Hotel Nagyerdő Debrecen

Hotel Nagyerdő Debrecen
Hotel Nagyerdő DebrecenHotel Nagyerdő Debrecen
Hotel Nagyerdő DebrecenHotel Nagyerdő Debrecen

Hotel Nagyerdő Debrecen bemutatkozása

Debrecen Magyarország egyik legnagyobb vidéki városa, a Tiszántúl kulturális, vallási, gazdasági és idegenforgalmi központja. A várost Magyarország keleti "fővárosának" is nevezik. A Hotel Nagyerdő a város legszebb részén, a Nagyerdő zöld szívében idillikus, békés környezetben található.

A Hotel Nagyerdő legnépszerűbb csomagjai

Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok (min. 4 éj)
Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen - Debreceni ízelítő (min. 2 éj)
Debreceni ízelítő
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
2024.11.01-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen - Debreceni feltöltődés (min. 4 éj)
Debreceni feltöltődés
Senior csomag örökifjaknak 2024
Hotel Lövér Sopron

Hotel Nagyerdő Debrecen vélemények

Kiváló 2019. október 17.a párjával járt itt
Többnyire 3*-os szállodában szoktunk elő- és utószezonban pihenni 4 éjszakát. Az elvárásunknak megfelelő volt az ellátás! Kellemes meglepetés volt Ilona idegenvezetése a városban, nagyon élvezetes, értékes és részletes volt! Hasznos volt a Trilógia megtekintése előadással és a Dérí Múzeum kiállításai.
Tisztelt Kállai Úr!
Örömmel tölt el, hogy kellemesen telt a pihenésük. Látogassanak meg minket máskor is, szeretettel várjuk Önöket!
Tisztelettel:
2019. december 5., Darvasi László, Hotel Nagyerdő
Kiváló 2019. október 15.barátokkal járt itt
Remekül éreztük magunkat, bár voltak kisebb hiányosságok, mint például asuobában hiányzott a hajszárító, vagy néha nem volt elé meleg a vacsora. A fürdőmedencére is ráférne a felújítás és kevés a két db, pezsgő-hely valamint annak csak kétóránkénti bekapcslása. Egyébként nagyon elégedettek voltunk az ételekkel a személyzet kedvességével is.
Kedves Győri Ferencné!
Örülünk, hogy remekül érezték magukat szállodánkban.
A hajszárító jelenleg nem része a szobai bekészítésnek, a recepción azonban térítés nélkül lehet kölcsönözni.
A vacsora folyamatos melegen tartására jobban oda fogunk figyelni.
A medence burkolata valóban javításra szorul.
2019. december 3., Darvasi László, Hotel Nagyerdő
Kiváló 2019. október 7.gyerekekkel járt itt
Kamasz unokáimmal voltam, szuperül érezték magukat. "Ugye jövőre is eljövünk ide?" kérdéssel fejezték be a közös nyaralást. Nagyon jó volt a választék, a finnyás unokák is megtalálták a kedvükre valót. Ajánlani tudom a gyerekes családoknak. Közelben minden lehetőség megvan a kikapcsolódáshoz.
Kedves Borosznoki Lászlóné!
Örülünk, hogy kellemesen telt a nyaralásuk. Térjenek vissza hozzánk a jövő nyáron is - ha minden a tervek szerint alakul, akkor már ki is tudják próbálni a felújított, modern és egyedi debreceni strandot, ami szállodánk közelében található.
2019. december 2., Darvasi László, Hotel Nagyerdő
Kiváló 2019. október 1.a párjával járt itt
Túl részletesen nem tudok írni .mivel mindennel elégedettek voltunk.Rossz tapasztalatom nem volt.Nem vagyok internet függő .jó lenne ha a szobákban is lehetne WIFI ha valamit megszeretne nézni a pihenni vágyó Ezt nem elégedetlenség miatt írtam.Jövőre ugyan itt. Üdvözlettel
Kedves Kaszás Józsefné!
Szeretettel várjuk vissza!
A WIFI hálózatunk terhelhetősége jelenleg korlátozott. Igyekszünk ezen változtatni.
2019. november 22., Darvasi László, Hotel Nagyerdő
Gyenge 2019. szeptember 26.a párjával járt itt
Hirtelen kellett szállást találni. Elsőre ez jelent meg a keresőben. Nem vártam túl sokat a szállással szemben, de szempont volt hogy legyen wellness az épületben. No ez a rész volt a legnagyobb csalódás. (1 db szauna és 1 db kb 6*6 medence, leváló csempe, hideg környezet) Étkezés: reggeli bőséges és nagy választék, de a vacsorára ez már nem igazán mondható el -de, ha valaki bírja a nehéz, hideg ételeket annak tökéletes lehet-.
Kedves Molnár Éva!
Köszönjük, hogy megosztotta tapasztalatait.
Ha a foglalás előtt elolvasta az online partnerünk weboldalán a szállodánkat bemutató tájékoztató anyagot, nem érhette meglepetésként, hogy csak egy szaunánk és egy medencénk van, ez benne van a leírásban.
2019. november 22., Darvasi László, Hotel Nagyerdő
2019. szeptember 11.kollégákkal járt itt
Fentiek miatt visszatérő vagyok, részben konferenciára, de párommal is voltunk. /Ő a régi szobát is jól bírta 1x, mivel délután már nem sütötte a nap. / Az újabb szárnyban most nagy, régebben kis szobát kaptam, kényelmesek, csak a matrac puha és elcsúszkál rajta a lepedő. TV-n az alapcsatornák bejöttek, hátul rögzíteni kell a fehér dugót, akkor tiszta a kép.
2019. augusztus 31.a párjával járt itt
A gyógyászati ellátás maximális. Személyzet korrekt, nem tolakodó,de segítőkész. Étterem, étkezés jónak mondható. A környék csodálatos, béke, nyugalom...
Tisztelt Vendégünk!
Köszönjük, hogy megosztotta tapasztalatait. Örülünk, hogy kellemesen telt a pihenése, és összességében kellemes benyomásokkal távozott. Térjen vissza hozzánk!
2019. szeptember 30., Darvasi László, Hotel Nagyerdő
Kiváló 2019. augusztus 27.a párjával járt itt
Az árhoz viszonyítva,minden nagyon jónak mondható.A hotel lokációja,környezete,tisztasága/függetlenül ,hogy régi épület/, konyhája,,napozási és fürdési lehetősége,megnyugtató hangulata , mind mind maximálisan kielégitette az igényeinket és amiért odautaztunk 300 km-ről , a pihenésünket is biztosította.
Hotel Nagyerdő válasza
Tisztelt Gyólai Zoltán Úr!
Örülünk, hogy kellemesen telt a pihenésük. Látogassanak meg minket máskor is.
Tisztelettel:
2019. szeptember 23., Darvasi László, Hotel Nagyerdő
2019. augusztus 17.a párjával járt itt
Nagyszerű érték/ár arány. Nem luxus, de aki ezt hiányolja, az magasabb osztályú szállodába menjen. Kiváló az étkezés és a termál rész. A berendezés régies, de a célnak tökéletesen megfelelt. Ami jó lett volna: szúnyogháló az erkélyajtón, hiszen a meleg miatt nyitott ajtó mellett aludtunk.
Hotel Nagyerdő válasza
Kedves Faragóné Ható Katalin!
Köszönjük, hogy megosztotta velünk észrevételeit. Az erkélyajtó feletti kis ablakon van szúnyogháló, de nagy melegben az valóban nem biztosít elegendő szellőzést. Igyekszünk jövő nyárra megoldani ezt a problémát.
2019. szeptember 12., Darvasi László, Hotel Nagyerdő
2019. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Az érkezésünkkor kapott szoba csak 2 személyes volt, holott 3 főre foglaltam a szállást. A recepción hamar korrigálták a tévedést, szuper családi szobát kaptunk. Az étkezések nagyon tetszettek, ízletes, választékos volt minden alkalommal. Vacsorára volt 2-3 féle leves is a főétkezésen kívül, plusz finom sütemények, gyümölcs.
Kedves Fuchs Jánosné!
Örülünk, hogy kellemesen telt a pihenésük.
Látogassanak el hozzánk máskor is, hiszen Debrecen számos látnivalóval, programmal várja az ide érkezőket.
2019. szeptember 12., Darvasi László, Hotel Nagyerdő
Hotel Nagyerdő Debrecen a térképen
4032 DebrecenPallagi út 5.
• finnszauna • merülőmedence • gyógymedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás az utcán, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • étterem