Hotel Divinus Debrecen ★★★★★

Hotel Divinus Debrecen
Hotel Divinus DebrecenHotel Divinus Debrecen
Hotel Divinus DebrecenHotel Divinus Debrecen

Hotel Divinus Debrecen bemutatkozása

Az ötcsillagos Hotel Divinus Debrecen belvárosától sétatávolságra található, a mediterrán világ színeit viselő, emberközeli szálloda. Egyedülálló fekvése egyszerre nyújtja egy városi és egy zöldövezeti szálloda előnyeit és kényelmét.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Hotel Divinus Debrecen vélemények

Kiváló 2020. szeptember 6.egyedül járt itt
A wellness valós nyitvatartási ideje reggel 7 helyett csak 8-kor nyit, nekem ez így nem kedvező . A személyzet kiváló, segítőkész, személyes törődésben és kényeztetésben részesültem.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Átlagos 2020. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Nagyszerű recepció, szép lámpákkal, gyors ügyintézés, még akkor is ha utcai szobát akartak adni, ezt kértem ne mert hangos, egy kis ráfizetés és minden ment simán! A nagy csalódás a wellness volt! Kis igénytelen meleg víz, semmi gépészet, viszont az úszó medence az rendben volt, de! ! ! ! A jakuzzi nem működött! Nem értem!
Átlagos 2020. augusztus 10.a párjával járt itt
Ami nagyon pozitív volt, a személyzet kedvessége és hozzáállása (1 kivétellel), ezen kívül a Jacuzzi medence nem működött az egész ottlétünk alatt, a Darts nem működött, a szobában a falon érdekes foltok voltak, a televízió felbontása nem volt megfelelő, a szobatelefon nagyon recsegett, a minibár hangosan zúgott.
2020. augusztus 3.a párjával járt itt
Tetszett a személyzet udvariassága, segítőkészsége. A szobák felszereltsége,tisztasága tetszett. Az étkezések választékosak voltak, de nekünk nagyon szűkös volt a gyümölcskínálat. Más "3-4" csillagos szállodákban ilyenkor görögdinnyét, őszibarackot mindig adnak. A mélygarázs 4000 Ft-os napi ára nagyon drága.
Szörnyű 2020. február 12.a párjával járt itt
Az Agoda weboldalán foglaltam szállást egy éjszakára. Volt egy kérdés, hogy mikor várható az érkezésem és bejelöltem a 12:00-13:00-t. A hotel küldött egy e-mailt, amiben tájékoztat, hogy a korai becsekkolás 10. 000 Ft-ba kerül. Én arra nem válaszoltam, mivel tudtam, hogy nem fogom igénybe venni, vagyis sem a hoteltől, sem az Agodától nem rendeltem meg korai becsekkolást.
Kiváló 2019. július 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó volt az étkezés, változatos és bőséges. A wellnes részleg kiváló volt, főleg a szaunák és az úszómedence. A személyzet kedves és segítőkész. A szobában nagyon kényelmes volt az ágy. Nagyon jó az elhelyezkedése a szállodának. Köszönjük ezt a felejthetetlen 4 éjszakát.
Kiváló 2019. április 25.a párjával járt itt
Az utazás előtt végigböngészve az értékeléseket, olyan véleményekkel találkoztam, melyek a foglaláskor nem voltak láthatóak. Ezek alapján akár vissza is fordulhattunk volna. Szerencsére nem tettük, mert a negatív kritikákkal szemben kényelmes és tiszta szoba, udvarias és figyelmes kiszolgáló személyzet valamint csodás környezet várt.
Átlagos 2019. április 1.a párjával járt itt
Elöször a pozitiv dolgok: Valoban szep,modern,tiszta 5 csillagos hotel! Gyönyörü ,izlesesen berendezett ,tiszta szoba. Reggeli,vacsora pazar! ! ! ! Föszakacs folyamatosan ellenörzi az eteltartokat. PL. : Halaszle vacsorara! Le meg volt az edenyben hal mar keves! HOZOTT BELE HALSZELETET! ! Etterem nem zsufolt se reggelinel se vacsoranal!
2019. február 26.a párjával járt itt
Egy hétvégét töltöttünk itt a párommal. A személyzet általában udvarias volt, csak a recepciós felejtette el a welcome drink kupont kiadni, és a szobakártyát sem töltötte fel, így ezekért külön reklamálni kellett. A jakuzzi, még mindig rossz volt, és a wellness medencék a szálloda befogadóképességéhez képest kicsik, 15 fővel már teltház van.
Átlagos 2019. február 3.a párjával járt itt
Udvariatlan recepció, ottjártunkkor rossz volt a jakuzzi, az egyik szauna, épp felújították a férfi öltözőt.

Kiváló viszont a 25 méteres uszoda, jó volt az étterem.

Összességében inkább egy átlagos 4*-osnak felelt meg.
Hotel Divinus Debrecen a térképen
4032 DebrecenNagyerdei körút 1.
+36 52 510900
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • szépségszalon • szolárium • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a szobában (felár)
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (felár)
• Internet használat a szálloda számítógépén (felár)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 4000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • 24 órás szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár