Semann Vendéglő Debrecen

Semann Vendéglő Debrecen
Semann Vendéglő DebrecenSemann Vendéglő Debrecen
Semann Vendéglő DebrecenSemann Vendéglő Debrecen

Semann Vendéglő Debrecen bemutatkozása

A Semann Étterem egy tradicionális magyaros étterem Debrecen szívében.
Kedvező árak, minőségi, bőséges ételek, kedves, precíz kiszolgálás jellemzi éttermünket.
200 fős rendezvénytermünk és 10 fős konferenciatermünk tökéletes családi és céges rendezvények lebonyolítására.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Semann Vendéglő Debrecen vélemények

Kiváló 2016. május 28.családjával járt itt
Régen jártunk itt,több mint egy éve. A hely könnyen megközelithető,az eddigi egyik legjobb parkolási lehetőséggel! Tágas terem,de ugyanakkor el lehet különülni,vannak intim sarkok! Az étlap megujult, kimondottan dekorativ,az arányok jók. 8 oldal étel és 3 oldal italválaszték. Csak A5 méretben,de lehet választani!
Semann Vendéglő Debrecen - Étel/italSemann Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapSemann Vendéglő Debrecen - BelsőSemann Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapSemann Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapSemann Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapSemann Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapSemann Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapSemann Vendéglő Debrecen - BelsőSemann Vendéglő Debrecen - BelsőSemann Vendéglő Debrecen - Étel/italSemann Vendéglő Debrecen - Étel/italSemann Vendéglő Debrecen - Étel/italSemann Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapSemann Vendéglő Debrecen - Étel/italSemann Vendéglő Debrecen - Étel/italSemann Vendéglő Debrecen - Étel/italSemann Vendéglő Debrecen - Étel/italSemann Vendéglő Debrecen - Étel/italSemann Vendéglő Debrecen - Étel/italSemann Vendéglő Debrecen - BelsőSemann Vendéglő Debrecen - Étel/italSemann Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapSemann Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapSemann Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapSemann Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapSemann Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapSemann Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapSemann Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapSemann Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapSemann Vendéglő Debrecen - Étel/italSemann Vendéglő Debrecen - Külső képSemann Vendéglő Debrecen - BelsőSemann Vendéglő Debrecen - BelsőSemann Vendéglő Debrecen - BelsőSemann Vendéglő Debrecen - Étel/italSemann Vendéglő Debrecen - Étel/italSemann Vendéglő Debrecen - Étel/italSemann Vendéglő Debrecen - Étel/italSemann Vendéglő Debrecen - Étel/italSemann Vendéglő Debrecen - Étel/italSemann Vendéglő Debrecen - Külső képSemann Vendéglő Debrecen - Külső kép
2015. október 27.családjával járt itt
Idén augusztusban családdal vacsoráztunk itt. Nagyon bőségesek és finomak voltak az ételek. Az árak elfogadhatóak voltak. A Napló kártyára is kaptunk kedvezményt. Ami zavart bennünket hogy nagyon meleg volt,a klima alig müködött. Néhány légy is volt bent. Azok mindig ott repkedtek az asztal felett mig ettünk. A berendezés nagyon szép, a kiszolgálás figyelmes volt.
Kiváló 2014. november 11.a párjával járt itt
Ajánlom mindenkinek, az új vezetőség kellemes csalódást okozott! A személyzet mosolygós, és kiemelkedően figyelmes. Idegesít, ha 3 percenként kérdezgetik, hogy "sikerült választani"? Itt roppant udvariasan megvárták, amíg letettük az étlapot az asztalra, majd azonnal felvették a rendelést. A választék megfelelő, az ételek finomak, és igen kiadósak voltak.
Kiváló 2014. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Családi összejövetel -születésnap- helyszínéül, kolléganőm ajánlására választottam az éttermet, s nem csalódtam. A hely impozáns, tiszta, pedáns, az étlapról választott ételek mindegyike ízletes és bőséges, a felszolgálás első osztályú volt. Mindannyian nagyon jól éreztük magunkat. Köszönet az ott dolgozóknak! Meleg szívvel ajánlom mások figyelmébe is a Semann Éttermet!
A lenti értékelések arra az időszakra vonatkoznak, amikor a szálláshelyet még nem a jelenlegi üzemeltető működtette. Ezen értékelések nem befolyásolják a hely aktuális pontozását, helyezését.
Kiváló 2013. október 9.családjával járt itt
Ballagási ebédre érkeztünk erre a helyre. Csodaszép teríték várt minket. A felszolgálók mind közvetlenek és figyelmesek voltak. Minden kérésünknek igyekeztek a leghamarabb eleget tenni. Az ételek minősége és mennyisége is kifogásolhatatlan volt. Ottlétünk alatt mindenki nagyon jól érezte magát.
Gyenge 2013. október 2.családjával járt itt
Csatlakozom az előttem szólóhoz, várakozáson nagyon aluli vacsorát töltöttünk itt. Az étel mennyisége elegendő volt, de a sült csülök még langyosnak sem volt mondható. A kiszolgálás is hagy kívánnivalót maga után, bár szombat este volt, talán még két asztalnál ültek rajtunk kívül, a három felszolgáló inkább egymással volt elfoglalva.
Átlagos 2013. szeptember 18.a párjával járt itt
Az étel nagy adag volt és finom, de a cigánypecsenye hideg volt. Az itallapon szereplő 8-féle sörből mindössze kétféle volt: a drágább csapolt és alkoholmentes üveges. Ez nemigen vonzza be a vendégkört. Előző üzemeltetőnél telt házzal üzemelt az étterem, sokszor várni kellett az asztalra.
Kiváló 2013. június 10.a párjával járt itt
Ajánlom mindenkinek! Ha a legjobb ár-minőség arányú éttermet keresed Debrecenben, megtaláltad!!! Finom ételek, kellemes élőzene, aranytorkú énekes! Különösen ajánlom a vasárnapi svédasztalos ebédeket, bőséges és ízletes ételekkel várnak korrekt áron!
Kiváló 2013. április 26.barátokkal járt itt
Sokat járunk ebbe az étterembe, itt töltöttük a szilvesztert, az Édesapám születésnapját is itt ünnepeltük, és itt lesz a lányom ballagási ebédje is. Nagyon sok finomságot ettünk már. Különösen finom csülköt ettem itt nem rég. Családi és baráti rendezvények legjobb színhelye Debrecenben.
Semann Vendéglő Debrecen a térképen
4031 DebrecenSzoboszlói út 50.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • élő zene • étel elvitelre • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V