Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 187 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 599 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 14.
Nagyon színvonalas az étterem. A kiszolgálás gyors és pontos,figyelnek a vendégre. Az ételek finomak és vannak különlegességek is,amiket otthon nem készítenék el. Az árak elég magasak,de időnként azért megengedhetjük magunknak. A belvárosban van ,így gyalogosan is könnyen megközelíthető. Az étterem nagyon tiszta,a mellékhelyiségek nagyon kultúráltak.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Páromnak szerveztem ide egy közös romantikus vacsorát. Több oldal értékelését figyelembe véve (többek közt az ittjartam. hu) választottam ezt az éttermet. De nem bántam meg. Maga hely kialakítása már egy élményt ad annak aki ide látogat. Egy nagyon hangulatos, kedves, nyugodt és romantikus hely a csokonai étterem.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 22.
Az "Itt jártam. hu" legjobb a városban értékelése miatt választottuk ezt az éttermet, de felvetődött bennünk a kérdés, nem történik-e "önsegítés" a véleményezésben? (Túl sok az 1. értekelős - 5 csillagos pontozó náluk). Igaz, az ételek finomak voltak, a kiszolgálás is figyelmes (talán túlzottan is), de összességében mégsem érzem kiérdemeltnek a címet.

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. január 23.
Minden évben többször járunk erre a helyre, nagyon finomak az ételek. Ajánlani tudom a cipós vetrece levesüket, különleges, és isteni finom! A kiszolgálás tökéletes, gyorsan elkészül az étel. Egyes ételeket az asztalunknál csinálnak, ami szerintem nagyon jó ötlet. Kedvesek a pincérek, jó a hangulat. És a hely is nagyon szép. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2013. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. január 16.
Gyerekeimmel sétáltunk Debrecen városában mikor egy hirtelen ötlettel bementünk a Csokonai-ba Én nem ismertem a helyet a gyerekeim ajánlották.Nem csalódtam igazán kellemes,hangulatos volt.Az ételek finomak voltak,a kiszolgálás kedves,udvarias.Rossz tapasztalatom nem volt,valószínűleg máskor is betérünk ide. Mindenkinek ajánlom ezt a helyet

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 27.
Ha jól emlékszem kétszer jártam a Csokonaiban. Először kollégáimmal a'la carte-t rendeltünk, most pedig a párommal menüt ettünk. Nyilván egy menü nem lesz olyan pazar, mint egy a'la carte, de nem csalódtunk! Nagyon finom volt, és egy kis plusz díszítéssel vagy nagyobb adagként (bár nekem így is elég volt) akár annak is elment volna!

HULAMA TOP szállásértékelő
HULAMA TOP étteremértékelő
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Még hideg volt, kabátra volt szükség, amikor a Csokonaiba mentünk. A kabátok udvarias lesegítése után leültetett a pincér minket középre. Csak ott volt hely. Már az italokat is kihozta, amikor szóltam, hogy én nem érzem jól magam azon a helyen, szeretnék egy boxba átülni. Ünnepelünk a párommal és nem tetszik, hogy "körbeülnek".

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 16.
Nem sok rosszat tudnék mondani, esetleg annyit, hogy kicsit elvan dugva de ez sem rossz, sőt még jónak is mondható. Az étel nagyon finom volt, a felszolgáló kedves illedelmes fiatalember, a környezet is tetszett, hangulatos kis hely. Legközelebb színházban járok biztos beugrok, egy rendes vacsorára a párommal, csak ajánlani tudom az éttermek kedvelőinek.

2013. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. november 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi rendezvényeken voltunk már többször is, mindig kifogástalan a kiszolgálás, az ételek, a körülmények úgy általában is! Rendkívül udvarias, figyelmes kiszolgálásban részesül a kedves VENDÉG, mert itt tényleg mindenki a szó klasszikus értelmében vendég. Fantáziadús étlap, remek ételek, nagyon elegáns, hangulatos belső kialakítás.

2013. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. október 23.
Kolléganőmmel jártam itt, az ételekkel és a kiszolgálással nagyon meg voltunk elégedve, kellemes és hangulatos környezet van!A felszolgálok nagyon segítőkészek! A gesztenyés palacsintát ajánlottak desszertnek ilyet még nem ettünk de isteni finom volt, másoknak is nagyon ajánljuk ezt az éttermet!!!!!!

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
Akár 1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással
2018.12.04. - 2019.12.31.
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.070,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Zsuzsa Apartman Szoboszló
2019.05.01. - 2019.09.30.
Relax Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Délibáb
2019.03.20. - 2020.03.21.
Attila Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2019.01.01. - 2019.12.23.
Hotel Aqua Blue
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2019.03.31.
Prima Villa 3
3 nap/2 éjszaka 5.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.07.01. - 2019.12.22.
Hungarospa Thermal Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással
2016.11.20. - 2020.01.04.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg, Hungarospa és Aqua Palace fürdő belépéssel, délutáni kávé és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Termál Panzió
Hajdúnánás
2 nap/1 éjszaka 5.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Demeter Apartman
7 nap/6 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.01. - 2019.10.15.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Park Hotel Ambrózia Debrecen
A Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló legcsaládiasabb szállodája, konyhával felszerelt...
Deák Vendégház Debrecen
A Deák Vendégház a Hajdúszoboszlói termálfürdővel szemközt, az 5 csillagos Aqua Palace...
Atlantisi nyár (min. 2 éj)
Szilveszteri vigasság (min. 3 éj)
Tavaszi gyógykúra nyugdíjasoknak (min. 4 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX