Déri Múzeum Debrecen

városi Múzeum közül
Múzeum
Déri Múzeum Debrecen

Déri Múzeum Debrecen bemutatkozása

A múzeum nevét Déri Frigyesről, a Bácskából származó Bécsben élő selyemgyárosról kapta, aki 1920-ban a városba utazott és a magyar államnak ajándékozott gyűjteményét Debrecenben kívánta elhelyezni.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Déri Múzeum Debrecen vélemények

Kihagyhatatlan 2023. április 8.a párjával járt itt
Érdekes tapasztalat volt, változatos kiállítással és kedves, segítőkész alkalmazottakkal. Megéri bejönni ha a környéken jár az ember.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2021. október 31.a párjával járt itt
Egy egész napos kirándulás keretében megtekintettük a Déri múzeumot. A Munkácsi képek volt a fő cél, de az egész múzeum nagyon tetszett.
Kihagyhatatlan 2020. augusztus 3.barátokkal járt itt
Most "csak" az időszaki kiállítást néztük meg, mely a Polgári sikk elnevezést kapta. Már az is öröm volt, hogy újra a múzeumban lehetünk. Nagyon kellemes és érdekes volt a bemutató. A fokozott védekezés és az udvarias fogadtatás teljes biztonságot nyújtott. De, ez a színvonal fogadja momdig a látogatókat. Köszönjük a lehetőséget.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2019. április 20.családjával járt itt
Ismételten meglátogattuk a múzeumot, vendégeinkkel együtt. Pozitív élménnyel gazdagon tértünk haza, mindannyiunknak kellemes időtöltés volt. Ebben az esetben az újralátogatás nem unalmas, ellenkezőleg. Aki még nem látta a sokoldalú érdekességeket, biztosan nem csalódik, aki látta, tudja mire számíthat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 63 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Érdekes 2018. április 16.a párjával járt itt
Véleményem szerint ez a múzeum Kelet-Magyarország egyik legjobb múzeuma! Mivel a kiállítások nem egy tudományterületre koncentrálódnak, hanem -szinte- termenként más-más stílusú, típusú kiállítás tekinthető meg, a néprajztól kezdve a régészeten át a festészetig, így szinte mindenki talál kedvére való kiállító termet.
Kihagyhatatlan 2017. október 29.a párjával járt itt
Nagyon kedves csapat fogadott bennünket, köszöntek, kísérték lépteinket, nem tolakodóan, de figyelmesen. Így nem kellett figyelnünk az útvonalra. A csillagos ég kiállítás épp így halottak napja előtt megkapó volt, ötletes átvezetésekkel a termek közt. Érinthető, tapintható, interaktív állomások bizonyára a gyerekeket is lekötik.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Érdekes 2016. szeptember 26.a párjával járt itt
Újra ellátogattunk a Déri múzeumba, és ismét szép élményekkel távoztunk. Az épület is nagyon tetszetős, és az ott dolgozók is segítőek, udvariasak voltak. Nagyon tetszett minden,de Munkácsy festmények lenyűgözőek, méretük szépségük egyaránt. Az egyiptomi gyűjtemény is érdekesség volt.
Érdekes 2016. április 15.a párjával járt itt
Hajdúszoboszlói üdülésünk kirándulása során jártunk Debrecenben, és a Munkácsy trilógia megtekintése miatt kerestük fel a múzeumot. Szép épület ad otthont a múzeumnak, ahol több tárlat is megtekinthető, mi az időnk rövidsége miatt eredeti célunkon túl az egyiptomi gyűjteményt néztük még meg.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 10 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.