Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén ★★★★

4,3
a 26 demjéni szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén
Cascade Resort & Spa Wellness Hotel DemjénCascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén

Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén bemutatkozása

A négycsillagos Cascade Resort & Spa Konferencia és Wellness Hotel Demjénben található, 128 kilométerre Budapesttől és mindössze 12 kilométerre Egertől. Az épület hűen tükrözi a Termál Völgy mediterrán hangulatát, belső tereiben viszont a természeti elemek harmóniája uralkodik.

Natura Vendégházak Demjén - Legjobb ár
2024.07.01-ig
Natura Vendégházak Demjén
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén vélemények

Kiváló 2013. november 20.gyerekekkel járt itt
2012-ben, Karácsonykor voltunk a szállodában. 4 csodálatos éjszakát töltöttünk el ezen a mesebeli, varázslatos helyen. Amikor itt jártunk, még nagyon új volt a szálloda, mindössze egy hete volt nyitva, de ez nem érződött a kiszolgáláson. Rendkívül kedves a személyzet és segítőkész.
Kiváló 2013. október 27.a párjával járt itt
A hotel berendezése,kialakítása nagyon tetszett,modern de mégsem az az "üveg,beton". A szoba berendezése nagyon tetszett/rustic lakosztály/ízléses,szép drapériák,párnák,minőségi anyagok beépítve,remek ötlet az infraszauna és a pezsgő fürdő ahonnan szép a kilátás a környező vidékre.
Szörnyű 2022. július 29.gyerekekkel járt itt
Hihetetlen, hogy egy téves levonást, amit a fizetés pillanatában észrevettem 2 hónap alatt nem sikerült rendezniük. Sőt, miután újra ( többedszer) érdeklődtem a közel 60 ezres túlfizetésem miatt, azt a választ kaptam, hogy adjam meg a tranzakció adatait. . . Magyarul egyáltalán el sem indították a visszautalás ügyintézését.
Hatalmas csalódás ez a hotel! ! ! !
Kiváló 2018. szeptember 2.a párjával járt itt
Egy kellemes hétvégét töltöttünk ezen a gyönyörű helyen.
Amit kínálta azt teljes mértékben meg is kaptuk. Nagyon szép elegáns,modern szép szálloda. Rengeteg vízi programmal és kikapcsolódással várják a vendégeket. Udvarias személyzet,kellemes légkör,remek ételek. Igazán nagyok a szobák és minden igényt kielégítenek. Csak dicsérni tudom és mindenkinek ajánlom. Egy igazi kincs.
2018. május 12.a párjával járt itt
A férjemel mentem nagy várakozásal mert barátok már beszéltek róla nagyon jó véleménnyel. Megerkezeskor rövid bejelentkezes után megkaptuk a szobát. A szoba hangulatos tiszta volt. A szálloda vellnesze kicsi de a szálloda kompenzálja hogy a gyógyfürdő e van bejárás a szallovendegeknek. Aszemelyzet kedves és segítőkesz.
Kiváló 2018. április 19.a párjával járt itt
A szállóda a lehető legjobb helyen helyezkedik el. Tökéletes levegő,csend,nyugalom. Mellette a gyógyvíz jótékony hatása elmondhatatlan. Egyszóval a feleségemmel nagyon jól éreztük magunkat . Amit szerettünk volna azt meg is kaptuk. A jó étel,levegő,víz és pihenés. Reméljük a feleségemmel együtt,ha tehetjük,akkor visszatérhetünk egy újabb pihenésre!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2018. április 17.a párjával járt itt
Húsvét másnapján érkeztünk a szállodába. A természet még csak ekkor kezdett ébredezni, így a környezet még a téli szürkeségét mutatta. A feleségem szerint egy kis színt vihetnének a szálloda környékére ilyenkor is, akár némi örökzölddel. A parkolás jól megoldott, nem kell sokat kutyagolni a csomagokkal a recepcióig.
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Ha felmegyünk a szálloda honlapjára, egyből kiderül számunkra, hogy egy elegáns és modern szállodáról van szó. Mikor megérkeztünk, teljesen el voltam varázsolva. Az előtér nagyon impozáns, a személyzet pedig nagyon kedves és segítőkész.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2016. március 22.a párjával járt itt
Maga a szálloda nagyon elegáns, a szobák is nagyon szépek, kényelmesek, extrán berendezettek. A wellnes-rész nagyon kicsi,jó lenne egy kinti medence is, hátra még pont elfért volna. . Én is hiányolom a zárt átjárót a termálba, télen kimondottan fáztunk, vagy felöltözve kellett átmennünk, amit nem szívesen tettem, mivel a termál öltözője nem a legszínvonalasabb.
Szörnyű 2015. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Főleg a fürdő és annak éttermét értékelem, mert az volt a legnagyobb csalódás. Már sok hasonló kategóriájú helyen voltunk, de csak innen jöttünk haza úgy, hogy "soha többé". A barlangfürdőben szinte hideg volt. A bejárati ajtót tárva-nyitva hagyták, annak ellenére, hogy csak ott lehet az öltözőkhöz és az éttermükhöz is eljutni és augusztus 19-én esett az eső, fújt a szél és hideg volt.