Hotel Nagyerdő Debrecen

Hotel Nagyerdő Debrecen
Hotel Nagyerdő DebrecenHotel Nagyerdő Debrecen
Hotel Nagyerdő DebrecenHotel Nagyerdő Debrecen

Hotel Nagyerdő Debrecen bemutatkozása

Debrecen Magyarország egyik legnagyobb vidéki városa, a Tiszántúl kulturális, vallási, gazdasági és idegenforgalmi központja. A várost Magyarország keleti "fővárosának" is nevezik. A Hotel Nagyerdő a város legszebb részén, a Nagyerdő zöld szívében idillikus, békés környezetben található.

A Hotel Nagyerdő legnépszerűbb csomagjai

Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok (min. 4 éj)
Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen - Debreceni ízelítő (min. 2 éj)
Debreceni ízelítő
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
2024.11.01-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen - Debreceni feltöltődés (min. 4 éj)
Debreceni feltöltődés
Senior csomag örökifjaknak 2024
Hotel Lövér Sopron

Hotel Nagyerdő Debrecen vélemények

2018. október 15.egyedül járt itt
Nagyon fontos volt számomra, hogy az Egyetemhez közel kapjak szállást kedvező áron. Mindkét elvárásom teljesült. Nem ismertem a szállodát, ezért kellemes meglepetés volt, hogy a 2. emeleti szobába már az érkezésemkor, 10 óra előtt, betehettem a bőröndömet. Sajnos, csak az éjszakát töltöttem a szobában, ami számomra kellemes, kényelmes volt.
Hotel Nagyerdő válasza
Tisztelt Tóthné Dr. Gallyas Katalin!
Köszönjük, hogy megosztotta tapasztalatait. Szeretettel várjuk, térjen vissza hozzánk.
A hűtőt megjavítjuk.
2018. október 22., Darvasi László, Hotel Nagyerdő
2018. október 15.barátokkal járt itt
A szálloda alapvetően jó volt, alkalmas egy hosszú hétvége vagy akár ennél is hosszabb ott tartózkodásra. A személyzet barátságos és segítőkész az étkezés is kifogástalan. Az azonban nagyon nem tetszett, hogy a szobában érkezésünkkor rengeteg harlekinkatica és poloska volt amit nekünk kellett kiirtanunk az általunk vásárolt rovarirtóval.
Tisztelt Kalamár Antalné!
Szíves elnézésüket kérem a kellemetlenségért. A rovarirtással megbízott partnerünk a katicák ellen rendelkezett megfelelő szerrel, a mezei poloskára azonban sajnos jelenleg még nincs ilyen. Ekkora invázióval ok sem tudták felvenni a versenyt, annak ellenére, hogy a takarító személyzetünk is minden tőle telhetőt igyekezett megtenni.
2018. október 22., Darvasi László, Hotel Nagyerdő
Átlagos 2018. október 4.a párjával járt itt
A Hotel Nagyerdő nagyon könnyen megközelíthető az állomásról villamossal. Kb. 200m a villamos megállótól. A közös helyiségek szép tiszták és gondozottak. Az ételek jóízűek voltak. Ami nem tetszett: Az erkély korlátja és a ruhaszárító csupa rozsda. A WC vízköves . A tusfürdő adagoló teteje koszos volt és a poharak alatti tálca is a szobában.
Átlagos 2018. szeptember 19.a párjával járt itt
A szoba tájolása rossz volt. Szellőztető rendszer nem működött. Személyzet nem tájékoztatta a vendégeket a városban látható látványosságokról,helyekről,lehetőségekről. Fürdőköpenyek szakadtak voltak és egy vendégfogadó italt sem kaptunk. Ezért az árért kicsit több figyelmességet kellett volna kapni a vendégeknek. Előny hogy a közlekedés jó a szálloda környékén.
Tisztelt Vendégünk!
Köszönettel vettük volna, ha a szoba tájolásával kapcsolatos problémáját részletesebben fejti ki, illetve utal arra, hol nem működött a szellőztető rendszer.
A recepció mellett egy nagy méretű táblarendszeren minden fontos debreceni látnivalóval, említésre méltó eseménnyel kapcsolatos tájékoztató megtalálható.
2018. október 13., Darvasi László, Hotel Nagyerdő
2018. szeptember 2.a párjával járt itt
Gyönyörű időben, csodaszép helyen,kedves, segítőkész személyzet útbaigazitásával egy felejthetetlen nyárvégi pihenésben volt részünk, 10 év után újra.
Tisztelt Vendégünk!
Örülünk, hogy felejthetetlen élményben volt részük. Térjenek vissza hozzánk, szeretettel várjuk Önöket!
2018. szeptember 26., Darvasi László, Hotel Nagyerdő
Kiváló 2018. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Erről a helyről egyszerűen nem lehet rosszat mondani. És persze nem is kell. Egy igazi család-barát hotel egy gyönyörű helyen. A személyzet mosolyog,a kiszolgálás remek. A szoba tiszta,kellemes. Az étkezés rendkívül bőséges, változatos. Mindenkinek szívből ajánlom, aki egy kényelmes,szimpatikus, ár-érték arányban elsőrangú helyre vágyik. Még maradtunk volna!
Tisztelt Bathó Istvánné!
Köszönjük az elismerő véleményét, jól esett olvasni. Jöjjenek el hozzánk máskor is, szeretettel várjuk Önöket!
2018. augusztus 15.a párjával járt itt
Sajnos nem volt szerencsénk pihenés tekintetében.Még éjjel is hangos zene volt, ami miatt nem tudtunk aludni. A személyzet figyelmes volt.Az étteremben a régi pincérek ismerősként üdvözöltek, hiszen már harmadszor találkoztunk egy-egy hétre.A takarító személyzetről ugyanez mondható el.
Hotel Nagyerdő válasza
Tisztelt Vargáné Kosztolancsik Franciska!
Mivel Önök a Classic szárny utcafronton lévő, térre néző szobájában laktak, vélhetően valamelyik közelben lévő szórakozóhely zenéje hallatszott be. Jelezni fogjuk az észrevételét a szóba jöhető szórakozóhelyeknek.
2018. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Minden rendben volt 9 alkalommal voltunk a Hotel Nagyerdöben. De most már tapasztaltam hogy ráférne a felujítás. Kicsit a tisztaságra is jobban lehente ügyelni. Mivel hamarabb kellet az utolsó nap indulnunk kértem reggeli csomagot. Sajnos ebben nagyon csalódtam, mert mind a három csomagban romlott sonka volt betéva a két kenyér közé.
Tisztelt Vendégünk!
Elnézését kérem a reggeli csomag miatt. Abban biztos vagyok, hogy nem romlott sonkát tettek a szendvicsbe, a tárolással (hűtéssel) lehetett probléma. Megteszem a szükséges intézkedést, hogy ne történhessen hasonló eset.
Kiváló 2018. augusztus 12.egyedül járt itt
Most szembesültem vele, még nem írtam erről a helyről, pedig általában évente kétszer visszatérek. Jól megközelíthető autó nélkül is az 1-es villamossal, közel az Aquaticum, az állatkert, a stadion, a Békás-tó, szóval minden.
Hotel Nagyerdő Debrecen - SzobákHotel Nagyerdő Debrecen - VendéglátásHotel Nagyerdő Debrecen - Külső kép
2018. augusztus 7.barátokkal járt itt
A szálloda, jó helyen van, közelben minden megtalálható. Fürdő, állatkert, vidámpark, játszótér, szépen gondozott parkok. Villamossal a belváros 10 perc. A szálloda személyzete nagyon kedves, annyira segítőkészek voltak mindenben, amivel eddig egy szállodában sem találkoztam! Köszönjük szépen a kedvességüket.
Hotel Nagyerdő Debrecen - KörnyékHotel Nagyerdő Debrecen - Környék
Hotel Nagyerdő Debrecen a térképen
4032 DebrecenPallagi út 5.
• finnszauna • merülőmedence • gyógymedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás az utcán, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • étterem