Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 187 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 599 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 2.
Nagyon tetszik a hely, a hangulat és a kiszolgálás is. Eddig akármit ettem ott, az mind nagyon finom volt. Sajnos csak ritkán tudok menni, mert elég drága. De imádom! ♡

2015. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 2.
Debrecen méltán híres és népszerű étterme, ezt mi is többször megtapasztaltuk már. A személyzet udvarias, az ételek finomak és változatosak. Igazi kuriózumokat is találtunk az étlapon. A Csokonai leves pedig isteni. Ár/érték arány is rendben van, ha Debrecenben járunk rendszeresen ellátogatunk egy-egy újdonságot, vagy már bevált ételt elfogyasztani a családdal.

Mobilról küldte. | 2014. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. június 2.
A Csokonai leves nagyon finom és ízekben gazdag. A városban az egyik legfinomabb tatarbeafsteak mindenkinek saját ízlésére elkészítve:)

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 1.
Nagyon kedvelem ezt a helyet. Bármikor térünk be minding kedvesek és készségesek. Az ételek nagyon finomak. Bárkinek szívesen ajánlom. A pincérek minden részletre odafigyelnek. Hangulatos, elegáns kifinomult izlésesre vall a berendezés. Lekközelebb is betérünk, remélem itt a jóidő és a hangulatos teraszra is ki tudunk ülni egy jó koktélra.

Értékelt: 2015. június 1. - 3 látogató hasznosnak vélte
:( 2 x (is) probálkoztunk finomat enni . . . Kettőböl kettő katasztrófa! A kiszolgálás valóban remek! A hely . . . A fotók magukért beszélnek. Ezt a gyönyörű patináns dongaboltozatos pincét ilyen ízléstelenül átalakítani! Összefoglalva: Valóban nem ajánlom senkinek. Az ételek minősége erősen kifogásolható a székek kényelmetlenek. Parkolás nem megoldott.

2015. májusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2015. május 31.
Debrecenben számomra legkedveltebb vendéglátó hely. Évtizedek óta - a megnyítását követően- alkalomszerüen vendégeket is hívok ide. Külföldi vendégeimnek is nagyon tetszett az étterem. Sajátos hangulata, no és nem utolsó sorban a választékos étlapja miatt kedvelik. Az elkészített ételek ízletesek, guszták. Bárkinek szívesen ajánlom.

2015. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. május 22.
A felszolgálás a legkiválóbb és roppant gyors. A helynek olyan kisugárzása és hangulata van, ami felbecsülhetetlen mind e elsőrangú látvány mellett az étlapon különlegesebbnél különlegesebb ételek sokasága közül lehet választani. Én tatár beafsteaket vegyes zöldséggel bivaly tejföllel ettem. A fűszerezés tökéletes és az ízek összeérnek.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 18.
Majd' 30 éve járok ebbe az étterembe! Kedvencem! Bármikor lemehetek, soha sem csalódom. A terasszal még csak próbálkoznak, de alakul. . . :) Előételnek: Tatár beafsteak! Levesnek: Vetrece leves! A jérce steak-et mindenki próbálja ki! Ha sokat akarsz enni: Erdélyi fatányéros! A steak-et is kiválóan készítik, bár az alapanyaggal néha nem teljesen voltam elégedett.

Mobilról küldte. | 2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. május 2.
Hangulatos hely, profi kiszolgálás, alkalmas nagyobb társaságos vacsikra, de kétszemélyes romantikus alkalmakra is ajánlom. Jó hely!

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 1.
Nagyon finom volt az étel, amit itt ettem a párommal! A kiszolgálás nagyon gyors és kedves volt, mindenre figyeltek, amit nem minden étteremben tapasztaltam meg eddig. A vetrece leves különlegesen finom, a pisztránggal együtt. Szerintem nagyon sokszor fogok még idejönni! Az árak is rendben voltak, ahhoz képest, hogy a város központjában van még ingyen is tudtam parkolni!

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
M37 Apartman
Debrecen
Stop Panzió
Debrecen
Napi árak, reggelivel, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.02.19. - 2019.12.30.
Silver Hotel
4 nap/3 éjszaka 17.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Termál Panzió
Hajdúnánás
Muskátli Vendégház
4 nap/3 éjszaka 5.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2019.01.02. - 2019.12.31.
Korinna Apartman I.
Sárga Muskátli Apartman
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Márvány Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, yade köves gerincnyújtó-méregtelenítő masszázzsal
2019.04.18. - 2019.04.22.

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Deák Vendégház Debrecen
A Deák Vendégház a Hajdúszoboszlói termálfürdővel szemközt, az 5 csillagos Aqua Palace...
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Tavaszi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre (min. 2 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX