Hotel Nagyerdő Debrecen

Hotel Nagyerdő Debrecen
Hotel Nagyerdő DebrecenHotel Nagyerdő Debrecen
Hotel Nagyerdő DebrecenHotel Nagyerdő Debrecen

Hotel Nagyerdő Debrecen bemutatkozása

Debrecen Magyarország egyik legnagyobb vidéki városa, a Tiszántúl kulturális, vallási, gazdasági és idegenforgalmi központja. A várost Magyarország keleti "fővárosának" is nevezik. A Hotel Nagyerdő a város legszebb részén, a Nagyerdő zöld szívében idillikus, békés környezetben található.

A Hotel Nagyerdő legnépszerűbb csomagjai

Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok (min. 4 éj)
Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen - Debreceni ízelítő (min. 2 éj)
Debreceni ízelítő
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
2024.11.01-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen - Debreceni feltöltődés (min. 4 éj)
Debreceni feltöltődés
Senior csomag örökifjaknak 2024
Hotel Lövér Sopron

Hotel Nagyerdő Debrecen vélemények

2019. augusztus 5.a párjával járt itt
A szálloda nagyon jó helyen van, közel az erdőhöz, a stadionhoz, az egyetemhez, a szökőkúthoz és az Aquaticum fürdőhöz. A személyzet nagyon kedves volt, és a tisztaság is teljesen rendben volt. A szálloda elég retró, de nincs vele gond. A lefoglalt csomagunkhoz még állatkerti belépő is járt, ami külön öröm volt, és szintén közel volt a szállodához. Az ételek nagyon finomak voltak és nagy választék volt.
Gyenge 2019. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
A szállodában a classic szobák tényleg nagyon alapfelszereltségűek. Szerencse, hogy vittünk ventilátort, mert anélkül kibírhatatlan volt a pár nm-es szoba. Sajnos sok bútor kis helyen. A fürdőszobában lévő kád már egy 15 éves kamasznak is borzasztó pici volt, de hihetetlen magasan. Kivétel a svédasztalos kínálat reggel és este is. Hihetetlen sokféle étel és folyamatosan töltik.
Kiváló 2019. július 2.a párjával járt itt
A személyzet kedves , segítőkész. A szobák retrósak , de tiszták és az ágyak kényelmesek. A reggeli és a vacsora valóban svédasztalos ,lehet bőségesen válogatni. Mindenki megtalálhatja a neki megfelelő ételt. A kis fürdő egy kis lazításra kiváló. A szálloda legnagyobb előnye,hogy villamossal perceken belül el lehet jutni bárhová, a belvárosba, a vasútállomásra stb.
2019. június 25.a párjával járt itt
Jól éreztük magunkat a párommal. Pünkösdi akció volt. A szálloda igazi retro,1965-ben épült rá fér a felújítás,de ígérik is. Az étkezés 4 csillagosnak is megfelelt. Nagyon jó helyen van. Az igazi meglepi ,idegenvezetés is volt ,ingyenesen. Személyzet, kedvesek és udvariasak voltak. Ajánlom mindenkinek,de ha meleg van kérjenek légkondis szobát.
Hotel Nagyerdő Debrecen - Környék
2019. június 8.a párjával járt itt
Első éjszaka a szobában nem lehetett aludni mert olyan hangosan zörgőt egy iszapgép! Másnap kaptunk egy másik szobát,így ez megoldódott.
Szép park,jó levegő.Közel a fürdő,vendéglő,állatkert.Villamossal hamar bejutni a városba. A gyógyászatuk remek. Ajánlom mindenkinek!
Tisztelt Hankóczi Úr!
Az iszapfőző üst okozta kellemetlenségért szíves megértésüket kérjük. Örülünk, hogy ettől eltekintve kellemesen telt a pihenésük.
Látogassanak meg minket a jövőben is!
Tisztelettel:
2019. június 17., Darvasi László, Hotel Nagyerdő
Kiváló 2019. május 28.barátokkal járt itt
Többször voltunk már itt, a pulykanapokon ismét nagyon jól éreztük magunkat ezen a helyen és még az sem vette el a kedvünket (pedig 77 éves vagyok), hogy az alacsonyabb épületben nincs lift, a második emeletre gyalog kellett felmenni, de ezt előre tudtuk. A hotel kiváló helyen van, a villamos a vasútállomástól majdnem a szálloda elé visz.
Kiváló 2019. május 6.a párjával járt itt
A környezet nagyon tetszett, csak egyetlen bajunk volt,esténként szerettünk volna tv-t nézni,de sajnos olyan szemcsés volt,hogy nem lehetett nézni. Ezen kívül egy remek hétvégét töltöttünk Debrecenben.
Kedves Bíró Istvánné!
Örülünk, hogy remekül sikerült a hétvégéjük. Talán nem is árt időnként függetlenedni a televíziótól, és csak egymásra figyelni.
A televíziós adás minőségével kapcsolatos problémát a szálloda tervezett felújítása során tudjuk megszüntetni, mivel ahhoz teljesen új hálózat kiépítésére, a vételi lehetőségek javítására és a készülékek cseréjére van szükség.
2019. május 21., Darvasi László, Hotel Nagyerdő
2019. május 2.barátokkal járt itt
Összességében jól éreztük magunkat. Számunkra ,meglepő volt a lift hiánya. Foglaláskor ,én sem kérdeztem rá,de valahogy természetesnek vettem. Mind a négyen,hetven felettiek vagyunk. A másodikon kaptuk a szobákat. Többször nehezünkre esett a lépcsőzés. Számunkra is tanulság, hogy ezután, meg kell kérdezni ,ven-e lift. De talán az ajánlatba is lehetne erre utalni. Üdvözlettel : G. Marcsi
Kedves Gedrus Mária!
Amikor foglaltak a Hotelstart online felületén, minden fontos információt elolvashattak volna szállodánkról. Ezek között az információk között az is szerepel, hogy a kétemeletes Classic szárnyban nincs személyfelvonó, a szobák csak lépcsőzéssel közelíthetők meg.
2019. május 9., Darvasi László, Hotel Nagyerdő
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. április 8.barátokkal járt itt
Voltunk már többször itt, egy éjszakára is, de tematikus rendezvényeken is. A személyzet kedves. A szoba egyszerű, az ágyak régiek, a párnák nagyon puhák, ettől függetlenül mindig jól éreztük itt magunkat. Az étterem nagy, a konyhája jó változatos. Ált. kétféle leves, 4-5 féle második és 2-3 süti közül lehet választani svédasztalos rendszerben.
Átlagos 2019. február 25.a párjával járt itt
A szálloda belső kialakítása szép, kellemes. A szobák és az erkély tisztasága már hagy némi kívánnivalót,látszik régen volt felújítva, az erkély korlát rozsdás, a szárító szintén rozsdás. A személyzet bizonyára fáradt volt, mert egy mosoly egy kedves szó a két nap alatt nem volt. A pincérek az étteremben "fásultan" bár gyorsan szolgáltak ki.
Hotel Nagyerdő válasza
Kedves Déryné Kantó Edit!
Mi is aktuálisnak tartjuk szállodánk felújítását. Jelenleg a tervezési szakaszban vagyunk. Bízunk abban, hogy belátható időn belül elkezdődhet a munkavégzés is.
A fásultság, mosolytalanság nem jellemzője a személyzetünknek, valószínűleg a fáradtság jele volt. Szíves elnézését kérem.
2019. március 11., Darvasi László, Hotel Nagyerdő
Hotel Nagyerdő Debrecen a térképen
4032 DebrecenPallagi út 5.
• finnszauna • merülőmedence • gyógymedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás az utcán, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • étterem