Hunguest Saliris Egerszalók ★★★★

Hunguest Saliris Egerszalók
Hunguest Saliris EgerszalókHunguest Saliris Egerszalók
Hunguest Saliris EgerszalókHunguest Saliris Egerszalók

A Hunguest Saliris legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár (1 éjtől)
Napi ár (1 éjtől)
Hunguest Saliris Egerszalók - Szerelmes szívek (min. 2 éj)
Szerelmes szívek
Hunguest Saliris Egerszalók - Pünkösd (min. 3 éj)
Hunguest Saliris Egerszalók - Sómágia ajánlat (min. 2 éj)
Sómágia ajánlat
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Hunguest Saliris Egerszalók vélemények

Kiváló 2013. december 20.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó a szállás a wellness kiváló.A medencék tiszták és nagyon tetszett a környezet.Festői szépség. 2013.szeptemberében jártunk itt családommal. Sajnos csak 3 napot töltöttünk itt, de több hétig is szívesen el lettünk volna.
Az étterem svédasztalos reggeli és vacsora kínálata bőséges és finom.
Kiváló 2013. december 20.a párjával járt itt
A szállodát azért választottuk, mert már jártunk ott korábban , a fürdő szolgáltatását vettük igénybe, de nem ott laktunk. Már ott jártunkkor is el voltunk ragadtatva az Európában egyedülálló " sóhegy " látványától. Mostani ott tartózkodásunk alatt , így felár ellenében kifejezetten a sódombra néző , panorámás szobát kértünk, amiben nem csalódtunk.
Kiváló 2013. december 10.a párjával járt itt
Két alkalommal jártunk a Saliris szállóban,csodálatos élmény volt. Remek ellátás,személyzet,fürdőzés és szállás fogadott bennünket. Ajánlom Mindenkinek! Ragyogó volt a sódombra a rálátás a szobánkból,ahol nagy kényelem fogadott bennünket! Biztos hogy hamarosan elfogunk menni! A szauna is választékos és remek, többet is ki próbáltam. Személyesen győződj meg!
Kiváló 2013. december 9.gyerekekkel járt itt
A személyzet udvarias segítőkész, a kiszolgálás példás volt. A szobák kényelmesek, tiszták. A fürdő és wellness részleg fantasztikus volt, rengetek kisebb nagyobb medence, a nagyszámú vendég ellenére sem volt zsúfolt. Az étkezések során bőséges választék, de néhány étel nem hozta a várt színvonalat/pl desszertek/ Mint kisgyermekekkel utazó, néhány kifejezetten gyermekeknek szánt ételfélét hiányoltam.
Kiváló 2013. november 27.gyerekekkel járt itt
Már többször jártam itt,csak pozitív élményeim vannak. A hotel szuper,a személyzet kiváló,a séf és a cukrász remek. 64. születésnapomra isteni tortát sütött. A környezet pedig csodálatos. Még biztosan el fogok menni. Elóször 2012. áprilisába jártam itt a 82 éves édesanyámmal,majd 2012. szeptemberében két lányommal a születésnapomat ünnepeltük.
Hunguest Saliris Egerszalók - Vendéglátás
Kiváló 2013. november 25.a párjával járt itt
Többször remek hétvégét töltöttünk itt el. A szobák kényelmesek, tiszták. A fogadó hallból páratlan a panoráma. Az étteremben a kiszolgálás barátságos, a személyzet kedves, az ételek változatosak voltak. A fürdőszolgáltatás minden igényt kielégít.
Kiváló 2013. november 22.a párjával járt itt
2013 júliusban jártam itt a párommal, 8 napot töltöttünk el nagyon kellemesen.Mindennel megvoltunk elégedve,kipihentük magunkat.Kedves a személyzet,finomak voltak az ételek,tisztasággal sem volt semmi problémánk. A sok medence miatt nem volt zsúfoltság.Nagyon szeretnénk újra vissza menni.
Kiváló 2013. november 21.családjával járt itt
Egy mesés hétvégét töltöttem el a családommal a hotelben. Mindenkinek csak ajánlani tudom, remek és hangulatos fürdő, finom és változatos ételek, gyönyörű kilátás. A hotel elhelyezkedése kiváló, lehet kirándulni, várost nézni Egerben, ellátogatni a Szépasszony völgybe finomabbnál finomabb borokat is kóstolni. A helynek nagyon jó a hangulata, tervezzük jövőre is, hogy visszatérünk.
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
November elején, két éjszakát töltöttem el kedvesemmel superior, erkélyes kétágyas szobában. Nagyon jól éreztük magunkat. Az ellátás, a szolgáltatások minősége magas fokú volt. Kipróbáltuk az összes szolgáltatást, ami rendelkezésre állt. Bőséges reggeli és vacsora várt minden nap. A kilátás, a panoráma gyönyörű. Szívesen visszatérnék ide a nyári időszakban is.
Kiváló 2013. november 20.családjával járt itt
Minden nagyon jo volt, tisztassag volt, kituno, finom volt az etel. Az etel valtozatos volt, a recepcios holgy is alkalmas volt. A furdo is meleg volt, mi telen voltunk. A szaunna fantasztikus volt, kivalt a mezes, ajanlom, hogy mindenki probalja ki. Az arra visszaterve. En interneten lefoglaltam egy kedvezmenyes arat, mikor megerkeztunk, megkerdeztuk, es azt mondtak, hogy annnyi mint amit lefoglaltam.
Hunguest Saliris Egerszalók a térképen
3394 EgerszalókForrás utca 6.
• szauna • Fitnessz center • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • gyógymedence • csúszda • bioszauna • aromakabin • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád