Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 198 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 651 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

2013. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. október 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kisfiunk 1 éves születésnapját tartottuk az étteremben. Ezúton is szeretnénk megköszönni az étterem személyzetének a kedves és szolgálatkész hozzáállását. A család minden tagjának nagyon ízlettek a különleges levesek és főételek, de talán férjem oldalasa (mézes) volt a legfinomabb! Mi a borozó részben voltunk a többi vendégtől elkülönülve.

2013. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. október 15.
Az ételek finomak voltak, a kiszolgálás is nagyon jó volt, de a helytől egy kicsit többet vártam. Ahol mi ültünk még zene sem volt, kicsit nyomasztó volt a helyiség. És ami a legjobban zavart minket, hogy a végösszeg nem stimmelt. Ott nem néztük át, de itthon átszámolva 1500 Ft-al többet számoltak fel.

2012. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Még csak egyszer voltunk itt, de akkor nem szereztem valami pozitív élményeket. Valamilyen évforulót ünnepeltünk itt. Mivel már sokan dicsérték és ajánlották izgatottan vártam. De soha nem felejtem el a dolgot. Emlékszem mit ettem: Csirkét hercegnő módra jázminrizzsel. Előtte még soha nem ettem jázminrizst, ekkor először.

2013. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. október 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összejött a család, egyértelmű volt, hogy a Csokonai Söröző Éttermét választjuk. Még soha nem csalódtunk ebben az étteremben. Kedvesek a felszolgálók, segítőkészek a kiválasztásban is, türelmesek. Igazán finomak az ételek, amik a szakács igazi tudását és a vezetés odafigyelését jelenti. Remek volt a hangulat, az épület maga is nagyon szép.

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 4.
2013 májusában voltunk a Csokonai Sörözőben vacsorázni a férjemmel. Ez az étterem facebook oldalán nyert vacsora volt. Már az érkezésünkor nagyon kedvesen fogadtak bennünket. Már az is meglepett,hogy felajánlották,hogy válasszunk mit szeretnénk enni. Mi természetesen megbízva a pincérbe az ő javaslatát fogadtuk el. Mondanom sem kell nem bántuk meg.

zsoci8888 TOP étteremértékelő
zsoci8888 TOP egyébhely értékelő
2012. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tavaly volt a nagyszüleim 50-ik házassági évfordulója és a család hatalmas meglepetésbulit szeretett volna csinálni mamának és papának. Nem szerettük volna ezt a ritka eseményt otthon megrendezni, ezért esett a választás a Csokonai sörözőre. Nagyon szép az egész épület, a hangulata az ünnepléshez illett. Letisztult, kifinomult, igényes.

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem a belváros forgalmas központi utcájában a Kossuth utcán található egy beugró udvaros részben. A hely nagyon hangulatos, a XXI. század design elvárásainak eleget tesz. Bőséges a kínálat az ételekből, sok a különlegesség, melyeket csak ajánlani tudok, érdemes kipróbálni.

2012. novemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2013. április 24.
A Csióokonai Söröző Debrecen belvárosában a Csokonai Színházzal közvetlenül szemben található pincehelyiség. Mi érettségi találkozó kapcsán ebédeltünk és vacsoráztunk itt. Az udvarban ingyenes parkolási lehetőség, igaz a kapu kicsit szűk, de ez egy patinás régi ház régi kapubeállója. A különteremben voltunk elhelyezve.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Divinus
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 alkalommal grill ebéddel, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.08.31.
Hotel Rudolf
2-7 éjszaka 9.986,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző biztosításával, központi széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.16. - 2020.01.02.
Garden Vendégház
2019.07.22. - 2019.09.30.
Hotel Bungalló
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, internet elérhetőséggel
2019.07.21. - 2020.01.05.
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
4 nap/3 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, leves ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, My Hsin-Ni arcmaszkkal, szórakoztató programokkal, gyerekjátszó használattal, fürdőköntös bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.16. - 2019.08.21.
Stop Panzió
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 6.150,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, belépővel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2012.01.01. - 2020.12.31.
Korinna Apartman I.
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
2019.07.21. - 2020.07.21.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Hotel Járja Debrecen
A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a...
Karneváli hét az Atlantisban (min. 3 éj)
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Napi árak

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX