Calico Jack Pub Debrecen

Calico Jack Pub Debrecen
Calico Jack Pub DebrecenCalico Jack Pub Debrecen
Calico Jack Pub DebrecenCalico Jack Pub Debrecen

Calico Jack Pub Debrecen bemutatkozása

Éttermünk nemzetközi konyhával, széles étel- és italválasztékkal várja kedves vendégeit.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Calico Jack Pub Debrecen vélemények

2016. május 3.a párjával járt itt
Nem először jártunk az étteremben, de most sem kellett csalódnunk sem az ételek minőségét sem a kiszolgálást tekintve. Mivel párszor már pórul jártunk és nem kaptunk szabad asztalt, ezért már rutinosan asztalt foglaltunk. A hely kalandos, de barátságos fogadtatásával igen hívogató az unott napok elől menekülőknek.
2015. július 17.a párjával járt itt
Korábban már rendeltem innen, és nagyon meg voltam elégedve az étellel. Úgyhogy most személyesen jártam ott. Teltház volt. Az étterem jól néz ki. Kellemes a hangulata. A megkóstolt ételek finomak voltak. Bár a tatár beafstek nem itt a legjobb. Finom volt, és ha nem ettem már volna jobbat, akkor semmi kifogásom nem lenne.
2015. május 18.barátokkal járt itt
Szerintem Debrecen egyik legjobb étterme. Minden hónapban legalább egyszer megfordulok itt. Néha valóban változó az ételek minősége. Ezt általában betudom, hogy változott a séf személye. . . A kiszolgálás kifogástalan. A borválaszték egész jó. A desszertek közül nem igazán tudok választani, nekem egyik sem jön be igazán.
2014. október 21.gyerekekkel járt itt
Bármit választ az ember az étlapról, nem foghat mellé. A külső, belső kialakítás kellemes és egyben izgalmas hangulatot sugároz, igaz a belső tér elég sötét. Az online rendelés is egyszerű és gyors. Sokféle fizetési mód megengedett. És nem utolsó sorban kedvesek a pincérek. Igaz, egyszer több, mint 1 órát vártunk az ételünkre.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25826 feltöltött kép
2014. október 14.a párjával járt itt
Van egy elég jól behatárolható éttermi irányzat, mely amellett, hogy a dizájnelemekre fekteti a hangsúlyt, gasztronómiailag is teljesít egy adott szintet. Ezek a helyek ritkán emelkednek 9 pont fölé a 20-as Gault Millau skálán, de a 9 az nem egy rossz osztályozás, tekintve, hogy a legtöbb hely valahol 7 és 8 körül van.
Calico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - Étel/italCalico Jack Pub Debrecen - Külső képCalico Jack Pub Debrecen - Étel/ital
2014. február 16.barátokkal járt itt
Egy ideje minden hónapban egyszer itt ebédelünk a barátnőimmel. A hely nagyon kellemes, az ételek finomak, semmi kivetni valót nem találtunk az étkekben. Viszont az egyik barátnőm megjegyezte, hogy távozásnál az egyik pincér nem köszönt vissza neki, amiről azt gondolom, hogy kirívó hiba!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2013. szeptember 17.a párjával járt itt
Az étterem választéka, legalább is ami az én izlésemet illeti nagyon jó, izletesek az ételek és a választék is jónak mondható. Valószínű nemcsak az én izlésemnek megfelelően főznek és sütnek hanem a másénak is mert szinte alig van napszak, hogy ne legyen az étterem legalább 50-60%-ban foglalt.
2013. július 18.családjával járt itt
Körülbelül egy éve tartotta itt az unokatestvérem a diplomaosztóját. Tél volt, hideg, és havazott. Nagyon jó érzés volt belépni a meleg helyiségbe, ahol egy mesés kis világ fogadott. Már az elején azt az érzést keltették bennem a kalózfigurák és a hajóelemek, mintha a Pán Péter című rajzfilmben szerepelnék.
Átlagos 2017. május 21.gyerekekkel járt itt
Nem először voltunk az étteremben. Azért választottuk, mert szeretjük az ott készített ételeket. Most azonban felháborító kiszolgálással szembesültünk. A pincér figyelmetlen, udvariatlan, flegma volt, piszkos ruhában. Elment a kedvem az étteremtől.
Átlagos 2016. október 5.a párjával járt itt
Régebben ez egy nagyon jó hely volt, de valami történhetett, mert az utóbbi időben nagyon-nagyon hullámzó lett. Az ételek nem a legjobbak, viszont elég drágák ehhez képest. A kiszolgálás csapnivaló olyan szempontból, hogy rengeteget kell várni, mire kihozzák az ételeket, és a pincér addig csak azt kérdezi, mit szeretnénk inni. A hely hangulatos, de valami már nem a régi.
Calico Jack Pub Debrecen a térképen
4026 DebrecenBem tér 15.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték
H-V
magyar, nemzetközi, olasz