Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén ★★★★

4,3
a 26 demjéni szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén
Cascade Resort & Spa Wellness Hotel DemjénCascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén

Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén bemutatkozása

A négycsillagos Cascade Resort & Spa Konferencia és Wellness Hotel Demjénben található, 128 kilométerre Budapesttől és mindössze 12 kilométerre Egertől. Az épület hűen tükrözi a Termál Völgy mediterrán hangulatát, belső tereiben viszont a természeti elemek harmóniája uralkodik.

Natura Vendégházak Demjén - Legjobb ár
2024.07.01-ig
Natura Vendégházak Demjén
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén vélemények

Kiváló 2021. szeptember 9.gyerekekkel járt itt
Szuper napokat töltöttünk el a hotelban.Előbb érkeztünk a meleg miatt de a recepción felajánlották a fürdő használatát a szoba elfoglalásáig.
Kiváló 2019. május 31.a párjával járt itt
Pár hónapja eltudtunk menni Demjénbe erre a csoda kis helyre. Nagyon szép a hotel. A saját fürdője elég picurka, oda nem is mentünk be, viszont 150 méterre van a fürdő ahova ugyan el kell sétálni de megéri mert nagyon jó a víz. Ami gond lehet esetleg, hogy nincs összekötve a hotel és a fürdő, ez eső,hó esetén nem annyira praktikus.
Kiváló 2019. május 23.a párjával járt itt
Szuper volt minden! Feltöltődés testnek -léleknek.
Ajánlani tudom mindenkinek. A személyzet kedves és segítőkész. Az ételek finomak, változatos és lehet választani laktózmenteset is.
Köszönöm az élményt!
Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén - EgyébCascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén - Egyéb
Kiváló 2019. február 25.a párjával járt itt
A szálloda nagyon szép, a személyzet kedves. A szoba nagyon hangulatos és kényelmes volt. Az ételek finoman voltak elkészítve. A vacsorát meghitté és intimmé tette, hogy függönyökkel voltak elválasztva egymástól az asztalok. Talán a reggeli lehetett volna egy kicsit változatosabb.
Kiváló 2018. szeptember 18.a párjával járt itt
Egy nagyszerű csomagajánlattal töltöttünk itt három napot. A szálloda wellness részét csak megnéztük, valóban nem túl nagy, de mivel időnk jelentős részét a barlangfürdőben illetve a strandon töltöttük, nem is hiányzott. Az étterem egy élmény volt, az elfüggönyözött asztalok nagyon ötletesek, az ételek is finomak voltak.
Kiváló 2018. szeptember 2.a párjával járt itt
Egy kellemes hétvégét töltöttünk ezen a gyönyörű helyen.
Amit kínálta azt teljes mértékben meg is kaptuk. Nagyon szép elegáns,modern szép szálloda. Rengeteg vízi programmal és kikapcsolódással várják a vendégeket. Udvarias személyzet,kellemes légkör,remek ételek. Igazán nagyok a szobák és minden igényt kielégítenek. Csak dicsérni tudom és mindenkinek ajánlom. Egy igazi kincs.
Kiváló 2018. augusztus 23.a párjával járt itt
Már kètszer pihentünk ebben a csodálatos szállodába. Nagyon színvonalas. Jók a szobák, nagyon finom a reggeli ès vacsora, nagy a választék. A wellness részleg ugyan kicsi, de a gyógyfürdő kompenzálja.
Mindenkinek ajánlom aki szereti a szèpet
Kiváló 2018. április 19.a párjával járt itt
A szállóda a lehető legjobb helyen helyezkedik el. Tökéletes levegő,csend,nyugalom. Mellette a gyógyvíz jótékony hatása elmondhatatlan. Egyszóval a feleségemmel nagyon jól éreztük magunkat . Amit szerettünk volna azt meg is kaptuk. A jó étel,levegő,víz és pihenés. Reméljük a feleségemmel együtt,ha tehetjük,akkor visszatérhetünk egy újabb pihenésre!
Kiváló 2017. november 5.a párjával járt itt
Párommal töltöttünk el 2 éjszakát. A szoba nagyon tetszett, főleg a világítás (led, hangulat fény). Az étteremben függönnyel vannak elválasztva az asztalok, én ezt, itt láttam elsőnek, nagyon jó ötlet. A kiszolgálás kifogástalan, az ételek finomak. A barlangfürdő kb 1 perc sétára van, mondjuk mínusz fokban ez kicsit kellemetlen lehet, nekünk az öt fok még tűrhető volt. Mi jól éreztük magunkat, biztos visszamegyünk még.
Kiváló 2017. szeptember 30.a párjával járt itt
A szobánk hatalmas volt, a berendezése, tisztasága is kifogástalan. A teraszunkról gyönyörű kilátás nyílt. A foglalás egyszerű volt, a személyzet kedves. Az ételek finomak, bár nem nagy a választék, ami talán nem is baj. Válogatós vagyok, mégis minden nap találtam ínyemre valót. A wellness is jó, bár épphogy volt időnk kipróbálni.