésű ételek,gyors(!), kedves kiszolgálás,hangulatos hely! Ha valaki igazán jó minőségű ínycsiklandozó falatokkal töltené meg a hasát a legjobb helyen jár!!!

2015. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. május 18.
Szerintem Debrecen egyik legjobb étterme. Minden hónapban legalább egyszer megfordulok itt. Néha valóban változó az ételek minősége. Ezt általában betudom, hogy változott a séf személye. . . A kiszolgálás kifogástalan. A borválaszték egész jó. A desszertek közül nem igazán tudok választani, nekem egyik sem jön be igazán. . .

2014. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. január 3.
Az étterem hangulata egyedülálló. Eszméletlen jó, olyan mintha egy kalózhajó világába csöppentem volna. Családi vacsorákat szoktunk tartani ott. Az ételek változatosak, finomak és gyönyörűek:)Tiszta, igényes hely. Gyerekek számára is élvezhető mert a hely varázsa őket is leköti. Mindenkinek ajánlom, legalább egyszer ki kell próbálni a kalózvacsorát!

2014. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. október 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
A legjobb étterem a városban! Csodálatos, kifinomult ételek a szakácsok keze munkáját dicsérik! Az étterem nagyon hangulatos- van egy különleges feelingje! Bármit is választottunk az étlapról eddig mindig teli találatnak bizonyult- ami nem kis teljesítmény! Baráti társaságunkkal mindig ezt az éttermet választjuk mert a felszolgálók kedvesek , előzékenyek és minden kívánságunkat örömmel teljesítették!

2013. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bármit választ az ember az étlapról, nem foghat mellé. A külső, belső kialakítás kellemes és egyben izgalmas hangulatot sugároz, igaz a belső tér elég sötét. Az online rendelés is egyszerű és gyors. Sokféle fizetési mód megengedett. És nem utolsó sorban kedvesek a pincérek. Igaz, egyszer több, mint 1 órát vártunk az ételünkre.
Tapolca
Battonya
Létavértes

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Van egy elég jól behatárolható éttermi irányzat, mely amellett, hogy a dizájnelemekre fekteti a hangsúlyt, gasztronómiailag is teljesít egy adott szintet. Ezek a helyek ritkán emelkednek 9 pont fölé a 20-as Gault Millau skálán, de a 9 az nem egy rossz osztályozás, tekintve, hogy a legtöbb hely valahol 7 és 8 körül van.

Mobilról küldte. | 2014. júliusban járt itt
Értékelt: 2014. július 31.
Ritka kedves es figyelmes pincerek, nagyon finom a hal, erdemes kiprobalni a haltalat. Utana pedig egy desszert koltemenyt.

2013. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 6.
Kedves ismerőseimmel voltam ezen a helyen, nagyon hangulatos a hely kinézete, már kintről megfogja az embert, hogy mi lehet bent. Ajánlanám mindenkinek aki Debrecenben jár, akár egyedül akár családdal, szerintem a gyerekek is élveznék a helyet. Igaz nem a legolcsóbb étterem, de szerintem az árak reálisak, mivel a minőség tökéletes.

2013. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. március 14.
A születésnapomat ünnepeltük itt a családdal barátokkal. Ezen az oldalon találtam rá az étteremre, és már akkor is nagyon megtetszett. Már hónapokkal ezelőtt szerettünk volna ide jönni, csak akkor nem tudtam asztalt foglalni. Gondoltam majd a kerek évfordulómat itt fogjuk ünnepelni. A kiszolgálás gyors volt és udvarias.

2014. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. február 28.
Diplomaosztó után ünnepeltünk itt. Egy barátunk javasolta ezt a helyet. Kellemes környezet, szolid zene fogadott bennünket. Kicsit sokat kellett várnunk az ebédre, de ez egyáltalán nem zavart bennünket. Legalább többet tudtunk beszélgetni. Nekünk ez jelentette a kikapcsolódást. A kiszolgálás kifogástalan, az ételek pedig nagyon finomak voltak.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Centrum Panzió
2021.01.20. - 2021.12.31.
Hotel Aqua Blue
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.11. - 2021.03.31.
Laci Magánszálláshely
Hotel Pávai
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Betty Apartman Hajdúszoboszló
Hajdúnánás
2021.01.19. - 2022.01.20.
Hunguest Hotel Sóstó
Nyíregyháza - Sóstó
4 nap/3 éjszaka 20.000 - 23.833,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással fürdőbelépővel, fitness terem használattal, játszósarokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.25. - 2021.09.04.
Best Apartman
Villa Toscana

Szállodák Debrecenben és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi ár 2 vagy több főre
Nyári Silver napok (min. 4 éj)

Calico Jack Pub DebrecenX