Kismandula Cukrászda Debrecen

Legjobb ár félpanzióval
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Kismandula Cukrászda Debrecen vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25113 feltöltött kép
2016. május 17.egyedül járt itt
Debrecen népszerű fősodratú cukrászdája. A beltér elég tágas, láttunk ennél sokkal kisebb cukrászdákat, egy mascarponés süteményt rendeltem, ami mellé hoztak egy kis vizet kérés nélkül, ezt nagyon értékeltem. Maga a süti nem volt rossz, kiugró sem, 3,5 pont az 5-ös skálán. Mint ahogy maga a hely is az.
Kismandula Cukrászda Debrecen - EgyébKismandula Cukrászda Debrecen - EgyébKismandula Cukrászda Debrecen - EgyébKismandula Cukrászda Debrecen - EgyébKismandula Cukrászda Debrecen - EgyébKismandula Cukrászda Debrecen - EgyébKismandula Cukrászda Debrecen - EgyébKismandula Cukrászda Debrecen - Étel/italKismandula Cukrászda Debrecen - EgyébKismandula Cukrászda Debrecen - Étlap/itallapKismandula Cukrászda Debrecen - Étlap/itallapKismandula Cukrászda Debrecen - Étel/italKismandula Cukrászda Debrecen - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
Kellemes, igényes, tiszta, rendezett hely! ! Csodálatos tortákkal és sütikkel várják a vendégeket! Két féle tortát kóstoltunk de mind a 2 mennyei volt! ! :) Kár hogy több nem fért belénk! ! Bármikor szívesen visszatérek majd ha arra járok mert megéri! A mellékhelyiség kódos, rendkívül tiszta és igényes kellemes akárcsak az egész hely!
2016. április 30.egyedül járt itt
Közel van, ide térünk be ismét, a szükség is rákényszerit. Éven-földön keresünk süteményeket, ami nem csak energiabomba, de cukorbetegek is ehetik. Meglehetősen silány a városi választék, de vannak kivételek. Éppen a Kismandula cukrászda. Éppen 13 féle diabetikus sütemény van, ebből választunk 2 félét.
Kismandula Cukrászda Debrecen - Külső képKismandula Cukrászda Debrecen - Étel/italKismandula Cukrászda Debrecen - Belső
Kiváló 2016. április 5.családjával járt itt
Családunk kötődik ehhez a helyhez. Apukám itt kérte meg Anyukám kezét 1977-ben. Akkor még "Művész Presszó" volt a neve. Számos eseményt itt ünnepeltünk: ballagásokat, sikeres egyetemi felvételit. Isteniek a sütik. Kedvencem az "Epres kardinális". De nagyon finom a sajtos roló, a rétesek, a fekete erdő szelet.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. június 25.családjával járt itt
Kellemes időtöltés ide betérni, és egy finom fagylaltot enni hűsítésként nyáron, vagy jó süteményt fogyasztani ha kedvünk van hozzá. Jó beszélgetés, vagy ünneplés, akkor ide érdemes eljönni, megéri az élmény. Sokféle finom friss sütemény közül mindenki talál az ízlésének megfelelőt. Aki erre jár mindenképpen próbálja ki, mert nem fogja megbánni! ! !