Régi Posta Étterem Debrecen

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Pünkösd
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Régi Posta Étterem Debrecen vélemények

Kiváló 2016. október 12.családjával járt itt
Augusztus utolsó vasárnapján, templomi Isten tisztelet után a család ( 7fő ) úgy döntött , hogy egyközös nyár záró ebédet fogyasszunk el . Döntésünk a Régi Posta Étterem -re esett . Utólag jól döntöttünk ! Megérkezésünkkor a pincér kedvesen fogadott, látva a társaságunk létszámát kerek étkező asztalhoz kísért , így mindenki "képbe" volt .
Kiváló 2016. október 5., kollégákkal járt itt
Céges vacsorán voltunk itt, tökéletes helyszín volt a német kollégánk számára, mert aznap este magyar este volt, és élőzene szólt, táncolhattunk is. Az étterem remek helyen van, mindennel könnyen megközelíthető. Az ételek hihetetlenül finomak és háziasok voltak, teljesen elégedettek voltunk az árakkal is. Tiszta volt, és a személyzet is megtett mindent.
2016. augusztus 9.családjával járt itt
Múlt hónapban úgy hozta a sors, hogy Debrecenbe kellett mennünk. Korábban olvastam jókat az étteremről, ezért gondoltam akkor itt az ideje ki is próbálni. A hely hangulata a többieknek tetszett, engem nem fogott meg, nincs az a meghitt hangulata. A pincér viszont nagyon kedves és humoros. Az ételek azonban hagynak maguk után némi kívánnivalót.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
2016. április 21.családjával járt itt
A Régi posta étteremben tegnap jártunk. A beltér barátságos, szeretjük a boltíves pincéket és a nyers téglát. A dekoráció is megnyerő volt. A konyha fősodratú, némi odafigyeléssel lehetne jobb. Ettünk haltepertőt, ami kifejezetten finom volt, szépen tálalták, sok zöldséggel.
Régi Posta Étterem Debrecen - Étel/italRégi Posta Étterem Debrecen - BelsőRégi Posta Étterem Debrecen - Étel/italRégi Posta Étterem Debrecen - Étel/italRégi Posta Étterem Debrecen - Étel/italRégi Posta Étterem Debrecen - Étel/italRégi Posta Étterem Debrecen - Étel/italRégi Posta Étterem Debrecen - Étel/italRégi Posta Étterem Debrecen - BelsőRégi Posta Étterem Debrecen - BelsőRégi Posta Étterem Debrecen - Étlap/itallapRégi Posta Étterem Debrecen - Étlap/itallapRégi Posta Étterem Debrecen - Étlap/itallapRégi Posta Étterem Debrecen - Étlap/itallapRégi Posta Étterem Debrecen - Étlap/itallapRégi Posta Étterem Debrecen - Étlap/itallapRégi Posta Étterem Debrecen - Étlap/itallapRégi Posta Étterem Debrecen - Étlap/itallapRégi Posta Étterem Debrecen - Étlap/itallapRégi Posta Étterem Debrecen - Egyéb
Kiváló 2016. március 6.családjával járt itt
A program úgy alakult hogy ma is volt dolgunk a városban és a tegnapi szomorú tapasztalatok alapján, jár nekünk egy jó leves. Ezúttal nem kockáztatunk, enni akarunk és gyorsan (mert időre megyünk,) nem tesztelni. Megközelítés könnyű, a parkolás úgyszintén az udvaron, ahol egykor XII. Károly málháslovai álltak. Telt ház.
Régi Posta Étterem Debrecen - Étel/italRégi Posta Étterem Debrecen - Étel/italRégi Posta Étterem Debrecen - Étel/italRégi Posta Étterem Debrecen - Étel/italRégi Posta Étterem Debrecen - BelsőRégi Posta Étterem Debrecen - BelsőRégi Posta Étterem Debrecen - BelsőRégi Posta Étterem Debrecen - Étel/italRégi Posta Étterem Debrecen - Étel/italRégi Posta Étterem Debrecen - Külső képRégi Posta Étterem Debrecen - Külső képRégi Posta Étterem Debrecen - Étel/italRégi Posta Étterem Debrecen - Étel/italRégi Posta Étterem Debrecen - Étel/italRégi Posta Étterem Debrecen - Étel/italRégi Posta Étterem Debrecen - Étel/italRégi Posta Étterem Debrecen - Étel/italRégi Posta Étterem Debrecen - Étel/italRégi Posta Étterem Debrecen - Étel/italRégi Posta Étterem Debrecen - BelsőRégi Posta Étterem Debrecen - BelsőRégi Posta Étterem Debrecen - Étel/italRégi Posta Étterem Debrecen - Külső képRégi Posta Étterem Debrecen - Étel/italRégi Posta Étterem Debrecen - Étel/italRégi Posta Étterem Debrecen - Étlap/itallapRégi Posta Étterem Debrecen - EgyébRégi Posta Étterem Debrecen - BelsőRégi Posta Étterem Debrecen - Étlap/itallapRégi Posta Étterem Debrecen - Étlap/itallapRégi Posta Étterem Debrecen - EgyébRégi Posta Étterem Debrecen - BelsőRégi Posta Étterem Debrecen - Étel/italRégi Posta Étterem Debrecen - Étel/italRégi Posta Étterem Debrecen - Étlap/itallapRégi Posta Étterem Debrecen - Étlap/itallapRégi Posta Étterem Debrecen - Étlap/itallapRégi Posta Étterem Debrecen - Étel/italRégi Posta Étterem Debrecen - Étel/italRégi Posta Étterem Debrecen - Étel/italRégi Posta Étterem Debrecen - Étel/italRégi Posta Étterem Debrecen - BelsőRégi Posta Étterem Debrecen - BelsőRégi Posta Étterem Debrecen - BelsőRégi Posta Étterem Debrecen - Étlap/itallapRégi Posta Étterem Debrecen - BelsőRégi Posta Étterem Debrecen - Étel/italRégi Posta Étterem Debrecen - Külső képRégi Posta Étterem Debrecen - Étel/ital
Kiváló 2016. február 10.gyerekekkel járt itt
Férjemmel és kisfiunkkal jártunk itt, és mindennel tökéletesen meg voltunk elégeve! Nagyon finom ételek, és ami nem mellékes: jól lehet velük lakni :) A személyzet kedves, segítőkész, még a gyerekekkel is tudnak bánni. Biztos vagyok benne, hogy visszatérő vendégek leszünk!
Mindenkinek szívből ajánlom!
Kiváló 2016. január 17.családjával járt itt
Jól megközelíthető helyen van a belvárosban, és van saját parkolója. A hely hangulatos, az ételek finomak és nagy adagok. Fél adag leves, főétel és desszert után mozdulni sem bírtunk. Egyedül ami rosszul esett hogy teli hassal a kocsiban ülve jutott eszembe hogy a kapukódot el kell kérni az étteremben hogy ki tudjunk menni a parkolóból.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. december 17.a párjával járt itt
Jól megközelíthető helyen van ez a hangulatos étterem. Finomakat és sokat enni, vagy csak jól akarjuk érezni magunkat? Ünnepelni valamit, vagy barátokkal ellátogatni is érdemes. Mindig jó híre volt, és ez most is így van szerintem. Kedves udvarias a személyzet,tudják, hogyan kell "bánni" a betérő vendégekkel. Aki nem ismeri, és jót akar választani, itt nem csalódik majd.