Pálma Étterem Debrecen

2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Pálma Étterem Debrecen vélemények

Kiváló 2014. június 25.a párjával járt itt
Sajnos az étterem épületében nem igazán jártam, mivel tulságosan sötétnek itélem meg, s minden alkalommal a teraszon foglaltunk helyet. A Nagyerdő kapujába szép környezetbe, habár sajnos elég nagy az autós forgalom, ami egy kissé zavaró. De mindezekért kárpótlást nyújt a hihetetlen nagy választék az étlapon!
Szörnyű 2013. október 8.a párjával járt itt
Az ételek ízével igazából nem volt baj, ízletesen voltak elkészítve.
A steak adag nevetséges.
A pincérek figyelmetlenek,a rendelést elfelejtik kihozni.
Vacsora utána nem ajánlanak fel desszertet.
A WC-ben nem volt WC papír.
Nem ajánlom a pub -ot másoknak, ennyi pénzért van Debrecenben olyan hely is ahol mosolyognak a pincérek.
2013. október 7.a párjával járt itt
Mindenki nagyon kedves, a kiszolgálás gyors és igényes volt, az ételek nagyon finomak voltak. A kacsa comb körtével, valami lekvárral meg krumplival is nagyon finom volt, de nem bántam volna, hogy ha még van a tányéron +1 comb meg egy kis krumpli (kb 2. 500 Ft, nem emlékszek pontosan).
Kiváló 2013. október 4.gyerekekkel járt itt
Férjemmel itt volt az első randink :) 10 éve vagyunk együtt, jól sikerült randi volt. A helyet nagyon szeretjük, ha valami alkalom van, ha tehetjük ide jövünk ünnepelni. Az ételek finomak, nagyon finomak. Bár a pincérek között néha káosz van legutóbb is vagy 3-4 megfordult az asztalunknál. Amúgy a kiszolgálással is megvoltunk elégedve.
2013. július 1.a párjával járt itt
Debrecen egyik legrégibb étterme, és a mai napig az egyik legkedveltebb találkahely. Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint hogy harmadjára kaptam csak helyet a teraszon. Asztalfoglalás ajánlott. A kozmopolita étlap pontosan tükrözi a vendégkört, számos náció (főként fiatal egyetemisták) megtalálja az ínyére valót a vastag étlapon.
2013. június 15., kollégákkal járt itt
Régóta ismerem a helyet. Normális időkben mindig van hely. A kiszolgálás gyors, nem túl tolakodó. Az árak talán kissé borsosnak tűnnek, de az adagot meglátva elmúlik ez az érzés. Az ízek széles választékában csak a nagyon finnyásak nem találnak megfelelőt, s ha netán mégsem boldogul valaki a hatalmas adaggal, a maradékot hazaviheti, kérésre - természetesen - esztétikusan csomagolják.