Platán Panzió Dobogókő

Platán Panzió Dobogókő
Platán Panzió DobogókőPlatán Panzió Dobogókő
Platán Panzió DobogókőPlatán Panzió Dobogókő

Platán Panzió Dobogókő bemutatkozása

A Dobogókőn található Platán Panzió kényelmes szobákkal és apartmanokkal vár mindenkit, aki jó levegőre és nyugodt pihenésre vágyik. A környéken számos turistaút csábítja barangolásra az arra járókat, és a kilátóból a környező csodaszép tájban is kedvére gyönyörködhet bárki.

Cardoner Hotel Pilisszentkereszt - Legjobb ár
2024.12.29-ig
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt

Platán Panzió Dobogókő vélemények

Kiváló 2023. január 1.barátokkal járt itt
4 napot töltöttünk ott, mindent csak dícsérni tudok. Bőséges adagok, kirándulási lehetőségek. Készséges segítőkész személyzet.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 86 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2715 feltöltött kép
Kiváló 2022. szeptember 13.a párjával járt itt
A rengeteg virág és az üstházak az útszélén felkeltették a kiváncsiságunkat és betértünk a dobogókői Platán Étterembe. Kedves tulajdonos fogadott, az 5 fajta menüből választottunk kettőt. Nagyon finom, sűrű ragulevest és babgulyást. A második, brassói és zöldségesharcsa volt rizzsel.
Platán Panzió Dobogókő - EgyébPlatán Panzió Dobogókő - EgyébPlatán Panzió Dobogókő - EgyébPlatán Panzió Dobogókő - EgyébPlatán Panzió Dobogókő - EgyébPlatán Panzió Dobogókő - EgyébPlatán Panzió Dobogókő - EgyébPlatán Panzió Dobogókő - EgyébPlatán Panzió Dobogókő - EgyébPlatán Panzió Dobogókő - EgyébPlatán Panzió Dobogókő - EgyébPlatán Panzió Dobogókő - EgyébPlatán Panzió Dobogókő - EgyébPlatán Panzió Dobogókő - EgyébPlatán Panzió Dobogókő - EgyébPlatán Panzió Dobogókő - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. november 28.családjával járt itt
Két éve jártam itt, akkor vettem ajándékul 4 éjt, amit nem tudott a megajándékozott felhasználni. Helyette négyen töltöttünk itt 2 éjszakát, ami teljes megelégedésünkre szolgált. A felújítás komoly minőségi ugrást jelent, a hajdani puritán fürdőszoba teljesen modern lett, új nyílászárók , gyönyörű függönyök, príma világítás, megújult étterem.
Platán Panzió Dobogókő - SzobákPlatán Panzió Dobogókő - Külső képPlatán Panzió Dobogókő - Vendéglátás
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. november 25.családjával járt itt
Nagyszerű 3 napról számolhatok be. Igaz, hogy ködös délután érkeztünk a szállásra, de ez nem vette el a kedvünket. Kényelmes szobákat kaptunk. Pár éve jártam itt a férjemmel, most meglepetéssel tapasztaltuk, hogy a belső felújításokkal milyen kedvezően alakították újjá a lakórészeket és az ebédlőt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. október 16.a párjával járt itt
Második alkalommal voltunk itt és nem bántuk meg. Kedves fogadtatás, ragyogóan tiszta, kényelmesen berendezett szoba, kellemes meleg várt bennünket. Az ellátás most is kifogástalan. Finom ízek, hatalmas adag és gyors, udvarias kiszolgálás jellemezte a napjainkat. Az idő is kegyes volt hozzánk, így sikerült a túrautak egy részét bejárni, amit láttunk az csodálatos.
Platán Panzió Dobogókő - KörnyékPlatán Panzió Dobogókő - KörnyékPlatán Panzió Dobogókő - KörnyékPlatán Panzió Dobogókő - KörnyékPlatán Panzió Dobogókő - KörnyékPlatán Panzió Dobogókő - Külső képPlatán Panzió Dobogókő - EgyébPlatán Panzió Dobogókő - Környék
Kiváló 2015. május 28. járt itt
A tavaszi erdo illatat szerettuk volna erezni, amikoris Dobogokore esett a valasztasunk. Csodas idoben erkeztunk, joval a szallas elfoglalasanak megadott idopontja elott-de sebaj, mig befejeztek a szobank takaritasat, egy itallalmulattuk az idot. A szemelyzet kedvessege,a szalloda hangulata megkapo. Egyszeru ugyan, de csaladias, csendes es azt kaptuk, amit igertek.
Kiváló 2014. október 23.a párjával járt itt
Kuponos akcióban voltunk nyár végén a férjemmel, 3 éjszakát, félpanzióval. Nagyon tetszett, hogy a gyönyörű környezetben (10 túrista-útvonal 5 perc távolságra)megbújik ez a gyöngyszem, ami tényleg még a régi időket idézi, sznobok a közelben sem :) Kiszolgáló személyzet közvetlen és segítőkész,a szoba-fürdőszoba tiszta és a levegő frisssss :)
2023. október 2.a párjával járt itt
Az interneten találtam ezt a panziók 2 éjszakát töltöttünk a párommal.Kellemes nyugodt tiszta levegőjű környezet..Jól éreztük magunkat.
Platán Panzió Dobogókő - Külső kép
2019. szeptember 28.barátokkal járt itt
Az előzetes értékelések ellenére ,s mivel nem vártam luxust, elégedetten távoztunk 3 nap után. A személyzet udvarias, segítőkész volt, pl. érkezéskor másik szobát kaptunk, miután a falhoz tolt franciaágy miatt szóltam, hogy korunk miatt nem megfelelő. A szoba hangulatos bútorzattal, laptévével, kényelmes fekhellyel, s JÓ!
2017. december 13.gyerekekkel járt itt
Családdal 3 gyermekkel (a legkisebb 2 hónapos) érkeztünk dobogókőre. A cél az volt , hogy egy csendes, nyugodt helyet találjunk magunknak. Mivel városban mostanában nem láttunk havat így esett a választás dobogókőre. Had élvezzék e gyerekek. Hó az volt is bőven :) A szállás a mi igényeinket maximálisan kielégítette.
Platán Panzió Dobogókő - Külső kép