Pálma Étterem Debrecen

2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Pálma Étterem Debrecen vélemények

Szörnyű 2024. január 4.a párjával járt itt
Szörnyű kiszolgálás. 20 percig ültünk az asztalnál, ezalatt 4 felszolgáló ment el az asztalunk mellett és ránk sem néztek. 25 perc után a feleségem állított meg egy felszolgálót, hogy szeretnénk 2 napi menüt rendelni. A reakció: mindjárt megnézem! Még 10 perc és egy másik felszolgálót is megkérve nagy nehezen kaptunk 2 napi menüt.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2023. augusztus 30.barátokkal járt itt
Szebben megfogalmazni nehezen lehet: túlárazott ételek/italok, flegma felszolgálók. Ha nem volt az ember úgy öltözve, le volt nézve. És sajnos azt sem tudom mondani hogy a mi pincérünknek volt rossz napja, mert ugyanaz aki minket lenézett, két asztallal arrébb a Gucci táskás nőnek már tetszelgett. Egyszer voltam, többet nem is megyek.
Szörnyű 2013. október 8.a párjával járt itt
Az ételek ízével igazából nem volt baj, ízletesen voltak elkészítve.
A steak adag nevetséges.
A pincérek figyelmetlenek,a rendelést elfelejtik kihozni.
Vacsora utána nem ajánlanak fel desszertet.
A WC-ben nem volt WC papír.
Nem ajánlom a pub -ot másoknak, ennyi pénzért van Debrecenben olyan hely is ahol mosolyognak a pincérek.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. április 18., üzleti partnerrel járt itt
A Nagyerdő szélén egy utcasarkon helyezkedik el az épület, melyhez a főútra néző kerthelyiség is tartozik. A belső tér jellegtelen és a jó időnek köszönhetően a legtöbben a teraszon foglalnak helyet, így a belső térben jócskán van üres asztal. A pincér gyorsan hozza az italokat. Az étlap a szokásos ételeket tartalmazza, de bonyolult megnevezéssel.
Pálma Étterem Debrecen - Étel/ital
Átlagos 2016. október 24.barátokkal járt itt
Hát, amennyire jó híre van ennek az étteremnek, szerintem annyira nem nagy szám, az elmegy kategóriába sorolnám. Az étel, amit kértem, elég zsírosra sikeredett, ráadásul jó sokat kellett várni, míg a rendelést felvették, és kihozták az ételt. A pincér elég beképzeld és lekezelő volt. Persze ehhez képest elég borsos ára van ennek a helynek. Ha nem muszáj, akkor ide nem megyek többször.
2022. május 21.gyerekekkel járt itt
Ez volt az az étterem, amit nagyon vártam, hogy ha Debrecenben leszünk, ide mindenképpen el kell jönnünk ebédelni. Tavaly nyáron még az 1. helyezett debreceni étterem volt. Ráadásul közel esett a szállásunkhoz, csak a parkon kellett átsétálni a villamos megállóig. Az étterem egy forgalmas kereszteződésben található, nagy terasszal.
Pálma Étterem Debrecen - EgyébPálma Étterem Debrecen - EgyébPálma Étterem Debrecen - EgyébPálma Étterem Debrecen - EgyébPálma Étterem Debrecen - EgyébPálma Étterem Debrecen - EgyébPálma Étterem Debrecen - EgyébPálma Étterem Debrecen - EgyébPálma Étterem Debrecen - EgyébPálma Étterem Debrecen - EgyébPálma Étterem Debrecen - EgyébPálma Étterem Debrecen - EgyébPálma Étterem Debrecen - EgyébPálma Étterem Debrecen - EgyébPálma Étterem Debrecen - EgyébPálma Étterem Debrecen - EgyébPálma Étterem Debrecen - EgyébPálma Étterem Debrecen - EgyébPálma Étterem Debrecen - EgyébPálma Étterem Debrecen - EgyébPálma Étterem Debrecen - EgyébPálma Étterem Debrecen - EgyébPálma Étterem Debrecen - EgyébPálma Étterem Debrecen - EgyébPálma Étterem Debrecen - EgyébPálma Étterem Debrecen - Egyéb
2019. február 2.családjával járt itt
A múlt héten terveztük,de hiányos létszámunk miatt mostanra halasztottuk. 100 méterre van parkolóhely,ez nem veszélyes. Telt ház,csak a különteremben van hely. Semmi különös,nincs karnevál,sem ünnep,az embereknek egyre több pénzük van,s egy ebéd egy pub-ban már nem luxus. A pincérek szaladgálnak,sok a vendég.
Pálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - BelsőPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - BelsőPálma Étterem Debrecen - BelsőPálma Étterem Debrecen - Étlap/itallapPálma Étterem Debrecen - Étlap/itallapPálma Étterem Debrecen - Étlap/itallapPálma Étterem Debrecen - Étlap/itallapPálma Étterem Debrecen - Étlap/itallapPálma Étterem Debrecen - Étlap/itallapPálma Étterem Debrecen - Étlap/itallapPálma Étterem Debrecen - BelsőPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Külső képPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étlap/itallapPálma Étterem Debrecen - Étlap/itallapPálma Étterem Debrecen - Étlap/itallapPálma Étterem Debrecen - Étlap/itallapPálma Étterem Debrecen - BelsőPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - BelsőPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étlap/itallap
2018. január 22.családjával járt itt
Családi ünnepek vannak,mindjárt igy ünnepek után, ezért összeülünk egy vacsorára. Mindig az ünnepelt választ,igy ma a Pálmában kötünk ki. Foglalt asztalunk van,óvatosságból,de nincs tömeg kb. negyed ház. Érkezünk fél hétre. Étlap jön s a kérdés ,,addig mit innánk,, ? Az étlap nem tetszik. A választék egy sörözőben azért több mint jó.
2017. január 28.családjával járt itt
Itt is elég régen voltunk,de itt kötöttünk ki,mivel a kiszemelt teszthelyszin nem tudott bennünket leültetni,annyira tele voltak. Megközeliteni könnyű,most a parkolás is sikerűlt. A helyszin a régi,még mindig a kissé kopottas berendezés. Azonnal kapunk étlapot,és italokat. Az étlap átlagos,de egy ,,söröző,, - nek titulált helyre megfelelő.
2015. november 14.családjával járt itt
Miután a Malom étteremből kidobtak bennünket, kerestünk olyan helyet ahol meg megbecsülés a vendéget. Korábbi tapasztalat alapján jöttünk a Közös Pálmába. Megközelítés jó, parkoló helyet viszonylag könnyű találni. Az étterem kissé zajos, ebéd közben nem biztos hogy reklámokat akarunk hallgatni a rádióból.