Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 212 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 728 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 27.
Ha jól emlékszem kétszer jártam a Csokonaiban. Először kollégáimmal a'la carte-t rendeltünk, most pedig a párommal menüt ettünk. Nyilván egy menü nem lesz olyan pazar, mint egy a'la carte, de nem csalódtunk! Nagyon finom volt, és egy kis plusz díszítéssel vagy nagyobb adagként (bár nekem így is elég volt) akár annak is elment volna!

HULAMA TOP fotófeltöltő
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Még hideg volt, kabátra volt szükség, amikor a Csokonaiba mentünk. A kabátok udvarias lesegítése után leültetett a pincér minket középre. Csak ott volt hely. Már az italokat is kihozta, amikor szóltam, hogy én nem érzem jól magam azon a helyen, szeretnék egy boxba átülni. Ünnepelünk a párommal és nem tetszik, hogy "körbeülnek".

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 16.
Nem sok rosszat tudnék mondani, esetleg annyit, hogy kicsit elvan dugva de ez sem rossz, sőt még jónak is mondható. Az étel nagyon finom volt, a felszolgáló kedves illedelmes fiatalember, a környezet is tetszett, hangulatos kis hely. Legközelebb színházban járok biztos beugrok, egy rendes vacsorára a párommal, csak ajánlani tudom az éttermek kedvelőinek.

2013. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. november 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi rendezvényeken voltunk már többször is, mindig kifogástalan a kiszolgálás, az ételek, a körülmények úgy általában is! Rendkívül udvarias, figyelmes kiszolgálásban részesül a kedves VENDÉG, mert itt tényleg mindenki a szó klasszikus értelmében vendég. Fantáziadús étlap, remek ételek, nagyon elegáns, hangulatos belső kialakítás.

2013. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. október 23.
Kolléganőmmel jártam itt, az ételekkel és a kiszolgálással nagyon meg voltunk elégedve, kellemes és hangulatos környezet van!A felszolgálok nagyon segítőkészek! A gesztenyés palacsintát ajánlottak desszertnek ilyet még nem ettünk de isteni finom volt, másoknak is nagyon ajánljuk ezt az éttermet!!!!!!

2013. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. október 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kisfiunk 1 éves születésnapját tartottuk az étteremben. Ezúton is szeretnénk megköszönni az étterem személyzetének a kedves és szolgálatkész hozzáállását. A család minden tagjának nagyon ízlettek a különleges levesek és főételek, de talán férjem oldalasa (mézes) volt a legfinomabb! Mi a borozó részben voltunk a többi vendégtől elkülönülve.

2013. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. október 15.
Az ételek finomak voltak, a kiszolgálás is nagyon jó volt, de a helytől egy kicsit többet vártam. Ahol mi ültünk még zene sem volt, kicsit nyomasztó volt a helyiség. És ami a legjobban zavart minket, hogy a végösszeg nem stimmelt. Ott nem néztük át, de itthon átszámolva 1500 Ft-al többet számoltak fel.

2012. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Még csak egyszer voltunk itt, de akkor nem szereztem valami pozitív élményeket. Valamilyen évforulót ünnepeltünk itt. Mivel már sokan dicsérték és ajánlották izgatottan vártam. De soha nem felejtem el a dolgot. Emlékszem mit ettem: Csirkét hercegnő módra jázminrizzsel. Előtte még soha nem ettem jázminrizst, ekkor először.

2013. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. október 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összejött a család, egyértelmű volt, hogy a Csokonai Söröző Éttermét választjuk. Még soha nem csalódtunk ebben az étteremben. Kedvesek a felszolgálók, segítőkészek a kiválasztásban is, türelmesek. Igazán finomak az ételek, amik a szakács igazi tudását és a vezetés odafigyelését jelenti. Remek volt a hangulat, az épület maga is nagyon szép.

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 4.
2013 májusában voltunk a Csokonai Sörözőben vacsorázni a férjemmel. Ez az étterem facebook oldalán nyert vacsora volt. Már az érkezésünkor nagyon kedvesen fogadtak bennünket. Már az is meglepett,hogy felajánlották,hogy válasszunk mit szeretnénk enni. Mi természetesen megbízva a pincérbe az ő javaslatát fogadtuk el. Mondanom sem kell nem bántuk meg.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Lycium
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.22.
Outlet Hotel Polgár
Polgár
2 nap/1 éjszaka 16.839 - 19.073,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.21. - 2022.06.20.
Hotel Medián
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, belépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Anna Vendégház
2020.07.17. - 2021.07.13.
In Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.904 - 13.828,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, finn szauna használattal
2020.06.01. - 2020.09.13.
Hotel Négy Évszak
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.07.13. - 2020.08.31.
Termál Apartman Panzió
Nyírbátor
2020.07.13. - 2021.07.13.
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 12.248 - 18.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
2019.01.09. - 2020.12.20.
Riviera Apartman
3 nap/2 éjszaka 8.000 - 10.750,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.03.12. - 2020.10.24.
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.750 - 25.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.29.
Hotel Bungalló
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, internet elérhetőséggel
2020.07.13. - 2020.09.30.
Sárga Muskátli Apartman
4 nap/3 éjszaka 6.166,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2020.01.02. - 2020.12.31.

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Divinus Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Hurrá nyár (min. 4 éj)
Újranyitási ajánlat (min. 3 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX