Semann Étterem Debrecen
4031 Debrecen, Szoboszlói út 50.

Semann Étterem Debrecen a térképen

Semann Étterem Debrecen értékelése:

5. helyezett a 212 debreceni étterem közül
17. helyezett Észak Alföldön - 726 étterem közül

H-Szo 10:00-22:00
V 10:00-17:00
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
nagyterem - max. 200 fő
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Heineken, Soproni

Semann Étterem Debrecen bemutatkozása

A Semann Étterem egy tradicionális magyaros étterem Debrecen szívében.
Kedvező árak, minőségi, bőséges ételek, kedves, precíz kiszolgálás jellemzi éttermünket.
A Semann Étterem egy tradicionális magyaros étterem Debrecen szívében.
200 fős rendezvénytermünk és 10 fős konferenciatermünk tökéletes családi és céges rendezvények lebonyolítására.
Hétköznapokon ízletes menüvel várjuk a hozzánk látogatókat.
Pénteken és szombaton este 18 órától élőzenével szórakoztatjuk a vendégeinket.

Semann Étterem Debrecen képei

Semann Étterem Debrecen vélemények

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 16.
Október 12. -én vásároltam Önöktől 2 db 4 személyes tálat. Bátram tettem, mert korábban többször rendeltünk, vagy ott fogyasztottunk. Az egy dolog, hogy a párom a megrendeléskor 8800/tál árat talált az interneten, de a valós ár 11200 HUf, akkor miért fizettettek velem 25190 HUF az elviteles tálért? . Ráadásul a minőségük is sokat romlott, pl: a rántott sajtban csak sajt nem volt.

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Névnapot ünnepelünk,a család legkisebb tagjának,s mivel elég sokan vagyunk a Semann éttermet választjuk helyszinnek. Foglalt asztalunk van 11. 30-ra ahová pontosan meg is érkezünk. Emberünk étlapot hoz,felveszi és kihozza az italrendelést,addig eldöntjük ki mit akar enni. Az étlap dicséretesen sokoldalu és magyaros! A kenderesi tyúkhúsleves kiűtéssel győz, 5-en is ezt kérjük?

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1.
Már többször is jártunk ebben az étteremben. Minden alkalommal finom, friss volt az étel, bőséges a választék, a kiszolgálás gyors ( ami nem tetszett, hogy néha sürgető) a helyiségek tiszták. Ha nagyobb társasággal érkeztünk, akkor is gördülékenyen ment minden, figyelmesek a felszolgálók. Mindenkinek ajánlom. :)

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 28.
Egy közeli éttermet kerestünk egy hétköznap este, ezért esett a választásunk az étteremre. Bár csak pár vendég volt, a kiszolgálás így is meglepően gyors és a pincér figyelmes, kedvesen érdeklődő volt. Párommal egy-egy főételt rendeltünk. Az ételek ízletesek, ínycsiklandozóak voltak, és a mennyiségük is megfelelő volt. Máskor is szívesen betérünk ide.

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szombati családi ebédünk helyszinét az étlap dönti el. Parkolni könnyen lehet az udvarban,sőt asztalt találni is,mert nincs tömeg. Érkezés 13,25-kor. Az étlap és a személyzet is kicserélődött legutóbbi látogatásunk óta. Az árak változtak,az étlap összeállitása praktikusabb. Korrekt,hogy az első oldalon jelzik hogy 10 % szervizdij kerül felszámitásra.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
Kb 2 éve jártunk itt utoljára, aztán 2018 június ában 8 fővel (3 gyerkőc), újra meglátogattuk. A kiszolgálás borzalmasan lassú a pincér nincs a helyzet magaslatán. Italra több mint 10 percet levesre kb 40 percet vártunk, úgy hogy alig voltak. Egy nagyobb társaság kb 20 fő, akik elbandáztak maguknak, egy idős házaspár, egy fiatal pár és mi.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Adatgyüjtés miatt látogattam be ebbe a szép és udvarias étterembe. Levest rendeltem amit meg is kaptam elég hamar. Majd a két szelet hús a körettel is remek volt. Teát kértem, gyorsan meg is kaptam. Nem sokáig voltam, de nagyon udvariasak voltak velem. Ezek után döntöttem úgy, hogy az egyik regényem helyszíne lesz és lett ez a szép étterem.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szombati ebédünk kiválasztási szempontja,hogy 2 hét után végre magyar ételeket együnk,erre választjuk a Semannt. Nincs tömeg,mi vagyunk az első vendégek. Érkezés 14. 25-kor. Étlapot kapunk,a mit hozhatok inni kérdés nem marad el. Rendelünk,az étlap pozitivan változott legutóbbi ittjártunk óta. Csak levesből 7 féle van. Teljesen korrekt a választék.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 14.
Debrecenben rendszeresen egy másik étteremben ettünk, ha arra vitt az utunk. Most is erre készültünk, de meglepetve láttuk, hogy a kedvenc éttermünket bezárták. Nem tudtuk, hogy hol is ebédeljünk, de az autópályára igyekezve észrevettük a Semann étterem tábláját. "Egy próbát megér" jelszóval tértünk be tehát. A kipróbálást nem bántuk meg.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 28.
Régen jártunk itt,több mint egy éve. A hely könnyen megközelithető,az eddigi egyik legjobb parkolási lehetőséggel! Tágas terem,de ugyanakkor el lehet különülni,vannak intim sarkok! Az étlap megujult, kimondottan dekorativ,az arányok jók. 8 oldal étel és 3 oldal italválaszték. Csak A5 méretben,de lehet választani!

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Stop Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 5.050,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.05. - 2020.12.30.
Demeter Apartman
2021.06.05. - 2020.06.05.
Outlet Hotel Polgár
Polgár
2 nap/1 éjszaka 13.086 - 14.932,- Ft/fő/éj között: reggelivel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.21. - 2022.05.02.
Steffy Apartman
7 nap/6 éjszaka 4.500,-Ft/fő/éj ártól: önellátással, medence használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.31.
Muskátli Apartman 2
3 nap/2 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2017.01.10. - 2020.12.31.
Kastély Panzió II.
6 nap/5 éjszaka 2.800 - 3.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Mary Apartman
Cristian Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.300 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.29.
Hunguest Hotel Sóstó
Nyíregyháza - Sóstó
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 26.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.20. - 2021.01.02.
Relax Apartman
Silver Major
2 nap/1 éjszaka 9.500 - 10.200,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szabadtéri strand használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.03. - 2020.08.29.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Nyári csobbanás (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Semann Étterem DebrecenX