Várpark Dinnyés

Várpark DinnyésVárpark Dinnyés
Várpark DinnyésVárpark Dinnyés
21 fotó

Várpark Dinnyés bemutatkozása

A dinnyési Várpark a Velencei-tó mellett  2014-ben nyitotta meg kapuit a látogatók előtt. A magántulajdonban lévő szabadtéri kiállítás témája a történelem, célja az értékmentés és az oktatás, különlegessége az egyedi szemléltetés.
Tovább olvasom >>
Jártál már itt? Értékeld elsőként a helyet!3 darab első értékelés után Felfedező kitüntetéssel jutalmazunk!
Népszerű szállások a környéken
2021.08.23-ig
Hotel Magistern Siófok
43.600 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval

Várpark Dinnyés vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 66 városban járt márFelfedező - 28 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. július 21.a párjával járt itt
Régóta szerettünk volna ide ellátogatni, most volt is rá alkalmunk. Ide is elsők között érkeztünk, mi voltunk az első látogatók. Automatából kellett jegyet vásárolni, így könnyű volt a bejutás. Belépéskor fantasztikus látvány tárult elénk, csodálatosan megépített várak fogadtak. Sok olyannal találkoztam, amikről eddig nem is hallottam.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 88 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 68 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. október 20.a párjával járt itt
Varázslatos világot mutat be a dinnyési Várpark. Az 1300-1500-as években megsemmisült régi váraink mini rekonstrukcióit építették fel az eredeti megmaradt leírások alapján. Ma már soknak a romjai sem láthatok. Jó, hogy ilyen tanulságos kiállítást terveztek az utókornak. A kopjafákon híres vezérek, királyok vannak feltüntetve.
Itt fényképeztem:
Még több kép (3 db) >>
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 49 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 287 feltöltött kép
Kiváló 2017. június 22.barátokkal járt itt
Nagyon szeretem a maketteket, többek között ezért is fogott meg a Várpark területén található sok kis váracska. Tulajdonképpen nem is annyira kicsik, inkább csak az eredeti méretükhöz képest azok. Nagyon szépen megépített, alaposan kidolgozott várak, amelyek mind olyan anyagból készültek, ahogy eredeti, nagy elődjeik.
Itt fényképeztem:
Várpark Dinnyés - Várpark Dinnyés - Várpark Dinnyés - Várpark Dinnyés - Várpark Dinnyés - Várpark Dinnyés - Várpark Dinnyés - Várpark Dinnyés - Várpark Dinnyés - Várpark Dinnyés - Várpark Dinnyés - Várpark Dinnyés - Várpark Dinnyés - Várpark Dinnyés - Várpark Dinnyés -
Még több kép (12 db) >>