Gara Cukrászda Piac utca Debrecen

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Gara Cukrászda Piac utca Debrecen vélemények

Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2023. december 4.családjával járt itt
Szerintem egyike legrégebbi cukrászdáknak itt Debrecenben. Finom sütemények kaphatók, egész jó áron, hangulatos kis hely, viszont nem is kérdés, hogy már vannak jobbak. A dolgozók kedvesek, folyamatosan takarítva van.
2022. május 21.egyedül járt itt
Debrecen belvárosában, a Nagytemplom közelében egy csendes, szép környezetben található ez az évek óta eredményesen működő, népszerű cukrászda. Egy amolyan fórumon kapott helyet ez a cukrászda, virágok, zöld növények is vannak, és nincs autós forgalom előtte. A beltéren és a teraszon is le lehet ülni.
Gara Cukrászda Piac utca Debrecen - EgyébGara Cukrászda Piac utca Debrecen - EgyébGara Cukrászda Piac utca Debrecen - EgyébGara Cukrászda Piac utca Debrecen - EgyébGara Cukrászda Piac utca Debrecen - EgyébGara Cukrászda Piac utca Debrecen - EgyébGara Cukrászda Piac utca Debrecen - EgyébGara Cukrászda Piac utca Debrecen - EgyébGara Cukrászda Piac utca Debrecen - EgyébGara Cukrászda Piac utca Debrecen - EgyébGara Cukrászda Piac utca Debrecen - EgyébGara Cukrászda Piac utca Debrecen - EgyébGara Cukrászda Piac utca Debrecen - EgyébGara Cukrászda Piac utca Debrecen - EgyébGara Cukrászda Piac utca Debrecen - EgyébGara Cukrászda Piac utca Debrecen - EgyébGara Cukrászda Piac utca Debrecen - EgyébGara Cukrászda Piac utca Debrecen - EgyébGara Cukrászda Piac utca Debrecen - Egyéb
Átlagos 2017. május 1.barátokkal járt itt
A belső térben voltunk vasárnap este, ahol meglepően kevesen tartótkodtak. Az asztalról mi sepertük le a morzsákat. A szék ülőlapján tenyérnyi helyen anyaghiányosság volt. A hátlapon TIXÓ-val voltak rögzítve a felszakadt műbőr darabok. Az alkalmazott (sem felszolgálónak, sem pincérnek nem nevezhető) modortalan, udvariatlan.
2017. január 25., kollégákkal járt itt
Igazán finom sütit ettünk és finom kávét ittunk a híres debreceni Garában!
A kiszolgálás is kedves, és gyors volt.
Egyetlen kritikám van feléjük: amikor ott jártunk,nem volt semmi olyan süteményük, vagy aprósüteményük, amit jó szívvel becsomagoltathattam volna és 250 kilométert utaztattam volna, hogy az itthoniaknak is jusson a híres "Garás" finomságokból.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. december 29.a párjával járt itt
A legfinomabb sütemények közül nehéz volt a választás, mint mindig, mert csodaszépek, és nagyon finomak. Vannak kedvenceim, a krémeseket mindenkinek ajánlom! Kisebb zsúrtortát, vagy normál méretűt is találunk kedvünkre, bármilyen alkalomra! Kellemes környezetben, a városközpontban jólesik a kikapcsolódás. Nincs ízfokozó, egészségesebb édességeket találunk itt.
2016. augusztus 4.családjával járt itt
A Gara cukrászdában már voltunk egyszer évekkel ezelőtt, ettünk valami középvonalas sütit, azt a tipikus jóindulattal 4 pontra taksálható tisztes fősodratú változatot. Most egy fagylalt elnyalogatása végett álltunk meg, áfonya fagylaltot kértem, nem éreztem benne semmi szintetikus aromát, állaga is kifejezetten jó volt.
Gara Cukrászda Piac utca Debrecen - Külső képGara Cukrászda Piac utca Debrecen - Étel/italGara Cukrászda Piac utca Debrecen - Étel/italGara Cukrászda Piac utca Debrecen - Étel/ital
2016. április 2.a párjával járt itt
A belváros szívében van a hely, de jól meg lehet közelíteni s a parkolás is könnyebb mióta az Otp lakossági üzletága elköltözött. Napfényes délután érkezünk, tömeg ugyan nincs de odabent fél házzal megy a bolt. A válság itt is éreztette hatását, a személyzet létszáma megcsappant. Szerintük nincs mígnon, én viszont találtam a vitrinben.
Gara Cukrászda Piac utca Debrecen - BelsőGara Cukrászda Piac utca Debrecen - Étel/italGara Cukrászda Piac utca Debrecen - Étel/italGara Cukrászda Piac utca Debrecen - Külső képGara Cukrászda Piac utca Debrecen - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. május 8.családjával járt itt
Ha jó sütit enne valaki, akkor ide érdemes betérni. Sokféle és nagyon tetszetős süteményeket találunk itt, éppen ezért nehéz kiválasztani mit is válasszunk. Gyakran belátogattam már ide,csalódás nem ért egyszer sem. Minőségi termékeket találunk itt a város szívében. Jó a hangulat, gyors a kiszolgálás, rokonokkal is megismertettem a helyet, pozitív volt a benyomásuk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
Átlagos 2014. június 23.a párjával járt itt
A Gara Cukrászda Piac utcai üzletében sajnos csalódtam a másik üzletükhöz képest. Ugyanaz a cég, így hát ugyanazokkal az elvárásokkal érkeztem. A kiszolgálás azonban korántsem olyan figyelmes és gyors, mint amit a másik helyen megszoktunk.
Átlagos 2014. június 6. járt itt
A sütemények finomak, az eszpresszó tejszínnel a város egyik legjobbja. Évek óta gondot jelentenek viszont a galambok, egész egyszerűen figyelni kell a teraszon, hogy milyen székre ülünk, mert elég sok széken van galambürülék, galambtoll, hiába tesznek fel ernyőket.