Ködmön Csárda Borétterem Eger

csárda, étterem
Ködmön Csárda Borétterem Eger
Ködmön Csárda Borétterem EgerKödmön Csárda Borétterem Eger
Ködmön Csárda Borétterem EgerKödmön Csárda Borétterem Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Ködmön Csárda Borétterem Eger vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
2017. július 13., csoporttal járt itt
Egy nagyobb csoporttal mentem, előre le volt fixálva és vártak minket. . . elvileg. Gyakorlatilag pedig káosz volt az egész! Leültünk (én az étterem elején ahogy bemegyünk, a csapat másik fele pedig a konyhához közel, ők kapták meg először az ételt) és mire rám került a sor, mire elért hozzám az étel, a csapat többi része már rég megette.
Gyenge 2016. november 7.a párjával járt itt
Párommal egy kellemes hétvégét töltöttünk el a Hotel Ködmönben, és mivel félpanziós ellátásunk volt, a hotel éttermében vacsoráztunk két alakalommal. Mindkét este ugyanaz a pincér szolgált ki minket. Első este az általunk választott étel elég jó volt, nem volt vele gond. Második este viszont a rántott hús tocsogott a zsírban, és nehezen lehetett vágni is.
Kiváló 2016. október 17.a párjával járt itt
Végre eljutottam párommal pihenni a Hotel Ködmönbe,s mivel a szálloda vendégei voltunk természetesnek vettük hogy betérjünk erre a helyre. Szívélyesen fogadtak minket,megkérdezték hogy a Hotel vendégei vagyunk e,s elvették kabátjainkat. Belépve a terembe ahová kísértek,fülünket "retrovendéglátós"zene ütötte meg.
Szörnyű 2016. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Voltunk ma este a Ködmön Csárdába vacsorázni, nem jó kellemes tapasztalókkal távoztunk. Kihozták a kenyeret szikkadtan és penész foltok is voltak már rajta amikor szóltam a pincérnek még elnézést se kért csak elvette tőlem. Az adag se túl nagy ahhoz képest, hogy azt mondták hogy jól lehet vele lakni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. augusztus 7., csoporttal járt itt
Egy nagyobb csoport tagjaként látogattam el erre a helyre előzetes egyeztetés után. Kültéren foglaltunk helyet. Szerencsétlenségemre egy olyan széken ültem, ahol pont nem volt védelem a fejem felett és végig égetett a nap (csak engem). A kiszolgálás kabaréba illett. Mivel előre ki volt fizetve a fogyasztás, ezért a legfiatalabb újoncot csicskáztatták, hogy szolgáljon ki 45 embert!
Kiváló 2016. május 20.családjával járt itt
Az étterem és csárda a Szépasszonyvölgy bejáratánál helyezkedik el. A "pince" (mert ez a vendéglátóhely a tufakőhegyből kivágott pince többszöri átalakítása után nyerte el mai formáját) a takaros kis kerthelyiségen keresztülérhető el. Miután beléptünk a "hegybe" örömmel teli csodálkozással tapasztaltuk, hogy a belső kialakítás semmiben sem emlékeztet a valamikori hideg, nyirkos tufapincére.
Kiváló 2016. április 11.a párjával járt itt
A Ködmön csárda személyzete kifogástalan, készséges és remek hangulatot teremtő pincérek hadából áll. Maximálisan a "MINDENT A VENDÉGÉRT" felfogás érvényesült, az udvarias fogadtatástól egészen a távozásunkig, humoros és jó kedélyű estét biztosítva az érkezők számára.
Ködmön Csárda Borétterem Eger - Étel/ital
Kiváló 2016. április 11.a párjával járt itt
A Ködmön Hotel félpanziós ellátása kertén belül a 3 fogásos vacsoránk a szállodához tartozó Ködmön Csárdában volt.
Tapasztalatunk alapján a szálláshely magas színvonalához tökéletesen illik a csárda is.
Az ételek finomak voltak. A cigányzene nagyon hangulatossá tette a vacsorát, de mindezek eltörpülnek a pincérek mellett, akik rendkívül magas fokon művelik a szakmájukat. Igazi élménnyé tették a vacsorákat. Köszönjük!
Kiváló 2015. március 23.a párjával járt itt
Március 22-én, vasárnap jártunk Egerben a feleségemmel, ahol a házassági évfordulónkat akartuk egy kis csatangolással megünnepelni. Mivel Ő még nem járt a Szépasszony-völgyben, ezért itt kezdtünk.
Ködmön Csárda Borétterem Eger - Étel/italKödmön Csárda Borétterem Eger - Étel/ital
Szörnyű 2014. november 12.barátokkal járt itt
Holtszezonban látogattunk az egyik boros pincébe,gondoltuk meg is ebédelünk itt. Kár volt! Négyünk közül kettő személynek gyomorrontása lett. (Természetesen minden lehetőséget kizártunk nem-e más okozta a problémát. ) Ők egyforma ételt választottak. Szerencsére komolyabb bajuk nem lett,csak egy kis bélfertőtlenítés.