Pálma Étterem Debrecen

2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Pálma Étterem Debrecen vélemények

Kiváló 2020. augusztus 5., kollégákkal járt itt
A munkatársaimmal látogattuk meg a helyet egy csapatépítő esemény keretében látogattuk meg, melynek során nagyon jól éreztük magunkat. Az ételek kiválóak, változatosak és a modern konyha kihívásainak megfelelőek voltak. Az italkínálat bőséges és a pincérek igen segítőkészek, valamint kedvesek voltak, minden kívánságunkat szinte azonnal teljesítették.
Kiváló 2020. február 29.a párjával járt itt
Egy éve jártunk itt,esedékes a látogatás. A múlt héten nem jött össze az asztalfoglalás,most igen 13 órára. Korábban érkezünk,telt ház van de asztalunk vár. Az étlap rongyosra lett hajtogatva,mire az italok megérkeznek ki is választjuk a menűt. Az étlap nem változott de más igen.
Pálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - BelsőPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - BelsőPálma Étterem Debrecen - BelsőPálma Étterem Debrecen - Étlap/itallapPálma Étterem Debrecen - Étlap/itallapPálma Étterem Debrecen - Étlap/itallapPálma Étterem Debrecen - Étlap/itallapPálma Étterem Debrecen - Étlap/itallapPálma Étterem Debrecen - Étlap/itallapPálma Étterem Debrecen - Étlap/itallapPálma Étterem Debrecen - BelsőPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Külső képPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étlap/itallapPálma Étterem Debrecen - Étlap/itallapPálma Étterem Debrecen - Étlap/itallapPálma Étterem Debrecen - Étlap/itallapPálma Étterem Debrecen - BelsőPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - BelsőPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étlap/itallap
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. június 29., kollégákkal járt itt
Kedves ismerőseinkkel megbeszéltünk, hogy vacsorázzunk egyet Debrecenben. Bízva a jó ízlésükben, rájuk hagytuk a választást. Mint utólag kiderült nagyon is jól tettük. 19:00 körül érkeztünk a Pálma Pubba, viszonylag sokan voltak, de le tudtunk ülni négyen a teraszra, ahova eleve is terveztük. Parkolóhelyet az étteremből messzebb találtunk.
Kiváló 2019. május 21.a párjával járt itt
Barátságos szemèlyzet finom bősèges ètelek.Nagyon szeretjük.mindig ide járunk.Ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2017. szeptember 9.gyerekekkel járt itt
Figyelmes , gyors a kiszolgálás, finomak az ételek. Itt is találtam okyan különlegességet, amit máshol nem láttam még.
Kiváló 2016. június 29.családjával járt itt
Van az úgy, mikor az embernek semmi kedve a nyári hőségben vacsorát készítenie. Ilyenkor ötletelünk, hol jártunk már régen. Mivel a barátainktól hallottuk, hogy a Pálmában nagyon finomak a mexikói ételek, muszáj volt nekünk is kipróbálni. Enchiládát és Quesedillas-t rendeltünk.
Kiváló 2016. január 5., kollégákkal járt itt
Céges (15 fős) ebédet szerveztem a Pálmába. Interneten foglaltam asztalt, ami gördülékenyen működött: kaptam visszaigazolást, és az asztalunk készen várt a megadott időpontban. A pincérek figyeltek, de nem voltak tolakodóak, inkább láthatatlanul és gyorsan kiszolgáltak. Már többször jártam itt korábban, mindig isteni volt az étel, és a mostani alkalom is igazolta ezt.
Kiváló 2015. október 28.családjával járt itt
A fiam szalagtűzője után a 13 fől kis csapat itt ebédeltünk. Nagyon finom volt minden, sőt még a külön kívánságainkat is teljesítették. Nagyon jól éreztük magunkat, mindenkinek nagyon ajánlom. Finomak az ételek, jó a hangulat, kedves a kiszolgálás. A legközelebbi családi összejövetelünket is itt tervezzük majd megtartani, ha hamarabb nem, akkor a ballagás alkalmával májusban.
Kiváló 2015. szeptember 14.gyerekekkel járt itt
Kellemes környezetben, napfényes időben, finom ételeket fogyasztottunk a teraszon. Udvarias volt a kiszolgálás, bőséges, ízléses adagokat kaptunk. Vonatkozik ez a levesekre és a főételekre is. A gyereknek kívánság pizzát készítettek. Az italok a kért hőmérsékletűek voltak. Elégedetten és maximálisan jóllakottan távoztunk, köszönjük a vendéglátást!
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. október 16., kollégákkal járt itt
Nem egy előre tervezett ebédként indult. Én éppen csak "befutottam" és mivel az egyik kollégánknak közbe jött valami, így az Ő általa megrendelt ételt én fogyasztottam el. Na nálam már az is problémás, ha nekem kell választani, tehát ha úgy találják el az ízlésemet, hogy engem nem is kérdeznek, na az a teljesítmény!