Pálma Étterem Debrecen

Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Pálma Étterem Debrecen vélemények

Kiváló 2017. szeptember 9.gyerekekkel járt itt
Figyelmes , gyors a kiszolgálás, finomak az ételek. Itt is találtam okyan különlegességet, amit máshol nem láttam még.
2017. január 28.családjával járt itt
Itt is elég régen voltunk,de itt kötöttünk ki,mivel a kiszemelt teszthelyszin nem tudott bennünket leültetni,annyira tele voltak. Megközeliteni könnyű,most a parkolás is sikerűlt. A helyszin a régi,még mindig a kissé kopottas berendezés. Azonnal kapunk étlapot,és italokat. Az étlap átlagos,de egy ,,söröző,, - nek titulált helyre megfelelő.
Pálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - BelsőPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - BelsőPálma Étterem Debrecen - BelsőPálma Étterem Debrecen - Étlap/itallapPálma Étterem Debrecen - Étlap/itallapPálma Étterem Debrecen - Étlap/itallapPálma Étterem Debrecen - Étlap/itallapPálma Étterem Debrecen - Étlap/itallapPálma Étterem Debrecen - Étlap/itallapPálma Étterem Debrecen - Étlap/itallapPálma Étterem Debrecen - BelsőPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Külső képPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étlap/itallapPálma Étterem Debrecen - Étlap/itallapPálma Étterem Debrecen - Étlap/itallapPálma Étterem Debrecen - Étlap/itallapPálma Étterem Debrecen - BelsőPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - BelsőPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étel/italPálma Étterem Debrecen - Étlap/itallap
Átlagos 2016. október 24.barátokkal járt itt
Hát, amennyire jó híre van ennek az étteremnek, szerintem annyira nem nagy szám, az elmegy kategóriába sorolnám. Az étel, amit kértem, elég zsírosra sikeredett, ráadásul jó sokat kellett várni, míg a rendelést felvették, és kihozták az ételt. A pincér elég beképzeld és lekezelő volt. Persze ehhez képest elég borsos ára van ennek a helynek. Ha nem muszáj, akkor ide nem megyek többször.
Kiváló 2016. június 29.családjával járt itt
Van az úgy, mikor az embernek semmi kedve a nyári hőségben vacsorát készítenie. Ilyenkor ötletelünk, hol jártunk már régen. Mivel a barátainktól hallottuk, hogy a Pálmában nagyon finomak a mexikói ételek, muszáj volt nekünk is kipróbálni. Enchiládát és Quesedillas-t rendeltünk.
Kiváló 2016. január 5., kollégákkal járt itt
Céges (15 fős) ebédet szerveztem a Pálmába. Interneten foglaltam asztalt, ami gördülékenyen működött: kaptam visszaigazolást, és az asztalunk készen várt a megadott időpontban. A pincérek figyeltek, de nem voltak tolakodóak, inkább láthatatlanul és gyorsan kiszolgáltak. Már többször jártam itt korábban, mindig isteni volt az étel, és a mostani alkalom is igazolta ezt.
2015. november 14.családjával járt itt
Miután a Malom étteremből kidobtak bennünket, kerestünk olyan helyet ahol meg megbecsülés a vendéget. Korábbi tapasztalat alapján jöttünk a Közös Pálmába. Megközelítés jó, parkoló helyet viszonylag könnyű találni. Az étterem kissé zajos, ebéd közben nem biztos hogy reklámokat akarunk hallgatni a rádióból.
Kiváló 2015. október 28.családjával járt itt
A fiam szalagtűzője után a 13 fől kis csapat itt ebédeltünk. Nagyon finom volt minden, sőt még a külön kívánságainkat is teljesítették. Nagyon jól éreztük magunkat, mindenkinek nagyon ajánlom. Finomak az ételek, jó a hangulat, kedves a kiszolgálás. A legközelebbi családi összejövetelünket is itt tervezzük majd megtartani, ha hamarabb nem, akkor a ballagás alkalmával májusban.
Kiváló 2015. szeptember 14.gyerekekkel járt itt
Kellemes környezetben, napfényes időben, finom ételeket fogyasztottunk a teraszon. Udvarias volt a kiszolgálás, bőséges, ízléses adagokat kaptunk. Vonatkozik ez a levesekre és a főételekre is. A gyereknek kívánság pizzát készítettek. Az italok a kért hőmérsékletűek voltak. Elégedetten és maximálisan jóllakottan távoztunk, köszönjük a vendéglátást!
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. október 16., kollégákkal járt itt
Nem egy előre tervezett ebédként indult. Én éppen csak "befutottam" és mivel az egyik kollégánknak közbe jött valami, így az Ő általa megrendelt ételt én fogyasztottam el. Na nálam már az is problémás, ha nekem kell választani, tehát ha úgy találják el az ízlésemet, hogy engem nem is kérdeznek, na az a teljesítmény!
2014. augusztus 25.barátokkal járt itt
Ha Debrecenben járok mindig felkeresem ezt az éttermet. Sajnos utóbb csak az éületen belül volt hely, amely sötét, nem túl barátságos. Az ételek finomak, az adagok megfelelőek.
A kiszolgálás utóbb is udvarias, de lassú volt. Ennek feltehető oka, hogy a hely tömve volt és csak igen kevés pincért láttunk szholgálatban.