Szent István Hotel Eger

Szent István Hotel Eger
3300 Eger, Legányi utca 12.

Szent István Hotel Eger a térképen

Szent István Hotel Eger értékelése:

6. helyezett a 165 egri szállás közül

Szent István Hotel Eger - vélemények, kritkikák

Szent István Hotel Eger vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 29.
Nagyon tetszett minden: a labirintusszerű alagútrendszer, a szép wellness rész, a kényelmes parkolás, az egyszerű de ízléses berendezés. A személyzet is kedves és segítőkész volt. Az ételek finomak volak. Külön élveztem a csodaszép parkosított udvart hajnalban a fenyőillattal és a tavacskával és a kis templommal az udvar végében. Nagyon hangulatos hely.

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 23.
Nem jeleztük előre, hogy két tejérzékeny személy is van a csapatban. Az egyébként széles vacsora választékba csak két tejmentes étel került. Kérésünkre nagyon gyorsan készítettek kedvünkre való tejmentes
ételt. Köszönet érte!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
Nagyon tetszett a szállás, a környezet,a szobák tiszták voltak, a reggeli,vacsora minden képzeletet felülmúlt, finomak voltak, és természetesen a borok is kiválóak.Nem utolsó sorban kiemelném a kávét, ami ugyancsak nagyon finom volt. Öszességében nagyon jól éreztük magunkat.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 13.
Nagyon kellemes,különleges hely. A személyzet figyelmes,kedves.Tényleg minden a vendégekért van. ,Kiemelném a hotel elhelyezkedését,különleges parkját,alagútrendszerét.Köszönjük

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagy várakozással indultunk neki a szabadságunknak ebbe a hotelbe… A képek és az értékelések és a szálloda hirdetése alapján azt gondoltuk ideális lesz számunkra, csend nyugalom kis wellness szép környezet. Nos a szép környezetben nincs hiány ámde azt sehol nem tüntetik fel, hogy maga a szálloda erős állóképességet igényel mivel kb.

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 21.
Már 2 alkalommal voltunk a hotel vendégei. Azóta másoknak is ajánlom. Felejthetetlen pillanatok, mikor is vártuk, hogy hol és mit választottunk. Minden fantasztikus volt. Megtévesztő, hogy a térkép egy külvárosi részt mutat, de a legjobb helyen van. Az ételek nagyon ízletesek, az alagútrendszer pedig egyedi. Az új wellnes részleg nagyon jó lett.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 29.
A wellness részleg nagyon tetszett, kíváló medencék 6 és 7 éves gyerekeknek, tiszta gusztusos környezetben. Az étkezés kicsit egyhangú, másnapos sütemények is voltak felszolgálva. Az egyik szobában a légkondicionáló nem működött tökéletesen.

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az alagútrendszer nagyon egyedi, viszont elég hűvös volt. A wellness részlegen az élménymedence elég kicsi, kevés a napozóágy. A második napon délelőtt csak 2 db szauna volt bekapcsolva, a gőzkabin és a finn szauna nem működött. Szerintem a délután 2-4-ig történő zárva tartás nem a legszerencsésebb.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 24.
Fürdőszoba felszereltsége lehetne jobb, hiányzott polc amire ki lehetne rakni a tisztálkodási szereket, hiányzott hogy a fürdőlepedőt nem lehetet felakasztani. Más kifogásunk nem volt.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igazán tökéletes lenne, de biztos, hogy még egyszer nem megyünk oda, mert a lényeges dolog az ami okot adott az elégedetlendégünkre. A melegvizes medence mérete. Medence volt elég, de attól, hogy kiírták rá, hogy 34 fokos, attól még az hideg volt. És a kétnagy medence használhatatlan volt, mert olyan hideg vízben nem ücsörög az ember.

Szent István Hotel
2-3 éjszaka 10.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, desszerttel, vacsorák alkalmával korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.29-ig
Szent István Hotel
5-7 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vacsorához korlátlan borfogyasztással, italkuponnal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.30.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel és borkóstolással, belépőjeggyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
4 nap/3 éjszaka 14.267 - 18.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.12.20-ig
Romantik Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.07-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 14.600,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Hotel Eger Ködmön
3-4 éjszaka 11.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 14.782 - 19.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 8.925 - 9.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.21-ig
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.07-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egyszeri alkalommal vacsorával, infrakabin használattal, bortúrával, délutáni kávé és sütemény fogyasztással, internet elérhetőséggel
Szent István Hotel
3-4 éjszaka 15.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, élőzenés vacsorával, kedvezményes éttermi fogyasztással, csocsó és biliárd használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.13-ig

Szállodák Egerben és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Pezsdítő wellness hétvége (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

EgerX