Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén ★★★★

4,3
a 26 demjéni szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén
Cascade Resort & Spa Wellness Hotel DemjénCascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén

Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén bemutatkozása

A négycsillagos Cascade Resort & Spa Konferencia és Wellness Hotel Demjénben található, 128 kilométerre Budapesttől és mindössze 12 kilométerre Egertől. Az épület hűen tükrözi a Termál Völgy mediterrán hangulatát, belső tereiben viszont a természeti elemek harmóniája uralkodik.

Natura Vendégházak Demjén - Legjobb ár
2024.07.01-ig
Natura Vendégházak Demjén
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén vélemények

Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
Átlagos 2013. július 19.a párjával járt itt
Amikor keresgettem a belföldi wellness-szállodák között, hogy kiválasszam nyári utazásunk helyszínét, megakadt a szemem egy szokatlan berendezésű hotelen. S mert lehetőségünk adódott rá, hogy el is látogassunk oda, nagy elvárással készültünk az utazásra. Vannak ugyan kipróbált és megszeretett wellness-központjaink, de most ezek sorát kívántuk bővíteni.
2013. november 8.barátokkal járt itt
A november elsejei hosszú hétvégét töltöttük a szállodában. Különleges berendezésű, kialakítású a hotel. (A letisztult formák, szolidabb színek kedvelői nem biztos, hogy jól érzik magukat e terekben. )
A környezet még feltúrt állapotban van, gondolom, a tereprendezés, parkosítás még várat magára.
Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén - Környék
Átlagos 2013. július 29.a párjával járt itt
Márciusban töltöttünk el a párommal 2 éjszakát. A szálloda külsőre és belsőre is a luxusra hajaz! Igen exkluzívra sikerült! Ezzel nem is volt semmi gondom! A személyzet viszont nem nőtt fel a feladathoz még! Szerettem volna masszázst igénybe venni,de közölték,hogy nincs masszőr,mert kevés a vendég! ! ! !
Gyenge 2015. május 18.a párjával járt itt
A május elsejei hétvégét töltöttük ott:Azzal kezdődött az egész hogy amikor lefoglaltam ezt az időpontot,közölték hogy május 1 miatt csak négy napra lehet menni. Pedig mi csak péntektől szerettünk volna. Ehhez képest másnap alig voltunk a reggelinél és az ebédnél is. . ( elég furcsának tűnik) Persze szinte dupla áron az ünnep miatt.
Kiváló 2013. október 28.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos volt a szálloda stílusa. Kényelmes és szép volt a szoba. Nagyon tetszett, hogy az étkeztetés ideje ilyen intervallumban volt meghatározva, így a korán-későn kelők-fekvők is kényelmesen tudtak enni. Nagyon hangulatos a wellness rész kialakítása is, hangulatos zene, kellemes illat, választható szauna, gőz.
Átlagos 2013. január 3.a párjával járt itt
Az építész(és a belső építész) valószínűleg nem járt életében szállodában, vagy az volt a kívánalom feléjük, tervezzenek egy olyan szállodát, ami semmiben nem felel meg az évszázad óta bevált formáknak. Ezért a fürdőszoba egy része a lakótérbe került, a kabátokat és a törülközőket nincs hová akasztani, a fürdőruhákat száradni.
Gyenge 2015. január 18.a párjával járt itt
Korábban jártunk már ebben a csodálatos helyen lévő érdekes stílusú szállodában. Akkor 3 napot töltöttünk el. Sajnos most a recepción túl nem jutottunk. Beléptünk a szállodába, köszöntünk, viszonzást nem hallottunk, hiszen az éppen akkor érkező klímaszerelőket biztos jobban várták, mint minket.
Kiváló 2014. május 9.a párjával járt itt
Felejthetetlen napokat töltöttünk el párommal ebben a nagyon kellemes hangulatú szállodában. Méltó helyszín volt házassági évfordulónk megünnepléséhez. Kedves fogadtatás, meghitt, kellemes hangulatú, szép tiszta szoba. Remek falatok, csodás étteremben szervírozva. A wellness részleg is megnyerte tetszésünket.
Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén - EgyébCascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén - Egyéb
Átlagos 2014. március 20.a párjával járt itt
Születésnapot jöttünk ide ünnepelni a beígért 5 csillagos élmény reményében 2014 március közepén. Lakosztályt foglalunk félpanzióval, ami a szobát illeti szuper volt csak kissé hideg és nehezen melegedett be. De ennyi az összes pozitívum amit leírhatok. Érkezéskor kedvetlenül fogadtak, semmiféle tájékoztatást maguktól nem adtak a szolgáltatásaikról.
Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén - Szobák
Kiváló 2013. december 7.a párjával járt itt
Decemberben töltöttünk a Párommal 4 pihentető napot a Hotel Cascade-ban. A szálloda design-ja eklektikus, de nem zavaró módon; nekünk nagyon tetszett miden! Az anyagválasztás, a kivitelezés igazán magas színvonalú! A tisztaság, az ételek választéka, minősége kitűnő! A fürdőszoba annyira szép volt, hogy egy az egyben "hazahoztam volna".