Play Pub House Debrecen
4025 Debrecen, Batthyány u. 26.

Play Pub House Debrecen a térképen

Szállások Debrecen városában
Wellness csomagok Debrecen városában

Play Pub House Debrecen vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 16.
Én és párom, debreceni ügyintézés közben tértünk be a hangulatos helyre, hogy elfogyasszunk egy ebédet.
Kellemes csalódtunk, ugyanis, a kiszolgálás remek volt, a pincér oldotta a hangulatot, a viccekkel.
Az ebéd amit rendeltünk, hamar megérkezett és isteni finom is volt.
Kérésünknek eleget tettek.
Csak ajánlani merem a helységet.

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
A múlt heti magyaros után most olasz ízeket próbálunk ki. A korábbi pub,még korábbi Ludas Matyi söröző,most olasz trattoria lett,ami annak köszönhető,hogy Benke Attila lett a séf és a tulaj,aki 22 év itáliai gyakorlat után nyitotta meg debreceni éttermét. Mindezt a felszolgálótól tudjuk meg,miután 13,55-kor érkezvén,letudjuk a kötelező kört,étlap árvétele után ltalokat rendelünk,majd 14,00-kor ételeket is.

2018. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. március 12.
Gazdag étlap, sokféle étellel, van vagy százféle. A húsleves finom volt, hamar érkezett, mennyisége elég. A vaddisznószűz is finom volt az erdei gomba mártással, bár a mirelit krokett felejthető. És még azt is megtudtam, mi az a bandírozás, hát nem hiába holtáig tanul az ember. Na és már jó lenne leszokni a narancsos-almás-paradicsomos dekorációról.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Régen jártunk erre,ezért felmérjük mi változott. Öröm hogy ismét megnyitott,sőt több mint egy éve fennmaradt és működik. Lássuk,hogyan. Érkezés 13. 55. -

Új étlap van,egy teljes A/4 oldal,megforditva itallapként működik. Nem egy regény,viszont szerkezetileg jól átgondolt a választék. Italok gyorsan érkeznek,a személyzet fürge,és felkészült.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 5.
Egy születésnap alkalmából döntöttünk arról, hogy valami különlegeset fogyasztunk. Ismeretlen volt számunkra ez az étterem, de jó választás volt. Tisztaság mindenhol. A pincérre sem kellet sokat várni, szinte azonnal jött. Kérdéseinkre készségesen válaszolt, segített az ételek kiválasztásában is, amiről nem igazán tudtuk mily módon készülnek.

HULAMA TOP szállásértékelő
HULAMA TOP étteremértékelő
HULAMA TOP fotófeltöltő
2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 17.
Terveztem valamit kettesben a párommal, és "szörfözve a neten" esett a választás a számomra teljesen ismeretlen étteremre. Étlapja elég jónak mutatkozott. A rozéra sült kacsamell nagyon jó volt, a narancsos mártással, felezett burgonyával tálalt töltött csirkemell már kevésbé. A séf kreativitását hiányoltam a pár szár zöld miatt.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régen a kedvenc éttermeink egyike volt, sajnos bezárt, kb. 1,5 éve nagy sajnálatunkra. Egy hete fedeztük fel a mozgolódást és a
,, megnyitottunk,, táblát. Ezért mai ebédünket ide terveztük, remélve a régi szinvonalat. A korábbi kiváló szakács elment a Flaskába, mint tesztünk bizonyítja, fel is dobta a helyet. A megközelítés jó, szombat délután lévén simán akad parkolóhely is.

2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. május 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Régen nagyon szerettük ezt a helyet, és ezért a ballagási ebédünk helyszínéül a Play Pubot választottuk, de sajnos nagy csalódás ért minket. A pincér nem volt munkájának megfelelő öltözetében, de ez még nem is számított volna, de flegmán viselkedett velünk, mikor kértünk tőle egy borlapot, az utólag megrendelt sört meg már ki sem hozta.

2012. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. december 27.
A tavalyi céges karácsonyi vacsit itt fogyasztottuk el. Az a'la carte étel minősége kiváló, az adagok nagyok. A pincér egy nagyon idegesítő, bamba gyerek volt. Folyamatosan kóválygott körülöttünk, de nem nagyon tudta mit csináljon. Ezt leszámítva elégedettek voltunk. Hétköznapokon gyakran járunk azóta is ide menüt enni.

2013. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Finom minden étel és jó a munkaerő. Az ár/érték arány szerintem kedvező és megéri. A hangulattal nem volt baj :) Jól éreztük magunkat a barátokkal. A tisztaságra is odafigyelnek a dolgozók nem volt gond semmivel. A helyet én bárkinek merem ajánlani,mert nem fogja megbánni! Maga az étterem kedvező helyen van,Debrecen város központjában a Batthányi utca sarkán.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Divinus
Debrecen
2-3 éjszaka 24.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi programokkal, szaloncukor bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánszokkal, vezetékes és Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.24. - 2019.12.27.
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs ággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.01.03. - 2020.12.22.
Karádi Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, szauna és fitneszterem használattal
2019.09.16. - 2019.12.22.
Kastély Panzió II.
6 nap/5 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 11.360 - 16.173,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
2019.01.09. - 2020.12.20.
Viola Apartman
2020.12.12. - 2019.12.12.
Sárga Muskátli Apartman
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Járja Panzió
5 nap/4 éjszaka 4.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással
2018.09.16. - 2020.12.22.
Miki Apartmanok & Vendégházak
Termál Apartman Hotel
Nyírbátor
2 nap/1 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes pezsgős vacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, páros kezeléssel, hintózással, páros lovaglással, állat simogatással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.01. - 2020.02.29.
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Park Hotel Ambrózia Debrecen
A Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló legcsaládiasabb szállodája, konyhával felszerelt...
Silver Hotel Debrecen
Újévi feltöltődés (min. 2 éj)
Aqua Palace családi napok (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

Play Pub House DebrecenX